Koliko uzeti za popravak laptopa?

poruka: 7
|
čitano: 3.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

Pozz,

Kako se ne bavim time i slucajno mi je zavrsilo kod mene nemam ideju koliko naplatiti.

Znaci, dosao je jedan laptop kojem se konektror za napajanje odvojio od kucista i tako se nije mogao prikljuciti na napajanje.

Rastavio sam laptop i popravio problem, za sto mi je trebalo oko sat i pol vremena.

Koliko to naplatiti da bude korektno?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

ako ti je frend nista...a ako nisi kupia nista dijelova nego samo lemia mislim da bi 70 kn bilo ok

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

ako ti je prijatelj nemoj , ako nije 100kn bi bilo u redu.(znanje se cijeni)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2011 23:29 (athlon64).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

Ovo je samo zrnce za razgovor uz jutarnju kavu, a ide ovako;

 

Čovjek je bellboy u jednom zagrebačkom hotelu, i dolazi mu gost sa 2 tone prtljage, koju isti bellboy jedva odnese u sobu. Kada je pružio ruku za napojnicu, dobio je 0 kuna. Nakon jedno 1/2 sata, zove gost kako nije u mogućnosti spojiti se na internet, pa treba nekoga da mu to poštela. Gle čuda neviđenoga, tu je opet naš bellboy, koji problem rješava za nekih opet 1/2 sata. Poučen lošim iskustvom, odlazi bez da i pokuša zatražiti kakvu pinku. Kada zove baja - gost i kaže zlatnu rečenicu; !snagu ne plaćam ALI ZNANJE DA"!

 

Pouka; ako ti je i prijatelj, slobodno se naplati jer si to ti napravio, nadam se kvalitetno, tako da možeš stajati s garancijom iza svojeg djela. Bolje nego da mu je to radio netko drugi, tko će ga još više oprati uz 5 puta nižu ili manju kvalitetnu uslugu. Cijena radnog sata ti nije ispod 100 do 150 kuna, pa tako uzmi između.

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko uzeti za popravak laptopa?
ATJLučko kaže...

Ovo je samo zrnce za razgovor uz jutarnju kavu, a ide ovako;

 

Čovjek je bellboy u jednom zagrebačkom hotelu, i dolazi mu gost sa 2 tone prtljage, koju isti bellboy jedva odnese u sobu. Kada je pružio ruku za napojnicu, dobio je 0 kuna. Nakon jedno 1/2 sata, zove gost kako nije u mogućnosti spojiti se na internet, pa treba nekoga da mu to poštela. Gle čuda neviđenoga, tu je opet naš bellboy, koji problem rješava za nekih opet 1/2 sata. Poučen lošim iskustvom, odlazi bez da i pokuša zatražiti kakvu pinku. Kada zove baja - gost i kaže zlatnu rečenicu; !snagu ne plaćam ALI ZNANJE DA"!

 

Pouka; ako ti je i prijatelj, slobodno se naplati jer si to ti napravio, nadam se kvalitetno, tako da možeš stajati s garancijom iza svojeg djela. Bolje nego da mu je to radio netko drugi, tko će ga još više oprati uz 5 puta nižu ili manju kvalitetnu uslugu. Cijena radnog sata ti nije ispod 100 do 150 kuna, pa tako uzmi između.

tako je , nije vazno koliko ti je trebalo  , znanje se cijeni , zato mi idu na qurac moji polu poznanici ( znaš i sad , prijatelja prijatelja od dalekog prijatelja ) i onda bi on mene zicao da  mu stavim svjeze windowse , promijenim pastu i ocistim cijeli komp ( hardware ) onako ko prijatelju , e pa qurac moj ispod 200kn nece vise.

15 godina
odjavljen
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

Ja drugačije računam cijene-računam ih po opsegu posla. Glupo mi je naplatiti 2 sata posla tijekom kojeg češkam muda više od 80 kn. Ali zahtjevan posao od sat i pol koji traži veliku psihičku i fizičku vještinu naplaćujem 150 kn.

 

Zato, ako misliš da si se naradio, oderi ga, a ako nisi uzmi si za par kava i sendvič.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Koliko uzeti za popravak laptopa?

Ja sam preko ljeta zaradio oko 1200kn na popravcima ... sve sto cu reci da sam naplacivao 1.sat 50kn (ali ne sad ako stavim windows da se instalira i odem igrat na svoj komp dok ne zavrsi pa da mu naplatim 50kn nego sve kada sam radio uracunavam)

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice