Takozvani radni "kolege"

poruka: 63
|
čitano: 14.266
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

Eto pošto osjecam neku potrebu napisat par rijeci o mojim radnim kolegama eto teme koje još nema na forumu.

Pa pocnimo:

Sa svima se super slažem s kojima radim osim sa jednim.

Primjer:

Tip ima 55 godina i preko 25 godina staža u firmi.

Kupio je nekakve diplome od faksa(3 razlicita) u bosni.

Sad se hvali po firmi da ima fakultete a radi na porti kao zaštitar i vatrogasac.

Tip je problematican do boli i stalno podmece svima nama.

Cak je jednom našeg šefa zvao na pivu i kad su ju popili pozvao je veceg šefa i veli mu:"gle ovaj je alkoholicar"

Meni je isto stalno podmetao dok mu nisam nabio par prijetnji od glavu.

Od onda je bio tiho ali je radio podmuklo.

Kolko znate putujem iz Križevaca u Zagreb vlakom na posao.

Dakle ovisim o voznom redu vlakova i milosti mojih kolega.

Navecer mi dolaze oko 18 sati na smjenu da stignem ulovit vlak koji krece u 18:14.

Naravno moj pametni kolega dođe u 18:12 i veli :"Ajd prijatelju stigneš"

Da naravno stignem ako ima helikopter.

Koji idiot.

Tak stalno radi.

Namjestim si ja smjenu da mi on ne dolazi nego ja njemu(da takvu moc imam i mogu si složit smjenu kak mi paše)

Pa se sjeti sljedeceg.

Mog šefa sam pitao dali mogu ponest laptop na posao i veli nema frke.

Ja kupio laptop i veselo nosio na posao i radio na njemu,gledao TV,surfao.....

Dok se onaj isti imbecil nije sjetio opet otic glavnom šefu i izlajat:"Gle ovaj nosi laptop na posao i šef ništ ne poduzima"

Naravno pošto je moj veliki šef panicar odmah mi veli da ga više nesmijem nosit.

Sad je problem:Kupio sam laptop.

Uzeo mobilni internet da mogu surfat na poslu.

Uzeoi tv karticu da mogu gledat TV.

I jedan specijalac od 55 godina koji se ponaša ko klinac od 10 mi sve to uništi.

Ok zasro je sam sebe i napravio par velikih sranja te mu se sprema otkaz.

Samo kad naš pravnik sve poteze usuglasi sa pravnicima s kojima radimo.

Totalni promašaj od covjeka.

Problematican do boli.

Nema više nikog u firmi kome se nije zamjerio.

Meni najviše pošto su sad problemi kud sa laptopom.

Naravno napravio sam oglas na BOL-u i oglasniku te na PCE forumu(vidi potpis)

Svejedno je vecini to previše novaca a meni stoji nov novcat laptop doma samo zbog seronje koji više od dosade nezna kog bi kako zeznuo pa zezne sam sebe.

 

Eto to je bio mali izvještaj mojeg radnog "kolege"

Sramota da se takvi uopce smiju rodit

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 11:23 (LUXX).
15 godina
protjeran
offline
Takozvani radni "kolege"

auu

ima i kod mene skoro identičan slučaj

 

smao kaj ovaj frajer nema ništa

čak mislim srednju jedva

 

u mirovini je policijskoj

 

al radi kod nas na crno.. "šef" je ovima koji kose travu po firmi, portirima i tak....ko domar... niš posebno, potrčko

al se drži lik visoko

veliki šef

sve nas drka po firmi s autima... znao je po noći ( ko čuvar) otključavat kombie i krast alat...upalit svjetla pa da se isprazni akumulator i onda je kriv vozač zašto ih je ostavio (meni par puta napravio to)

sad me napokon ostavio na miru kad sam se zaletio na njega s namjerom da ga prebijem...onda s ezasro i smirio

 

inače sam neki šefić i poslovođa...i onda si takav lowlife dozvoljava prcat me

 

ne samo mene...za*ebava sve... od običnog NKV radnika do inženjera...

nadam se njegovom brzom otkazom

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

Onda smo u jako slicnoj poziciji.

Ja sam zasad nešto kao zamjenik voditelja službe(uskoro voditelj) a tip se pravi šefonja.

Vuce sve šefove,direktore za rukav i brlja gluposti.

Samo ocrnjuje službu.

Ali sređen mu je otkat.

Previše je sranja napravio tak da mu više nema spasa.

Možeš si mislit kakav je kad ga cijelo selo ne trpi gdje živi i prije par godina mu se žena objesila(DA istina je)

A imala je super posao kao doktorica u nekoj bolnici.

Nije imala nikakvih problema nego samo problemi s njim.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...

Eto to je bio mali izvještaj mojeg radnog "kolege"

 A gdje radiš?
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

Nazalost u svakoj firmi ima bisera tj. ljubomornih kolega i uvlakaca o sefovima da i ne pricamo.Kad sam zavrsio u bolnici i bio u komi pametni (bivsi) sef je nazvao sok sobu i pitao med sestru kad mogu doc na posao!!Pa di je kraj ljudskoj gluposti?!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
macak kaže...
LUXX kaže...

Eto to je bio mali izvještaj mojeg radnog "kolege"

 A gdje radiš?
nevažno.
Jedna jako velika firma u zagrebu
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
protjeran
offline
Takozvani radni "kolege"

zbog takvih ljudi je svijet smrdan...

čak si je jedna normalna osoba uzela život radi njega

užas!!!

bogami smo u sličnoj/istoj poziciji

 

hehe

ja barem nisam kupovo laptop .. Belji se

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

Ma ljudi, ima takvih svagdje, kad samo pogledate oko sebe kakvih sve ima, znate da i takvi rade negdje, na nekom mjestu i da tamo ugnjetavaju druge, to su idioti i debili, al nemres ih se riješit.

Slično i ja imam na poslu, al ne toliko drastično i takve stvari me užasno podsjećaju na one vještice i vještakeBelji se,  iz mex sapunica kojima se smijem koliko su jadne.

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
doxy kaže...

zbog takvih ljudi je svijet smrdan...

čak si je jedna normalna osoba uzela život radi njega

užas!!!

bogami smo u sličnoj/istoj poziciji

 

hehe

ja barem nisam kupovo laptop .. Belji se

Ha kaj ceš.
Zato sam pitao šefa dal mogu(mog direktnog nadređenog)
Samo ovaj veci šef(od cijele službe) ima nešto protiv toga i misli ako buljim u laptop da više ništ ne primjetim što nije tocno ali nema veze.
Sad mi je doma zapakiran i ceka novog vlasnika.
Za poludit.
Nije to procesor ili maticna što se brzo proda
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
protjeran
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...
doxy kaže...

zbog takvih ljudi je svijet smrdan...

čak si je jedna normalna osoba uzela život radi njega

užas!!!

bogami smo u sličnoj/istoj poziciji

 

hehe

ja barem nisam kupovo laptop .. Belji se

Ha kaj ceš.
Zato sam pitao šefa dal mogu(mog direktnog nadređenog)
Samo ovaj veci šef(od cijele službe) ima nešto protiv toga i misli ako buljim u laptop da više ništ ne primjetim što nije tocno ali nema veze.
Sad mi je doma zapakiran i ceka novog vlasnika.
Za poludit.
Nije to procesor ili maticna što se brzo proda
 btw
koji lap?
možda imam kupca ;)
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
protjeran
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...
...

Uzeo mobilni internet da mogu surfat na poslu.

Uzeoi tv karticu da mogu gledat TV.

...
 A mogao si i frižider donijeti s gajbom pive..

Nije da podržavam cinkanje ili sl., ali ne možeš očekivati da na tvoj takav ležeran pristup i odnos prema poslu svi mogu gledati blagonaklono. Netko se ubija na poslu da zaradi plaću a ti surfaš i gledaš tv. Naravno da te je zato i cinkao. U svakom slučaju to barem nije dobar primjer prema ostalim zaposlenicima.

I svatko ima problematičnih "kolega" na poslu, a najveći problem je baš ta zavist. Mogao bi sad litanije pisati o tome, ali jednostavno ignoriram takve ljude, na što oni samo još više poživčane.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
doxy kaže...
 btw
koji lap?
možda imam kupca ;)
Vidi link u potpisu.
Lenovo Thinpad SL500(najjaci SL500)
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

Prepreke su ono što flitriara tebe!!!!! od ostalih....

Zato uzmi pištolj i ubija ga, zatim njegovu obitelj, i svog šefa...i na miru hajde na Bug forum........(Raskoljnjikov).....

TI si glavni a ovi ostali su svi samo materijal za množenje...

Ma takve likove treba vratit gdje in je i mjesto...u školu....na malo resocijalizacije...

Uživotu ćeš bit najbolji ako budeš bugs bunny....kad te neko tuče ti ga poljubiš....problem što je će te neko nostop lovat....

 

Ja bi vjerojatno na tvom mjestu poslušao svoj savjet i postavio mu auto bombu, ili platio da  ga se sredi...samo šteta je trošit pare kad pištolj dođe samo 150 kn u nabavi. A možeš ga onesvjestit i razapet na kolac? I najednostavnije prošetat kroz šake i zatim zabit svoje auto sasvim slučajno u njega.......

 

OK iman traume iz djetinjstva....

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
Tracer kaže...
LUXX kaže...
...

Uzeo mobilni internet da mogu surfat na poslu.

Uzeoi tv karticu da mogu gledat TV.

...
 A mogao si i frižider donijeti s gajbom pive..

Nije da podržavam cinkanje ili sl., ali ne možeš očekivati da na tvoj takav ležeran pristup i odnos prema poslu svi mogu gledati blagonaklono. Netko se ubija na poslu da zaradi plaću a ti surfaš i gledaš tv. Naravno da te je zato i cinkao. U svakom slučaju to barem nije dobar primjer prema ostalim zaposlenicima.

I svatko ima problematičnih "kolega" na poslu, a najveći problem je baš ta zavist. Mogao bi sad litanije pisati o tome, ali jednostavno ignoriram takve ljude, na što oni samo još više poživčane.
Gle meni je to bilo dozvoljeno od nadređenog pošto ionako nikad nema problema samnom i svoj posao radim savjesno i bez ikakvih primjedbi.
Primjer:;
Meni je bilo nosit ga i po danu.
Ali tada mi je malo previše hekticno i nemam vremena za to.
Po noci je opuštenije.
A i kad sam ga imao po noci sve sam svoje zadace napravio bez primjedbi i greške.
A i sa svim šefovima sam u dobrim odnosima tak da to nije problem.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
16 godina
moderator
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...

Tip ima 55 godina i preko 25 godina staža u firmi.

Kupio je nekakve diplome od faksa(3 razlicita) u bosni.

Sad se hvali po firmi da ima fakultete a radi na porti kao zaštitar i vatrogasac.

Da, postoje takvi fakulteti, privatni. Znam dosta luzera iz mog grada koji pored faksa u vlastitom gradu idu ''studirati'' tamo. Jer se zna koliko diploma kosta.A ovdje nisu mogli ispita poloziti. Najjadnije je to, a i ljuti me, sto se sad kurce da imaju faks i izjednacavaju se s onima koji su morali uciti za ispit.

 

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
DrNasty kaže...
LUXX kaže...

Tip ima 55 godina i preko 25 godina staža u firmi.

Kupio je nekakve diplome od faksa(3 razlicita) u bosni.

Sad se hvali po firmi da ima fakultete a radi na porti kao zaštitar i vatrogasac.

Da, postoje takvi fakulteti, privatni. Znam dosta luzera iz mog grada koji pored faksa u vlastitom gradu idu ''studirati'' tamo. Jer se zna koliko diploma kosta.A ovdje nisu mogli ispita poloziti. Najjadnije je to, a i ljuti me, sto se sad kurce da imaju faks i izjednacavaju se s onima koji su morali uciti za ispit.

 

Ma ne šljive ga u firmi pol posto.
Svi znaju da je kupio diplome.
Jednom je dobio posao skladištara pa nije znao ciste brojeve ukucat u komp.
Napravio je tolko manjka(gdje ga uopce nije bilo) da su ga maknuli s tog radnog mjesta.
Ajd kad se vec hvalim da imam fakultete onda barem za nešto što otprilike kužim a ne zasrat ko malo dijete.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

LUXX, jel vrijedi ova ponuda tv kartice uz laptop ?

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
15 godina
protjeran
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...
Tracer kaže...
LUXX kaže...
...

Uzeo mobilni internet da mogu surfat na poslu.

Uzeoi tv karticu da mogu gledat TV.

...
 A mogao si i frižider donijeti s gajbom pive..

Nije da podržavam cinkanje ili sl., ali ne možeš očekivati da na tvoj takav ležeran pristup i odnos prema poslu svi mogu gledati blagonaklono. Netko se ubija na poslu da zaradi plaću a ti surfaš i gledaš tv. Naravno da te je zato i cinkao. U svakom slučaju to barem nije dobar primjer prema ostalim zaposlenicima.

I svatko ima problematičnih "kolega" na poslu, a najveći problem je baš ta zavist. Mogao bi sad litanije pisati o tome, ali jednostavno ignoriram takve ljude, na što oni samo još više poživčane.
Gle meni je to bilo dozvoljeno od nadređenog pošto ionako nikad nema problema samnom i svoj posao radim savjesno i bez ikakvih primjedbi.
Primjer:;
Meni je bilo nosit ga i po danu.
Ali tada mi je malo previše hekticno i nemam vremena za to.
Po noci je opuštenije.
A i kad sam ga imao po noci sve sam svoje zadace napravio bez primjedbi i greške.
A i sa svim šefovima sam u dobrim odnosima tak da to nije problem.
 Svejedno, opet se stavi u poziciju nekog drugog radnika sa strane koji to gleda. Bi tebi bilo drago da ti rintaš a ovaj gleda tv? Sigurno se ne bi osjećao ravnopravnim. Takve stvari uvelike utječu na moral i zadovoljstvo radnika u tvrtki jer ovaj će uvijek misliti da ti ne zaslužuješ tu plaću koju imaš tj. da ti i on ne radite jednako da bi zaradili plaću i naravno da se osjeća zakinutim. Čak i da šefovi nemaju ništa protiv toga što ćeš ti gledati tv ili surfati oni moraju radi ostalih zaposlenika to zabraniti.

I ja surfam na netu dok sam na poslu, igram šah po par sati online itd itd ali opet to radim maksimalno diskretno. I to ne toliko zbog šefa koliko zbog ostalih ljudi s kojima radim.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
peraja kaže...

LUXX, jel vrijedi ova ponuda tv kartice uz laptop ?

pa naravno.
Sve kaj tamo piše.
Netreba mi više pa nek usreci nekog.
Ali nemojmo previše u OT.
Naravno bio bi sretan da ga netko uzme ali ako ima pitanja može me se pitat tamo na PM ili mob.

@Tracer:
Pa to je.
Pa nisam ja na veliko zvono objesio da imam sve to tamo.
I bilo je zamraceno i iza rolete tak da nitko osim mojih kolega nije direktno vidio kaj ja radim na laptopu.
Vidli su da ga imam ali ne kaj radim

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 11:58 (LUXX).
15 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

LUXX sastani se sa njim i porazgovarajte onako tvoja šaka, njegovo lice. Lik je djubre nevidjeno... Ne treba sa njim lijepo, već odmah mu pokazati gdje mu je mjesto. Ti si lud što to trpiš, još pogotovo što je on nula u firmi.

15 godina
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
malina22 kaže...

LUXX sastani se sa njim i porazgovarajte onako tvoja šaka, njegovo lice. Lik je djubre nevidjeno... Ne treba sa njim lijepo, već odmah mu pokazati gdje mu je mjesto. Ti si lud što to trpiš, još pogotovo što je on nula u firmi.

 Da,da, nasilje je riješenje, daj se uozbilji malo.Mršti se
Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
malina22 kaže...

LUXX sastani se sa njim i porazgovarajte onako tvoja šaka, njegovo lice. Lik je djubre nevidjeno... Ne treba sa njim lijepo, već odmah mu pokazati gdje mu je mjesto. Ti si lud što to trpiš, još pogotovo što je on nula u firmi.

Ma prijetio sam ja njemu vec ali tip se onda smiri na mjesec dana i opet po starom.
To što to trpim su samo moji živci.
peraja kaže...
malina22 kaže...

LUXX sastani se sa njim i porazgovarajte onako tvoja šaka, njegovo lice. Lik je djubre nevidjeno... Ne treba sa njim lijepo, već odmah mu pokazati gdje mu je mjesto. Ti si lud što to trpiš, još pogotovo što je on nula u firmi.

 Da,da, nasilje je riješenje, daj se uozbilji malo.Mršti se
Tako je.
Sredio sam ja njega i ovako
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
online
RE: Takozvani radni "kolege"
LUXX kaže...

Svejedno je vecini to previše novaca a meni stoji nov novcat laptop doma samo zbog seronje koji više od dosade nezna kog bi kako zeznuo pa zezne sam sebe.

 Luxx pa ako je taj "seronja" dobio otkaz, pa sta ne mozes koristit laptop na poslu, nece te valjda još jedan seronja drukat?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
Ivan M. kaže...
LUXX kaže...

Svejedno je vecini to previše novaca a meni stoji nov novcat laptop doma samo zbog seronje koji više od dosade nezna kog bi kako zeznuo pa zezne sam sebe.

 Luxx pa ako je taj "seronja" dobio otkaz, pa sta ne mozes koristit laptop na poslu, nece te valjda još jedan seronja drukat?
Nije još ali se radi na tome.
Ali necu ga više nosit pošto je veliki boss rekao da ga ne nosim.
Necu riskirat prijavu.
Nek im bude kak je i gotovo.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

E,moji dečki....takvih sam se ja radnih kolega na grbi navlekel za 16 godina "Tigrovanja"....koliko hoćeš.

 

Moron do morona...još su dečki kaj su delali skup z menom i dobri,ali šefovi su kreteni da nema većih(čast časnim iznimkama)

 

U tim silnim preustrojima sam imao šefova čudo jedno....taman se navikneš na jednu ekipu....hop,novi preustroj....

 

Samim time i novi ljudi s kojima delaš.Pa,ako "imaš facu" koja se ne dopadne tom brđaninu

 

( kojem ne bih dao niti 2 ovce na papiru da se bavi s njima,a kamoli da zapovijeda desetinom,vodom ili ne daj bože satnijom.....)

 

....jao si ga tebi. Najgore je bilo kad se 1.gbr spojila s 9.gbr. Tu smo mi iz Tigrova ostali k'o siročići...*ebali su nas di su stigli.

 

Sreća,prošlo je od tad 5 godina i sad donekle stvari stoje kak' treba.

 

Sad se više i ne opterećujem s moronima s posla,

 

samo im se nasmijem u facu jer znadem da sam još malo u pemzijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBelji seCoolSmijeh

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,2Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
16 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

MA kod mene je inace sve ok.

Niti nadređeni niti direktori me ne diraju samo taj jedan koji je sad na odlasku.

Uglavnom rekao sam i prvog dana kakav sam i kaj hocu a kaj je bolje da ne diraju i toga se drže.

Šefovi kao i ljudi koji s menom rade i direktori(ima ih puno)

Inace je sve super sa svima samo taj jedan profesionalni idiot brlja po svome.

Neznam kak covjek u toj starosti i tolikim stažom u firmi može toliko zasrat stvar.

Jednostavno nije cist.

Zamjerio se svakom direktoru i nadređenom kojeg si covjek uopce može zamislit.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
protjeran
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
fromcelltohell kaže...

E,moji dečki....takvih sam se ja radnih kolega na grbi navlekel za 16 godina "Tigrovanja"....koliko hoćeš.

 

Moron do morona...još su dečki kaj su delali skup z menom i dobri,ali šefovi su kreteni da nema većih(čast časnim iznimkama)

 

U tim silnim preustrojima sam imao šefova čudo jedno....taman se navikneš na jednu ekipu....hop,novi preustroj....

 

Samim time i novi ljudi s kojima delaš.Pa,ako "imaš facu" koja se ne dopadne tom brđaninu

 

( kojem ne bih dao niti 2 ovce na papiru da se bavi s njima,a kamoli da zapovijeda desetinom,vodom ili ne daj bože satnijom.....)

 

....jao si ga tebi. Najgore je bilo kad se 1.gbr spojila s 9.gbr. Tu smo mi iz Tigrova ostali k'o siročići...*ebali su nas di su stigli.

 

Sreća,prošlo je od tad 5 godina i sad donekle stvari stoje kak' treba.

 

Sad se više i ne opterećujem s moronima s posla,

 

samo im se nasmijem u facu jer znadem da sam još malo u pemzijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBelji seCoolSmijeh

 u Karlovcu?
ako da jel poznaš Željka Sukobljevića?
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
neaktivan
offline
Takozvani radni "kolege"

Ma boli me penis za takve kretene.Ako ga ne mogu ispreskakati, kažem mu u oči da me ne hebe, a ako nastavi, onda mu otvoreno kažem šta ću mu van firme napraviti.A što se tiće šefova, imao sam i ja istu spiku (nemoj nositi privatni laptop).A to ti ja riješim tako da u šefovom prisustvu klimam glavom, a potom napravim kako meni paše.Eh sad, ne mogu svi tako, ja mogu, jer vidim šefa možda dva puta mjesečno pa eto.

 

sa kolegama ti je kako se postaviš na početku, ako si kao sa svima frend, uvijek nasmijan i susretljiv tad te neće doživljavati kao prijatnu i pametnu osobu, ne, većina kretena će te doživljavati kao budalu koju se može motati kako hoće.Cinkariti, podmetati i slično.Stari moj, kad te netko druka, kasni na posao, reci mu u oći da ti to ne radi, ako to nastavi, drugi put ga uhvatiš na samo i smrtno ozbiljno mu kažeš da ćeš ga na cesti razljepiti po asfaltu.Pa neka onda ide plakati šefu, potom sve fino porekneš, a lika vani razlijepiš.Naravno ne budite glupi, ne razlijepiš lika ispred firme nego npr ispred zgrade kad izađe iz auta ili na nekom osamljenom mjestu.I nemojte da vas netko čuje na poslu da mu se prijetite, učinite to kad je kreten sam.Budale često ne shvaćaju ništa osim batina.

 

eh da, i zadnje ali važno, većina ljudi će vas podjebavati sa prijateljskim smješkom na licu, zahebite to, nema veze što se netko smješka kad vas hebe, nabijte ozbiljan izraz lica i otpilite kretena.Nema mi ništa iritantnije kad me netko hebe sa lažnim smiješkom na faci.Dođe mi da mu smiješak izbrišem sa dlanom.

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
15 godina
protjeran
offline
Takozvani radni "kolege"

kad tebe netko *ebe il iz*ebe....onda ti njega još više sa popratnim smješkom na licu

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
neaktivan
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
Tracer kaže...

 A mogao si i frižider donijeti s gajbom pive..

Nije da podržavam cinkanje ili sl., ali ne možeš očekivati da na tvoj takav ležeran pristup i odnos prema poslu svi mogu gledati blagonaklono. Netko se ubija na poslu da zaradi plaću a ti surfaš i gledaš tv. Naravno da te je zato i cinkao. U svakom slučaju to barem nije dobar primjer prema ostalim zaposlenicima.

I svatko ima problematičnih "kolega" na poslu, a najveći problem je baš ta zavist. Mogao bi sad litanije pisati o tome, ali jednostavno ignoriram takve ljude, na što oni samo još više poživčane.
 Ako netko na poslu mora vući i tvoj dio posla onda se slažem, ali najčešće to nije slučaj, najčešće je slučaj da neki pederi drukaju ljude sa kojima nemaju nikakve veze, niti privatno niti poslovno, e to mi diže živac, šta kog boli kita da li ja na poslu ležim ili se ubijam od posla, ako se to ne odražava na njegov posao.

Drukeri su najgori ljudi na svijetu, to su kukavice i hulje.Ako me kod nekoga nešto smeta, tj nečija zahebancija reflektira i moj posao kao takav, onda ću mu to skresati u brk, a ne ko nekakva hulja prvo to reći nadređenom.Za takve ljude nemam nikakvog respekta, i bacat ću mu klipove pod noge gdje god stignem, lagat ću mu oći samo da ga shebem, ali opet ga neću drukat njegovom šefu, jer sam onda i ja isti ko i on.

A što se tiće tvog navoda da tekve ljude (drukere) možeš ignorirati, možeš, ali na svoju štetu, jer nažalost prosječni šef je glupa individua koja svoje mišljenje o radniku stvara na osnovi navoda drukera.Vidjet ćeš tko će pošiziti kad taj druker dobije unaprijeđenje, a tebe koji ga zaslužuješ preskoče.Onda mi piši o ignoriranju.Takve glumce se riješava van firme, prvi puta ga upozoriš da mu jezik ne izdaje čekove koje tijelo ne može pokriti.Nažalost kolegama na poslu treba pokazati da im nisi prijatelj, niti si dobrica.

Družba je družba, a služba je služba, i ako ćeš mi se igrati sa službom razljepiti ću te po asfaltu.Takav stav morate projecirati u poslovnom okruženju, nema veze da li ste čistaćica ili generalni direktor.I možda najvažnija stvar, gledajte svoj posao, ne gledajte šta rade drugi.Uvijek će te naći u firmi nekoga ko ima bolji i lakši posao od vašeg.
Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice