Toshiba Qosmio F50-108

poruka: 37
|
čitano: 11.650
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108

Jel možeš instalirat Speedfan ili CPUID HWMonitor (obojca su besplatni) i reč kolika je tempertura pri radu u wordu ili internet exploreru

14 godina
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108
Silver kaže...

Moj se gasi u igricama. Moram ga svakih par dana propuhat u podrucju coolera, onda prestane. Nemam pojma koja mu je radna temperatura u officeu. Bilo kako bilo, ne gasi se nikad osim u igrama.

 misli sam na ovaj post

15 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108

Na stolu. Imao sam do sada jedno 6 gamerskih laptopa, svi su mi se gasili u igrama. To je valjda tako normalno.

Imao sam Acer, 3 Toshibe, Dell i MSI.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108
Silver kaže...

Na stolu. Imao sam do sada jedno 6 gamerskih laptopa, svi su mi se gasili u igrama. To je valjda tako normalno.

Imao sam Acer, 3 Toshibe, Dell i MSI.

wtf?!?!

 i ja imam gamerski laptop /toshiba q x300 158/ pa mi se NIKADA (!) nije ugasio u igri.. NARAVNO DA NIJE NORMALNO DA S GAMING LAPTOP GASI U IGRI:....... đizzzs kakve gluposti...

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108

Imao sam sličan problem i odnio sam ga na servis i tamo su mi očistili cooler od prašine i to je bilo rješenje. Naravno sve bestplatno, jer je pod Toshiba garancijom. Sad se više ne gasi u igrama...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 16:24 (Slaven123).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108

Da, rijesio sam problem. Na servisu su mu ocistili cooler i nema vise gasenja.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Qosmio F50-108

Evo, i ja sam jedan od vlasnika Toshiba Qosmio laptopa koji vrti Windows Vistu. Imam jedan problem koji me silno muči. 

Lap top je novi i nikako mu ne funkcionira FN tipka. Prije je radila normalno ali odjednom nista. I ustvari, kad god je pritisnem pojavi mi se ''Blue screen'' koji mi zagasi kompjuter u roku od 5 sekundi. Iznova i iznova tako... Pokusavao sam googlati, pa sam pokusao skinuti drivere ali ništa nije pomoglo. Pomoć...?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice