Acer ili toshiba ili pak neki treci ?

poruka: 4
|
čitano: 2.920
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Acer ili toshiba ili pak neki treci ?

1.

ACER Aspire 6530G-804G64M

2.

TOSHIBA Satellite A300D-157

3.

msi gx 630

 

 

eto gledao sam ova 2 laptopa e sada koji je po vama bolji i naravno ZASTO je taj bolji :) i jos jedno dodatno pitanje po cemu su ovi forcebook laptopi toliko na losem glasu istina da ih sastavljaju u hg spotu ali opet ne mogu oni npr ugradit recimo proc od intela koji nije proizveden isto kao i onaj koji je u toshibi ili npr aceru... eto ako netko moze ovo pojasnit malo i pomoc mi pri odabiru laptopa... cijene do koje gledam je 6700KN to je gornja granica !!!! ako netko ima kakav drugi prijedlog slobodno neka napise

 

edit: zaboravio sam rec da je vvelicina max 16", 17" mi nemojte preporucivat...

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 9:51 (hyko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Acer ili toshiba ili pak neki treci ?

Od ta dva je bolja Toshiba zato sto je Toshiba.

 

Ja bih sebi uzeo ovo.

Kaži šta misliš, misli šta kažeš... ---------------------------------- Sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše. ------------------------------- Neke stvari je bolje imat' kad ne treba, nego nemat' kad treba.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 0:32 (Maximus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acer ili toshiba ili pak neki treci ?

jos netko kakvu preporuku ?

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acer ili toshiba ili pak neki treci ?

Od ova tri svakako je najbolji ovaj MSI. Ima najbolju grafičku karticu i najbolji procesor a najmanje košta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice