Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.067
|
čitano: 2.551.370
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
4 mjeseca
Slike vašeg Hardvera

Novi PC...

9 godina
Re: Slike vašeg Hardvera

Stigla ova veca podloga sa aliexpresa...za 70kn je ok,ionako sluzi samo za podlogu da se ocuva stol

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 14:56 (galinjo24).
23 mjeseca

Pozdrav,

malo se ponovio pred put.

Uzeo si maleni ali podosta snažni Anker Powerbank :)

U pitanju je PowerCore 10400.

Bilo je tu još nekih noviteta, no nisu toliko bitni. Nisam dugo ništa postao pa reko hajd da poslikam ovaj PowerBank.

Lp

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 14:59 (_itsmoriarty).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

GoPro Hero 7 Black

RIP Šaban (21.6.2016)
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao novi misko, deathadder elite a rival 600 ide prijatelju na poklon 

8 godina
protjeran
Slike vašeg Hardvera
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Obzirom da je Razer Basilisk završio na reklamaciji zbog djelomično odljepljenog desnog gripa, ponudili su mi zamjenu pa sam se odlučio za DeathAdder Elite. 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
4 mjeseca
Slike vašeg Hardvera

Malo da joj izmjenimo pastu... 

7 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao novi štakac, Razer Basilisk Essential 

8 godina
Slike vašeg Hardvera

Evo došle danas nakon 5 tjedana od prijave. Nisu loše, tak da nejdu u prodaju za sitniš. Šteta prodat...

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigle dvije zvjerke. :)

6 godina
Slike vašeg Hardvera

uhvatio na akciji ekbw blok za 30€ i am4 bracket free, izmjenio i bacio u pogon. 

7 godina
Slike vašeg Hardvera

Nek' se nađe džojo 

PS4 Nacon Official Light Controller Blue 

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Evo dosla ujutro frendu konfa koju je slozio ibme74  

Radi se o:

Ryzen 7 3700x

MSI B450 A-PRO

G.SKILL Ripjaws V 2x8 3200mhz

Palit RTX 2080 Super GameRock

Crucial P1 500GB

Crucial MX500 500GB

NZXT H500

Corsair RMx 750w

Arctic Freezer 34 Esports 

2x Arcitc F12pwm 120mm 

9 godina

Malo se ponovilo..

G502 Spectrum

4 mjeseca
Slike vašeg Hardvera

Ja se zahebavam sa ventovima, a na poslu imam pristup...... 

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Jucer uzeo Logitech G635 sluske

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Kupljen Phanteks Slimline Riser kabel za RTX

RIP Šaban (21.6.2016)
10 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon što je stari generic wireless miš izdržao preko 3 godine te nakon što je dao svoje na moru, došlo je vrijeme za zamjenu uz kvalitetan bežičnjak - Logitech M220 Silent 👌

Da sam došao malo ranije u Chipoteku (gdje sam uzeo miš) ugrabio bih i Logitech K360 tipkovnicu ili neku drugu solidnu bežičnu jer je ova koju koristim na osobnom laptopu izudarana te van jamstvenog roka ima podosta vremena (kupljena je u prosincu 2016 god., vlastiti budget da koristim u firmi) te zna zezati po malo.

P.S.: Sorry zbog rotacije slika - uploader je zbunjen čini mi se

Original slike su na: https://imgur.com/a/o7KnBcg

https://idzan.eu
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Dosla nova kanta

5 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao Dell S2719dgf. Moj prvi 27 incha ikad. Izgleda dosta veliko na prvu ovako. Probao sam preko laptopa malo surfati i to jer komp je trenutno u sastavljanju, monitor je prekrasan sa jako tankim rubovima, ovaj tjedan ce doci jos ryzen 3600, a valjda ce i rx 5700xt doci na trziste ovaj tjedan aftermarket modeli jel... 

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon defektnih akg y500, došle nove, crne boje. Smartson jako brzo to sve odradio.

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon gtx 970 G1 Gaming pa gtx 1080 G1 Gaming, evo nove prinove.

RTX 2070 Super Gaming OC, cemu mjenjat nekaj kaj valja. Samo Gigabyte kaj se grafa tice ...

Registracijom online dobije se 4 godine garancije, nice 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 14:33 (Sandro HR Zagorje).
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Evo danas slagao konfu frendu.

Radi se o:

Ryzen 7 3700x 

MSI B450 Tomahawk Max

MSI RTX 2080 Super Gaming X Trio

2x8 G.SKILL Ripjaws V 3200mhz

Samsung 970 Evo Plus M.2 1TB

Toshiba 2TB

NZXT Source S340

Seasonic Focus 750FX Gold Full modularno sa hybridnim modom

Problem je bio jedan jedini, a to je da treba kupit konektor za ova dva venta ispred. Inace sve sklopljeno, windowsi stavljeni u roku od par min i sve radi kak se spada, procesor boosta na 4.35ghz allcore i idle temperature su oko 45 stupnjeva. Temperature nisu niti lose s obzirom da 2 venta od naprijed uopce ne upuhuju zrak, tak da super. Graficka je jedno veliko cudo, teska, ogroman hladnjak i prelijep dizajn i jos je dosla sa drzacem tak da ne visi prema dole 

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Danas uzeo HyperX Cloud Alpha. Jednostavno odlične!!

10 godina
Slike vašeg Hardvera

Uhh, dobar ulov danas u Chipoteci nakon prodaje LCD panela s Lenovo B50-30 laptopa u roku odmah od objave oglasa na njuškalu :D . Nažalost sestrin laptop - točan model Lenovo B50-30 je podlegao problemu da je matična dala svoje, tj. voltaže nisu dobre te se ne pali nikako laptop :( A držao je 4.5 ili skoro 5 godina više se ne sjećam. A taman joj htio uzeti novi laptop kad krenu neke Back to School akcije u finom budgetu od 4000kn +-500kn, al o tome kad krenu akcije.

Nego, ugrabio sam Logitech MK235 set tipkovnica i miš bežični, te malo da hladim laptop - Zalman ZM-NC2 hladnjak laptopa. Logitech MK235 sam morao uzeti jer nisu imali više Logitech K360 na stanju, a da čekam da ga povuku nisam mogao više jer je stara MS Industrial Harmony tipkovnica postala 90% neupotrebljiva od jutros.

Od miševa sam uspio upariti tipkovnicu novu i Logi M220 Silent te rade zajedno u najboljem odnosu zahvaljujući Logitech Connect aplikaciji te "unifying" recieveru. Logitech M170 iz Logi MK235 seta ću čuvati pa neka ostane koliko treba ispravna i bez mane.

Slike u originalnoj kvaliteti jer će uploader garant zeznuti kod okretanja slika - https://imgur.com/a/xLCB9bU

P.S.: Sorry zbog cable messa, moram malo opet urediti desk, nisam baš za njim ovih dana pa kablove povlačim kako mi koji treba.

Edit: tipfeleri, tj. prvobitni fail kod imena tipkovnice

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2019 20:57 (midzan21).
7 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao držač za kontroler/smartphone 

8 godina
Slike vašeg Hardvera

Nisam dugo ništa postao hehe. Jučer dobio server u djelove. Kondići bili napuhani,no ipak nije do njih problem. Pokušat ću ga osposobit pa staviti 2 E5450 unutra iz zahebancije.

Trenuttno je unutra E5000 dual-ac sad ttočno ne znam koji. 4x1gb ddr2 ecc naravski,6 sas 10k rpm diskova. 1000W Napajanje.

HP ProLiant ML350 G5

Muči me CR59 ledica blinka crveno. Na kejsu blinka crveno za unutarnji health.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 23:14 (kruskar).
7 godina
Slike vašeg Hardvera

Cablemod gpu bracket in the house...hvala legi itsmoriarty 😁

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon 2 pokusaja sa RX 580 odustajem od AMD-a. Tu je 1060 6gb 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice