Asus G551J procjena vrijednosti

poruka: 11
|
čitano: 3.983
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Asus G551J procjena vrijednosti

https://www.olx.ba/artikal/29638119/asus-rog-i7-4710hq-16gb-750gb-nvidia-gtx-860m/

Cijeni ga 400 eur dao bi ga meni za 370 eur,pa ne znam vredi li,nešto mi to jako jako povoljno.Ako bi ga uzimao na šta da obratim pažnju?

Baterije nema ali i ne treba mi.

12 godina
protjeran
online
Re: Asus G551J procjena vrijednosti
Zelja kaže...

https://www.olx.ba/artikal/29638119/asus-rog-i7-4710hq-16gb-750gb-nvidia-gtx-860m/

Cijeni ga 400 eur dao bi ga meni za 370 eur,pa ne znam vredi li,nešto mi to jako jako povoljno.Ako bi ga uzimao na šta da obratim pažnju?

Baterije nema ali i ne treba mi.

To jako jako smrdi pa se pripazi sto radis...Ja bi izbjegao odmah u startu, jer gledam da ga neki cijeni duplo vise, znaci nesto ne stima...

 

Inace takav vrijedi sigurno 500 eura...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 17:41 (Tomo53nja).
15 godina
offline
Asus G551J procjena vrijednosti

Pa cijenio je 600 eur pa oborio cijenu.na šta ti smrdi?Na šta bi trebalo da obratim pažnju ako budem kupovao?

12 godina
protjeran
online
Re: Asus G551J procjena vrijednosti
Zelja kaže...

Pa cijenio je 600 eur pa oborio cijenu.na šta ti smrdi?Na šta bi trebalo da obratim pažnju ako budem kupovao?

Pa bas zato sto je spustio toliko cijenu nesto smrdi i mozda hoce da te "upeca" na nesto...

 

Trebas paziti na sve, garanciju, otvaran, nije otvaran, stanje, ploca cak dal je popravljanja ili nije, display, pregirjavanje, itd itd, ima tu svega i sve se to moze odlicno zamaskirat...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
15 godina
offline
Re: Asus G551J procjena vrijednosti

Pa jel ti misliš da će on meni dati da ispitam to sve pre kupovine?Čovjek je rekao dodješ vidiš jel laptop radi i to je to.

12 godina
protjeran
online
Re: Asus G551J procjena vrijednosti
Zelja kaže...

Pa jel ti misliš da će on meni dati da ispitam to sve pre kupovine?Čovjek je rekao dodješ vidiš jel laptop radi i to je to.

Gle, nema on šta tebi dati ili ne dati, ti si kupac i imaš pravo isprobati sve što te zanima, pokreni što više testova stignes, probaj otvoriti ako ti da da vidiš stanje ploče, dal je čišćen ili ne i to je to...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
15 godina
offline
Re: Asus G551J procjena vrijednosti

Hahahaha pa bil ti dao da prodaješ polovne tuđe laptope?

16 godina
offline
Re: Asus G551J procjena vrijednosti

To je nebitno šta on hoće. Ti kao kupac kažeš "Ne uzimam dok ne isprobam malo detaljnije"  Da meni uleti sa pricom "Kakvo probavanje, sta ti hoces za te pare" ja bih samo otisao/poklopio.

Ali ti si zapeo uzeti zbog cijene, i ocito je da ces kupiti, i to bez ozbiljnog probavanja i to je to...

Neke kvarove je nemoguce vidjeti u 5 minuta...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 21:44 (striko).
15 godina
offline
Asus G551J procjena vrijednosti

Pa šta treba da instaliram da probam i vidim jel sve ok ako da.

12 godina
offline
Asus G551J procjena vrijednosti

Ma ej sad bi ja dao da prodajem laptop random tipu da ga otvara i čeprka...

Isproba funkcije, odvrti igre/testove i to je to. 

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Asus G551J procjena vrijednosti
maks0806 kaže...

Ma ej sad bi ja dao da prodajem laptop random tipu da ga otvara i čeprka...

Isproba funkcije, odvrti igre/testove i to je to. 

 Pa o tome i ja njima pričam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice