MacbookPro 2017

poruka: 2
|
čitano: 732
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
MacbookPro 2017

Pozdrav ljudi, razmišljam se prebaciti na mac, ali bi htio prije znati ako cu dati tu lovu za laptop, kakva su iskustva sa renderiranjem modela i sa korištenjem  autocada, 3dsmaxa, archicada, rhinocerosa, photoshopa itd... razmišljao sam kupiti 13" model koji bi nosio na faks, jer je lagan i mali, a doma bi se samo priključio na monitor. pa ono ako ga koristi netko u tim programima stvarno bi mi puno značio odgovor, a ne da ga kupim i da skužim da mi štekaju programi i da sam bacio novce u vjetar hahah :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 15:39 (perhinjo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: MacbookPro 2017
Dell xps 13 ti za istu ili sličnu lovu nudi više. Noviji procesor, duplo više rama, 512gb ssd. Macbook pro ima nešto bolji ekran. Uglavnom ako si zagrijan za macbook pro kupi ga, dobar laptop. Preporučio bih ti i da pogledaš Rossmana na youtubeu, frajer izlaže sve nedostatke vezane za apple laptope. Čini mi se da 2016-2017 macbook pro serija ima problema sa iznenadnim kvarom tipkovnice, koja je vrlo zajebana za popraviti. Mislim da je cad software bolje podržan na windowsima. Provjeri.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 13:20 (Chico12).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice