Daki se ispalti i7 4790k

poruka: 5
|
čitano: 363
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Dali se ispalti i7 4790k

Pozdrav drugari.Dugo me nije biilo da budem iskren malo sam ispao iz trenda...Dakle pitanje je sledece da li se isplati polovan i7 4790k+maticna MSI Z97MPOWER za nekih 300e..? Koliko je to isplativa investicija za naredne 2-3 godine kad je u pitanju Gejming..? Ili da se saceka pa na DD4 platformu..

Doslo je vreme da se menja gotovo komplet konfiguracija racunam da ako uzmem od kolege 4790k+maticnu iz stare mogu da iskorsitim ram od 8gb i cpu hladnjak onda ostaje kupovina graficke dok na prelazak na ddr4 mora manje vise sve da se menja..Bas sam u nedoumici.

Kakv savet..Unapred hvala na odgovrima!

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 17:15 (cardadule).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: Daki se ispalti i7 4790k
Ok procesor i matična, ali 300€ je previše za to.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
Re: Daki se ispalti i7 4790k
pqweasdyxc kaže...
Ok procesor i matična, ali 300€ je previše za to.

Zaboravio sam da napisem da idu i 4x4 stapa ram i neki msi cpu kuler..stim da to ne bih koristio vec prodao...a jeste mnogo ja mu nidim 250e Pirocanac nece..

7 godina
Daki se ispalti i7 4790k

bio sam u toj dvojbi u zadnjih par tjedana.. al kad sam vidio cijene za te procesore,nedostatak ploca, ddr3.

odlucio sam pricekati i ustjedjeti novac ove godine pa kupiti kompletno novu platformu krajem godine. 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
Re: Dali se ispalti i7 4790k

Prije točno godinu dana (pred Božić) uzeh 4790k i 2×8GB rama za 1700kn... na njušci. Puno te traži kolega.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice