Daki se ispalti i7 4790k

poruka: 7
|
čitano: 816
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Dali se ispalti i7 4790k

Pozdrav drugari.Dugo me nije biilo da budem iskren malo sam ispao iz trenda...Dakle pitanje je sledece da li se isplati polovan i7 4790k+maticna MSI Z97MPOWER za nekih 300e..? Koliko je to isplativa investicija za naredne 2-3 godine kad je u pitanju Gejming..? Ili da se saceka pa na DD4 platformu..

Doslo je vreme da se menja gotovo komplet konfiguracija racunam da ako uzmem od kolege 4790k+maticnu iz stare mogu da iskorsitim ram od 8gb i cpu hladnjak onda ostaje kupovina graficke dok na prelazak na ddr4 mora manje vise sve da se menja..Bas sam u nedoumici.

Kakv savet..Unapred hvala na odgovrima!

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 17:15 (cardadule).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: Daki se ispalti i7 4790k
Ok procesor i matična, ali 300€ je previše za to.
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
Re: Daki se ispalti i7 4790k
pqweasdyxc kaže...
Ok procesor i matična, ali 300€ je previše za to.

Zaboravio sam da napisem da idu i 4x4 stapa ram i neki msi cpu kuler..stim da to ne bih koristio vec prodao...a jeste mnogo ja mu nidim 250e Pirocanac nece..

7 godina
Daki se ispalti i7 4790k

bio sam u toj dvojbi u zadnjih par tjedana.. al kad sam vidio cijene za te procesore,nedostatak ploca, ddr3.

odlucio sam pricekati i ustjedjeti novac ove godine pa kupiti kompletno novu platformu krajem godine. 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
Re: Dali se ispalti i7 4790k

Prije točno godinu dana (pred Božić) uzeh 4790k i 2×8GB rama za 1700kn... na njušci. Puno te traži kolega.

8 godina
cardadule kaže...

Koliko je to isplativa investicija za naredne 2-3 godine kad je u pitanju Gejming..?

Ovisi na kakvom ekranu se misliš igrati, ako je 60 Hz, onda je u redu, ako je 100 i više Hz, onda zaboravi.

ps. cijena je pretjerana, bolje čekaj da izađe Ryzen 3, bit će tih procesora za male novce.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
9 godina
Valentin17 kaže...
cardadule kaže...

Koliko je to isplativa investicija za naredne 2-3 godine kad je u pitanju Gejming..?

Ovisi na kakvom ekranu se misliš igrati, ako je 60 Hz, onda je u redu, ako je 100 i više Hz, onda zaboravi.

ps. cijena je pretjerana, bolje čekaj da izađe Ryzen 3, bit će tih procesora za male novce.

Onda ni Ryzen nikoji nije za iznad 60hz posto je 4790K brzi gaming procesor...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice