Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.262.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

R36, ovaj acer je za naše prilike jako povoljan, al sad opet ak će prvenstveno trebat tvojoj supruzi za računovodstvene programe a da ti samo povremeno nekaj odigraš i istovremeno želite neki ne generički bolji laptop onda ti je možda najbolje gledat modele sa 1050. Legioni y530 su jako dobri (pogotovo verzije sa 300nits-a ekranom). Ovaj što je Mr.ddevil naveo da je uzeo u HG Spot-u se čini kao dobar izbor (ima SSD i ovaj ekran od 300nits-a), a HDD (ak će ti trebat) dodaš vanjski ako ne želiš otvarat laptop. Uglavnom nikako više od 6000kn nemoj davat za laptop sa 1050 unutra.

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...

R36, ovaj acer je za naše prilike jako povoljan, al sad opet ak će prvenstveno trebat tvojoj supruzi za računovodstvene programe a da ti samo povremeno nekaj odigraš i istovremeno želite neki ne generički bolji laptop onda ti je možda najbolje gledat modele sa 1050. Legioni y530 su jako dobri (pogotovo verzije sa 300nits-a ekranom). Ovaj što je Mr.ddevil naveo da je uzeo u HG Spot-u se čini kao dobar izbor (ima SSD i ovaj ekran od 300nits-a), a HDD (ak će ti trebat) dodaš vanjski ako ne želiš otvarat laptop. Uglavnom nikako više od 6000kn nemoj davat za laptop sa 1050 unutra.

Hvala ti kolega...kužim.

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 ovo dajem kao primjer za usporedbu sa arhitehom (na kojeg sam naviknut, ima jednostavno  sucelje i lakse pretrazujem laptope a i oni jasno oznace bitne stvari na lapu kao sto je ips, thunderbolt itd

znaci usporedjival sam laptope po 2 stavke, proc i grafa i cijena naravno, nisam uzimal u obzir ssd, ekran ni winse, nista ostalo (mogu se kliknuti konfiguracije za taj doticni lap i cijenu sam pretvaral na kalkulatoru valuta na putovnica net)

 

tamo je cijena za i7 i 1060 6gb  oko 7500 kn, u arhitehu prvi koji to nudi je 9500kn, razlika 2000 kn

a kombo sa i7 i 1070 je oko 10600kn, u arhitehu 16600kn, razlika 6000 kn

 

pa vas pitam jel sam ja lud? jel se na te amazon cijene placa jos nesto (kod nas), porez, carina

ili je ova razlika zato jer "to tolko kosta kod nas"

pratim ovaj podforum u potrazi na novim lapom u neko dogledno vrijeme, tu i tamo skicnem i ducane, pratim bug...

jel to nasa realnost, ako je na test u zadnjem broju gejm lapova do 10k dosla velika vecina sa 1050ti, i 1060 3gb?

a vani dobis za tu lovu 1070?

jel se mozda placa na uvoz 20% carine pa pdv na to da je takva razlika u cijeni il nas jednostavno deru sa porezom na zivot u maloj drzavi?

ili tolko kosta stampanje na gumbe nasih slova

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 pise na stranici da ju nutra 1060 Ti

pa to uopce ne postoji ...

opet su tete iz marketinga pisale specifikacije

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
ED63 kaže...

 pise na stranici da ju nutra 1060 Ti

pa to uopce ne postoji ...

opet su tete iz marketinga pisale specifikacije

 Gore piše 1060Ti, dolje 1060... Greško ko greška

9 godina
offline
Gaming Laptopi

Znači želim prodati laptop ACER ASPIRE V 15 TOUCH (VN-572TG-50WA)

CPU: Intel Core i5 - 6200U 2.3 GHz (with Turbo Boost 2.8 GHz)

GPU: NVIDIA GeForce GTX 950M 4GB 

RAM: 8 GB DDR4

SSD: 256GB

 

Koja je otprilike procjena?
I koji mi laptop možete predložiti da kupim ako bi nakon prodaje ovoga uložio jos 2000 kn

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Realna cijena oko 2500kn , zavisi u kakvom je stanju.Na 950m se ne mogu igrat noviji naslovi tako da kupovina laptopa sa istom grafom nije bas preporucljiva u 2019 godini osim po dobroj cijeni ili ako ti samo treba za neki light gaming , cs go , leage of legends...Ja osobno ne bi dao vise od 2100kn.Prodao sam MSI gp60 sa i7 4gen i gtx950m samsung evo 850 500gb ssd za 2800kn prosle godine...Najbolje ti je trazit nesto sa cetverojezgrenim cpu-om i gtx 1050 iako bi za full hd preporucio minimalno 980m / gtx 1060 nista ispod toga...Mozes polovno naci na njuskalu i5 6300hq i gtx 1050 samo nemoj uzimat hp pavillion.

Ovako nesto(pod garancijom) : klik

Ili gledaj novo ryzen 2500u i rx560x da se naci za oko 5000kn mislim da acer nitro 5...

10 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dvanaestogodišnjak kupuje laptop za igranje igrica. Skupio je 5000kn. Imali nešto kvalitetno za tu cijenu ili mu moram dodati još koju kunu 😀? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Dosta dobro za dvanaestogodišnjaka. Novo/Rabljeno/Rabljeno s garancijom?

 

Za novi bar još 500kn za neki minimum koji je gtx 1050 i ssd pod obavezno

 

EDIT: ustvari Ovo bih ja uzeo u tom rangu, razlika nikakva naspram 1050tke, a jeftinije će proći. Samo obavezno pri kupovini inzistirajte da vam dodaju SSD

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 15:09 (maks0806).
10 godina
offline
Gaming Laptopi

Koliko bi vrijedio ACER Predator Helios 300 star 4 mjeseca uz odgovarajucu garanciju? Gotovo ne koristen.

 

17.3"
Core i7 8750H
GTX 1060 6 GB
16 GB RAM
512 GB SSD + 1 TB HDD

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Maks0806

Novo s garancijom. Nije problem dodat 1000kn, ako ima smisla. I ne radi mi link za predloženi model. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 15:36 (gusla).
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
jopaa991 kaže...

Koliko bi vrijedio ACER Predator Helios 300 star 4 mjeseca uz odgovarajucu garanciju? Gotovo ne koristen.

 

17.3"
Core i7 8750H
GTX 1060 6 GB
16 GB RAM
512 GB SSD + 1 TB HDD

 traži 10000-11000 kuna za njega

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Asus ti ne bi preporucio, jer su im hladenja ocajna, kucista od jeftine plastike i zvucnici ispodprosjecni jedini + koji bi dao Asusu je jednostavno rastavljanje i nadogradnja RAM-a / SSD-a...Lenovo nisam imao tako da ne mogu nista posebno napisat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

FX504 nemoj uzimat jer stvarno ima loše riješeno hlađenje, ako ćeš uzimat asus tog ranga onda uzmi noviji FX505 gdje je dosta toga ispravljeno/poboljšano u odnosu na FX504. Ovdje ti je recenzija FX505 https://laptopmedia.com/review/asus-tuf-fx505-review-fresh-but-still-not-fully-polished/, na kraju ga uspoređuju sa legion-om y530 i kažu da je legion malo bolji, ali u svakom aspektu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 8:55 (PESfanCRO).
10 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Hvala vam, odgovori su mi jako pomogli. ☺️

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav,

 

za početak ispričavam se zbog malog off-topica.

 

kupio sam nedavno Acer Predator Helios 300 od 17" pa mi trenutno treba ruksak za laptop pa sam mislio uzeti ovaj HP ruksak 2SC67AA

Ono što me zanima da li netko tko ima isti laptop ima istu torbu i da li normalno stane unutra.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ista stranica koja je popljuvala Asus TUF504fx zbog lošeg hlađenja stavila ga je na 1. mjesto best buy gaming laptopa. 😂

 

https://laptopmedia.com/top-100-best-gaming-laptop-deals-price-performance/

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
marsovac zemaljski kaže...

Pozdrav,

 

za početak ispričavam se zbog malog off-topica.

 

kupio sam nedavno Acer Predator Helios 300 od 17" pa mi trenutno treba ruksak za laptop pa sam mislio uzeti ovaj HP ruksak 2SC67AA

Ono što me zanima da li netko tko ima isti laptop ima istu torbu i da li normalno stane unutra.

Hvala unaprijed

 Moj nećak je za svog predatora 17' kupio ruksak ali mu je na kraju falilo jedno 2 cm da bi mu stao unutra. Vratio i kupio si ovo čudo!!! Stane šta hoćeš u njega! Mislim da ga je on platio oko 800 kn prije jedno 6 mj.

 

https://www.ekupi.hr/Acer-Predator-Gaming-Utility-Backpack-NPBAG1A288-1292634.aspx

9 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
CROatVU kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Pozdrav,

 

za početak ispričavam se zbog malog off-topica.

 

kupio sam nedavno Acer Predator Helios 300 od 17" pa mi trenutno treba ruksak za laptop pa sam mislio uzeti ovaj HP ruksak 2SC67AA

Ono što me zanima da li netko tko ima isti laptop ima istu torbu i da li normalno stane unutra.

Hvala unaprijed

 Moj nećak je za svog predatora 17' kupio ruksak ali mu je na kraju falilo jedno 2 cm da bi mu stao unutra. Vratio i kupio si ovo čudo!!! Stane šta hoćeš u njega! Mislim da ga je on platio oko 800 kn prije jedno 6 mj.

 

https://www.ekupi.hr/Acer-Predator-Gaming-Utility-Backpack-NPBAG1A288-1292634.aspx

 Ali taj je stvarno preskup 

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

gusla, a ko će ga više znat, al po toj cijeni (znači nekih 5300kn prema sadašnjem tečaju dolara) i sa tim komponentama nije ni čudo da je. Ovdje imaš

 i od Jarrod's Techa video recenziju verzije sa i7 i gtx 1050ti i ne preporučuje ga.

9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Bok, da podijelim svoju kupovinu 2 godine starog laptopa na ebay-u njemačka.

 

HP Omen17-w104ng


Display 17.3", 1920x1080, 127dpi, non-glare, IPS, 75 Hertz 
CPU Intel Core i7-6700HQ, 4x 2.60GHz 
RAM 16GB DDR4 (2x 8GB Module) 
HDD 1TB 
SSD 128GB M.2 SATA (2280) 
Grafik NVIDIA GeForce GTX 1070, 8GB GDDR5,
Sve sa poštarinom me izašlo 806€, ili ti oko 6000 kuna, kupovo sam laptop oko 4 mjeseca, ni sam više neznam dal sam dobro prošo il se zajebo.
Molio bi mišljenje o tom laptopu, ako znate koje negativne strane kao pregrijavanje cpu-a te kako da ga poštelam kako bi mi radio dugo i sretno.
8 dobar laptop
0 meh, moglo je i jeftinije
0 loš laptop
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Slučajno stisnuo na sredinu  a htio na "good deal". Imaš program zvan ThrottleStop za štimanje procesora na kojem taktu da radi i da ne spušta takt procesora kad dođe do 60-65°C. Ovisno o vrsti rada na laptopu, tipa gaming, surfing, movie, balance možeš si štelovati takt procesora za optimalan rad i da se ne grije laptop. 

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Gaming Laptopi

To je upravo ono o cemu pisem , kod nas bi za takav laptop na njuskalu platio 8000kn ako ne i vise jer je nase trziste rabljenih komponenta i racunala katastrofa(Cast izuzecima).Dok se vani moze pronaci novi neotpakirani laptop po dobroj cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ma za 8000 se dobije tek gtx 1060, evo kako je buraz rješio hrvatska slova

 

 

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
jelincav kaže...
Sve sa poštarinom me izašlo 806€, ili ti oko 6000 kuna, kupovo sam laptop oko 4 mjeseca,

 ajde kolega zanima me sljedece:

jel si platil carinu ili pdv?

kak si ga platil, nisam bas u tim vodama  (ebaj) pa pitam

kolko je postarina i kolko si ga cekal da stigne?

i u pravu si, za tu lovu dobis novi lap sa 1050Ti max, lap sa 1070 NOVI ide preko 10 soma (da ne guglam sad kolko tocno)

MGloc kaže...

To je upravo ono o cemu pisem , kod nas bi za takav laptop na njuskalu platio 8000kn ako ne i vise jer je nase trziste rabljenih komponenta i racunala katastrofa(Cast izuzecima).Dok se vani moze pronaci novi neotpakirani laptop po dobroj cijeni.

 i jos moras drhtat zbog njuskala kaj ces ustvari dobit

ak nisi ni malo potkovan da isprobas to nesto rabljeno prije kupnje, zgorel si

kolega gore je debelo u pravu i za neki ozbiljniji laptop treba ic van uzet ga a ne se patit tu sa nasim marzama na malu drzavu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozz planiram kupiti gaming laptop do 6000 kn pa bih trebao par savjeta prijedloga hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
ED63 kaže...

 ajde kolega zanima me sljedece:

jel si platil carinu ili pdv?

kak si ga platil, nisam bas u tim vodama  (ebaj) pa pitam

kolko je postarina i kolko si ga cekal da stigne?

i u pravu si, za tu lovu dobis novi lap sa 1050Ti max, lap sa 1070 NOVI ide preko 10 soma

 Carina se ne plaća u EU, moj laptop je bio naručen na njemačku adresu. Poštarina je bila samo 6€. Što se tiće poštarine i dostave, teško da će neki polovni komp imat dostavu u HR, ali i ako nema možeš uvjek pitat dali bi poslali paket u HR. Nove stvari češće imaju dostavu u HR. Plaćen je preko PayPal-a, ako planiraš kupovat onda jedino preko njega plaćanje vršit. Ako se nešto desi PayPal rješava situaciju dok ti svoje novce dobivaš nazad odmah. Dostava na njemačku adresu je trajala oko tjedan dana. Najbolje je kupit na aukciji jer to je i najrealnija cijena, imaš stvari koje se prodaju sa fiksnom cijenom, nekad prodavač da opciju prijedloga cijene pa se cjenkaš s njim, ali mislim da su najniže cijene na aukcijama. Recimo gledao sam prije aukcije i formuliro cijenu prema njima, jedan sličan je otišo za 880€, drugi za 915€, pa mi je 800€ bilo povoljno. Ja se nikad sam nebi usudio kupovat preko Ebay-a da nemam nekog tko se razumije. Kupio sam svašta na njemu i sve otprilike 50% jeftinije nego u HR. 

 

Evo par stranica ako se planira kupovati nešto novo iz njemačke:

ovo je nešto tipa jeftinije.hr:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6231318_-omen-17-an132ng-hp.html

ovo je trgovina:

https://www.notebooksbilliger.de/notebooks/hp+compaq+notebooks/gaming/omen+by+hp+17+an106ng

https://www.otto.de/suche/hp%20omen%2017/?sortiertnach=preis-aufsteigend

https://www.mediamarkt.de/de/search.html?query=HP+Omen+17&searchProfile=onlineshop&channel=mmdede

 

,a za polovno nema boljeg od ebay aukcije.

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ekipa, imam jedan laptop na prodaju. U originalnoj je kutiji, nikada korišten. 

 

Laptop je uzet pod račun i nemam potrebu za njime jer imam drugi. Garancija još nekih 10 mjeseci.

 

Radi se o ovom modelu https://www.instar-informatika.hr/notebook-acer-gaming-predator-helios-300-nhq3eex015-173-fhd-ips-intel-core-i7-8750h-up-to-41ghz-8gb-ddr4-2tb-hdd-128gb-ssd-nvidia-geforce-gtx1050ti-4gb-no-odd-linux-2-god-akcija/0852132/product/

 

Cijena je dosta niža od ove na linku.

 

Ako je netko zainteresiran, pošaljite mi poruku.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice