Kupnja laptopa

poruka: 11
|
čitano: 5.721
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja laptopa

evo ovako treba mi laptop sa bar 2-3 multimedijalna dodatka (za zvuk i sl.) i da može pokrenuti novije igrice (assassins cread 2 i sl) bar na low-medium detaljima

 

a cjena...pa što je niže moguće

qwertzuiop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja laptopa
Nemože to tako, što niža cijena, reci konkretno: 5, 6, 7... tisuća.
I što smatraš pod multimedijalni dodaci?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja laptopa

aha evo da pojasnim znači treba mi laptop koji može pokrenuti novije igre tipa assasins cread2 i MW2 bar na medium detaljima i normalnoj rezoluciji

 

 

 

i da ima puno multimedijalnih dodataka npr kotačić  za zvuk i to 

 

a cjena oko 5k kuna

qwertzuiop
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja laptopa

Za 5k jjako tesko da ces nac nesto sto moze pokretat takve igrice iako se moze, ali ako planiras igrice igrat vecinom na tom laptopu 5k ti je premalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kupnja laptopa

jeli baš mora biti laptop,ili i PC dolazi u obzir,jel za 5 komada baš i ne znam

dnl
15 godina
online
RE: Kupnja laptopa
nidjo123 kaže...

Za 5k jjako tesko da ces nac nesto sto moze pokretat takve igrice iako se moze, ali ako planiras igrice igrat vecinom na tom laptopu 5k ti je premalo...

Nije istina. Moj je bio oko 5k i vrti sve igrice i na najjačim performansama, ali ja kako bi očuvao laptop to lijepo smanjim.

Ako je dobra grafičak, procesor i ram, onda bez problema može igrati igrice.

Jedina igrica koja mi nije radila bez prekida je GTA IV. Vjerojatno i znate zašto Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
Kupnja laptopa

a dobro jbg znam da laptop nikad nemore biti kao pc al ja ću preživiti i sam low med detaljima i manjom rezoluvijom

 

NB HP COMPAQ Presario CQ71-430EM WC145EA / DualCore T4400, DVDRW DL, 4GB, 500GB, GeForce G103M, 17.3'' LED, kamera, HDMI, Windows7 Home Premium

 

 

jel ko zna više o ovom

 

 

 

 

 

qwertzuiop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja laptopa

Acer Aspire 5542G-504G50Mn

4800 kuna,kak ti se to čini

dnl
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 16:28 (roki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja laptopa

ako misliš uzet si gaming laptop (klikni) ja bih ti ko prvo preporučil da naručuješ sa worldwide stranica.... odličan site za gaming laptopove, jedino što ćeš morat platit poštarinu uz to i pričekat max do 4 tjedna da ti stigne, al opet isplatljivije i jeftinije prođeš nego kod nas...

 

ja ću pričekat do početka ljeta da im još padne cijena Namigiva, pa ću si uzet jedan vrhunski laptop sa tog sitea koji će moć pokretat skoro sve igre na high...

 

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 17:14 (Dompa).
15 godina
protjeran
offline
Kupnja laptopa

Evo ti laptopa koji će pokretati igre na medium/maximum detaljima LINK... Cijena 5444kn

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
vrijednost laptopa

pozdrav svima...moze mi neko reci koliko otprilike vrijedi samsung v25 17" 1gb ram intel celeron procesor, bez tastature valjda neradi...?

amir sivac
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 16:05 (ami25).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice