HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

poruka: 6
|
čitano: 2.057
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

Pozdrav, kupio sam ovaj laptop 15-ce026nm i primjetio kada igram sa strelicama neke utrke da povremeno ne registrira isprve tipku nego ju moram ponovno stisnuti, inace radi kada se pritisne vise tipki odjednom(nemogu se sjetiti ali mislim da mi se to desilo i na wasd tipkama ali jako rijetko.

 

Misleci da je neka greska na servisu sam zahtjevao promjenu tipkovnice da bi nakon promjene identicna stvar bila.

 

Laptop sam vratio u ducan i na kraju uzeo novi model 15-dc0017nm znaci totalno nova serija omena za ovu godinu, i opet isto.

 

Testirao sam sa wasd na ovom novom i za sada je oke, ali igranje strelicama i dalje povremeno "puca".

 

Pa da li je moguce da imaju tako los anti ghosting na tom djelu tipkovnice jer reklamiraju se kao 26key rolover, antighosting.

 

Molim vas za misljenje i iskustva jer na zivce mi ide da toliki novci se daju a da nije sve savrseno, a stvarno mi se neda opet vracat laptop jer je inace stvarno super.

 

Btw kada spojim vanjsku tipkovnicu nema nikakvih problema, ali svrha laptopa je njegova tipkovnica

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 11:38 (Jari).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

Jel moguce da jedino ja imam problem ovaj i to na modelu iz 2017 i na modelu iz 2018

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

Ne posjedujem taj laptop , ali da nije mozda problem u igri ?

Probaj prelistavat nekakve stranice sa arrow key , pa vidi jel steka sta ako da onda ima problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 20:09 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

U svim igrama je tako i sa wasd tipkama nema pravila, znaci hp je izbacio bios update s nekim fixom za keyaboard input ali i dalje na random se zna desit, smijesno je da nitko se ne zali na to a na dva modwla ratlicita isti problem

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

Onda vjerovatno nemas srece , ali ja bi jos probao potrazit pomoc na HP forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP Omen laptopi i ghosting tipkovnice?

Ma neznaju ni oni, vec sam pitao, znaci model iz 2017 imao problen mijenjao tipkovnicu u servisu misleci da je do nje, opet isti problem, uzeo novi model 2018 opet isti problem, javio mi se neki covjek na hp forumu u PM da ima isti problem, i tako, po meni to stvarno nije slucajnost, a i fekao sam necu kupovat hp i opet ga kupim i eto veselja :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice