Problem sa 6715b

poruka: 11
|
čitano: 2.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

pozz

 

problem je sljedeci 

laptop se pali cijelu vjecnost

od momenta kad pokaze hp emblem do momenta kad pise starting windoze prode cca 20 mins

skenirao za viruse, nista

pomislio da ga vrucina ne ubija, otvorio ocistio sve oko venta opet nista(osim sta je tisi jedno 20 puta)

i sad mi nije jasno, kad se sustav napokon podigne sve radi savrseno ali dok se upali, vjecnost -.-

jos sam jedno primjetio a to je da kad se treba promjeniti slika tipa prvo kad se upali pise hp invent zatim se promjeni pa pise hp copyrigh bla bla ono standard, e dok on dode do toga do te promjene izgleda kao da polako ekran sa vrha se brise, ono red po red polako kao u starim windowsima

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

itko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

A možemo nagađat.....

U većini slučajeva bude problem u disku....pogotovo ako je FS disk

Probaj nešto veće u win učitat, neku igru ili neš

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 23:39 (lucco85).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

nepoderiv stroj. sljedeci mjesec kod mene puni 4 godine...prasi svaki dan.  znam da jos bezprijekorno radi kod dva frenda.

nadam se da je nesto vrisnulo sa OS-om ili MBR nesto trkelja, dakle nista vezano sa laptopom.

unutra ti je superpouzdan seagate.  izvrti hdtune test sektora,pa da eliminiramo hdd.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

u mene je od 6 mjeseca 2007 

sta je je nepoderiv je, nema tih uvjeta u kojim nije radio {#}

evo sad cu stavit da se vrti test pa javim kako je proslo

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

ako svi kvadratici budu zeleni, hdd je ok,a samim tim i ostatak pc-a sto se tice hardvera.  nemas problema sa slikom i bsod ekranima, temperaturama... imas trom boot.  najbolje sve nanovo formatirat.  lol, kakav je za rastaviti,ja svoga jos nisam nikada?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 23:57 (torrente).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

vrlo jednostavan, odzada imas 3 vide, odvijes i sa prednje strane na vrhu tipkovnice vidis nesto kao mali pravokutni elementi od plastike njih povadis i cijela tipkovnica ide vani, onda mu odvojis senzorsku traku, izvidas cooler koji je mislim 50mm izvadis njega.Usput naletis na toliko prasine da mos 2 jogia napunit, ispod tipovnice je jedan ram-slot, a od straga je drugi i tako to, nije komplicirano, treba pazit na par kabela kad se rastavlja da se ne povuce naglo i to je to ;)

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

odnio sam ga u servis i problem je u chipsetu.Isti je otisao i trazi mi za zamjenu 600 kn.

Jel netko moze pojasniti zasto tako visoka cijena i je li se moze naci taj dio polovan pa ugraditi?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

Eh, zato sto racuna ruke i jos ti mijenja vjerojatno cijelu plocu... Finta je kod laptopa da je sve na istoj ploci pa kada nesto crkne mora pol ispravnog izvadit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

a da, vidim.

a citao sam negdje po forumu davno da je jedan lik ubacio cijelu maticnu od laptopa u pecnicu na 230 i onda je vratio i ista proradila?

koja je shema sa tim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa 6715b

Cijena je ok.

On vjerovatno ne mijenja chipset nego ga kugla

Ja istu stvar naplačujem ipak malo manje ali i 600kn nije previše za taj posao međutim neznam koliko je isplativo na starijim laptopima a svakom tko to radi potpuno je svejedno radi li nov laptop vrijedan 15kkn ili star 10g vrijednosti 500kn

Možeš ti peć ploču u pećnici i to će ti najvjerovatnije radit ali sigurno ne dugo a poslije toga (bar ja) malo od koga možeš oćekivat da će ti ić kuglat chipset

Na tebi je naravno da odlučiš

Za tu cijenu se podrazumjeva da će ti čovjek dat garanciju makar 3 mjeseca

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 16:47 (lucco85).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice