Lenovo Y580 problem s rezolucijom

poruka: 2
|
čitano: 790
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo Y580 problem s rezolucijom

Imam spoemenuti laptop i rezolucija koju koristim je 1920*1080, znači FHD. koristim win8.

slika izgleda prekrasno npr u desktopu, file exploreru, uglavnom svemu od win i u većini programa, ali problem mi je što npr kada instaliram neke programe sam izgled te instalacije je kao da je rezolucija niska tipa 1280*1024, onda steam mi je u toj niskoj rezoluciji, tj. sve izgleda zamućeno. slika je dolje za prikazati kako je to otprilike. jel zna tko kako popraviti da svagdje izgleda kristalno čisto.

inače, na PC imam win7 i isto imam FHD monitor i sve je kako treba biti, steam, install... tako da pretpostavljam da je možda do win8, ali ako netko zna što je točno bio bi zahvalan.

 

vidim da na priloženoj slici se baš i ne vidi najbolje problem, ali puno je izraženiji u stvarnosti.

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 12:38 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo Y580 problem s rezolucijom
Znam kako ti je ,ekran ugradjen na laptopu , je FullHD , a kada udjes u te programe,se drasticno samanji, vidi u podesavanjima rezolucije i probaj onemguciti drugi ekran mozda je to problem , te svakako porvjeri dali se te aplikacije mogu pokrenuti u FullHD... Ako nista neuspije moj ti je savjet reinstall OS. Sacekaj jos nekoga da vidis sta ce reci...
Mlada nada
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice