Stižu jeftini MSI prijenosnici

poruka: 6
|
čitano: 2.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini MSI prijenosnici

 

Nije trebalo dugo čekati odgovor na EeePC, Asusov low cost prijenosnik, koji je od predstavljanja napravio pravu pomutnju na tržištu. Jedan od najvećih svjetskih OEM proizvođača računala, tajvanski MSI, najavio je Wind seriju prijenosnika koji bi se prema najavi na tržištu trebali pojaviti sredinom godine. Modeli iz Wind serije bazirat će se na Intelovom 945 chipsetu i Centrino Atom procesorima. Ovisno o tipu ekrana, količini radne memorije i odabranom operativnom sustavu, MSI Wind prijenosnici će se u trgovinama moći kupiti po cijeni između 300 i 700 eura.

 

C/P Glas Istre

 

http://gizmodo.com/365720/msi-wind-laptop-to-make-eee-pc-cry-eeek

 

Istra ti Materina
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2008 20:33 (RAUL).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu jeftini MSI prijenosnici

cijena od 700 eura se upće ne ćini kao "jeftina" jer za tu cijenu se već da nabaviti sasvim pristojan prijenosnik..........Sumnjam da će naparvit neku bolu alternativu od Asusu-ovog Eee-a....ja ću pričekat dok izađe Eee sa većim ekranom i ako mi se svidi uzet će njega a ako ne MSI-a sigurno neće jer za tu cijenu mi se više isplati kupiti neki bolji prijenosnik.

16 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini MSI prijenosnici

ja sam slucajno imao neke MSI laptope .........

 

NIKADA VISE!!!!!

 

KOMA!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu jeftini MSI prijenosnici

Zašto? daj to malo objasni?! Nemožeš samo to tako napisat, mislim da nas ostale zanima koji je razlog tvog tako negativnog mišljenja

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu jeftini MSI prijenosnici
HP ima dobar prijenosnik koji konkurira eee PCu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu jeftini MSI prijenosnici

Koji? malo više informacije nebi smetalo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice