Zimske radosti

poruka: 6
|
čitano: 5.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Zimske radosti

Jučer sam bio u večernjoj šetnjici sa psom, i uživao na snijegu, kako sam se sjetio da će skoro zatopliti, možda već sutra, odlučio sam izvući i curu van i da se malo poveselimo, jer tko zna hoće li biti još dobrog snijega u Zg ove zime.

 

Pa eto, vratio sam se malo u dane djetinjstva, budući da sam se nedavno uselio u stan gdje sam živio kao mali, pa smo svratili na malo kasnovečernjeg sanjkanja po obližnjem brijegu kod vrtića gdje sam kao klinac provodio zimske dane.

 

Baš je bilo lijepo... Sanjkali smo se, zapravo vrećali haha. Na nekoj najlonskoj vrećici. Zakon. Kao kad smo bili klinci. :)

Nekom možda čudno, ali sa 24 godine ne osjećam se ništa odraslije nego kada sam imao 10-ak, bar što se  guštanja u snijegu tiče...

 

Pas je također uživao... obožava snijeg i valjanje po njemu... Čak se i ona spušta po ledu. hehe

 

Volite li snijeg?  Koje su vam najdraže zimske aktivnosti?

 

Eto i par fotkica.

Moje malo biće Moje malo biće
Cura zaspala OMG Cura zaspala OMG
Biće napada! Biće napada!
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 13:37 (Danny_HR).
16 godina
offline
Zimske radosti

Ja sam jucer isel s ekipom, neki skijaju, neki sanjkaju... Ja sam se odlucil za ovo drugo jer se sanjkamo na gumi (zracnici od JCB-a 4CX) - uglavnom jako velike sanjke :DD. Gore nas ide 4, hvala Bogu svaki ima preko 100 kg pa ovo ide ko ludo... xDD. Jedino me na pola puta uzasno trta da se ne skipamo jer je brzina povelika. Unatoc strahu ja idem i danas, nadam se da se budem vratil citav :D.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 13:55 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
Zimske radosti

 

Zimske radostiSmijeh

Prekrasan krajolik Prekrasan krajolik
Doxy i ja Doxy i ja
i opet;) i opet;)
Ludosti;)) Ludosti;))
hmm hmm
Doxy-eva seka i ja; Doxy-eva seka i ja;
grudanje grudanje
Božična priča Božična priča
Isto Isto
15 godina
offline
Zimske radosti

ja sam nazalost bolestan,ali sam jucer ipak izaso:D

prvi put da vidim ovoliko snijega u silu,ma opcenito na otoku krku,to je za kvarner izniman slucaj:D

 

to sam ja:DhHHhahahahhaha to sam ja:DhHHhahahahhaha
moj mali brat kraj barki(moja se ne vidi od ovog grasa;( =) moj mali brat kraj barki(moja se ne vidi od ovog grasa;( =)
mali andeo radi andela:D mali andeo radi andela:D
SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Zimske radosti

Zasto ova tema nije malo aktivnija;))) Smijeh

15 godina
protjeran
offline
Zimske radosti

evo imam samo jednu sliku kaj je od frenda stari radio (malo puno je djetinjast )

evo je jos u razvojnom stanju kasnije je to usavrsil izhleda ko savrsen stozac posprico je sa vodom da se sledi

i reko je da ce na vrh stavit neko svjetlo

i to je radio cjeli dan

a smjesno ga vidjet jer mu stari mrcina celav nabildan izgleda ko neki izbacivac

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 16:52 (hrvatskafarkasevec).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice