Kratko - koji praktičan everyday laptop do 4 k kn

poruka: 3
|
čitano: 1.724
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kratko - koji praktičan everyday laptop do 4 k kn

Pozdrav,

 

ugl. napokon uzimam drugi laptop oko kojeg sam imao ideju da je lagan i praktičan i da ga mogu furati sa sobom po gradu. Dakle oko 13,3'' iako i 11,6 dolazi u obzir. Vidim da težina nije značajno različita pa onda bolje da je veći ekran.

Ovaj 15,6 Dell 5220 (mislim) je oko 3,5 kg i preteško ga je furati na ramenu zapravo (sa torbom i svime).

 

Primarno bi služio za multimediju, filmove i word uredske stvari, od igara ev. neki tcg povremeno. Veliki plus bi bilo backlight i udobnost tastature.

 

Važno bi bilo da nije preskup, mislio sam do 4k kn. Ona ideja 'dodaš još malo i imaš bolji' me uvijek dovede do 6k kn i više pa bih ovaj put stao do 4k kn, ako je manje - super.

 

Ovo šta sam gledao nekako mi je zapeo za oko ovaj Acer 

https://www.mikronis.hr/acer-swift-1-silver-intel-quad-core-n4200-1-1-ghz-4gb-128gb-ssd-w10-13-3-full-hd-intel-hd-graphics-505-p-n-nx-gnkex-005.aspx

 

https://www.hgshop.hr/prijenosno-racunalo-acer-swift-1-n4200-4gb-128gb-ssd-intelhd-13-3-win-10-nx-gnkex-005/proizvod/222333

iako ne volim Acer ali jbga.

 

Kako vam se čini?
Ima li šta bolje za te novce?

Ima li šta dobro uopće u tom cijenovnom rangu?

 

Isto tako, našao sam neke laptope vani u nekim kombinacijama ali želio bih nešto cash & carry, znači iz nekog dućana koji ga ima na lageru kod nas.

 

Puno hvala ! !

 

Go for the eyes Boo, yaaar!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 20:08 (Bartender).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kratko - koji praktičan everyday laptop do 4 k kn

Prebačeno u pravi topik, hvala, 

može ovo lock&delete

Go for the eyes Boo, yaaar!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kratko - koji praktičan everyday laptop do 4 k kn

Pozdrav!

 

Swift 3 ili Zenbook? Build quality i baterija ispred gameanja.. (5000,00kn budžet)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice