Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

poruka: 15
|
čitano: 5.463
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
Pozdrav svima, molio bih vas za pomoć pri odabiru matične ploče za navedeni procesor, budući da se ne razumijem u Ryzene i njihove matične jer sam dugo godina već na FX-u pa rižu i TR nisam pratio.

Budžet hiljadarka, kuna, naravno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

Evo jedna za koju kažu da je dobra:

Asus strix B350-f Gaming

Pogledaj recenzije na netu i nemoj se

zaletit s kupnjom.

BUMP-aj temu možda ti forumaši preporuče

bolju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
absolon kaže...

Evo jedna za koju kažu da je dobra:

Asus strix B350-f Gaming

Pogledaj recenzije na netu i nemoj se

zaletit s kupnjom.

BUMP-aj temu možda ti forumaši preporuče

bolju.

 Ili možda ova?
Link

12 godina
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

Može! Gigabyte se iskazao što se tiče ryzen ploča.

Tek sam sad vidio da sam ti linkao ploču bivše generacije.

Ima Asus i Strix B450-F gaming, ali je skuplja.

Pročitaj recenzije za gigabajticu, pa ako ti se sviđa

uzmi nju dosta je povoljnija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

Pa svako malo je tema ovdje MBO za Ryzen do 1000 kuna pa si pogledaj što su ljudi već napisali.

Nema potrebe izmišljati toplu vodu ili pisati što je već ionako napisano.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
absolon kaže...

Može! Gigabyte se iskazao što se tiče ryzen ploča.

Tek sam sad vidio da sam ti linkao ploču bivše generacije.

Ima Asus i Strix B450-F gaming, ali je skuplja.

Pročitaj recenzije za gigabajticu, pa ako ti se sviđa

uzmi nju dosta je povoljnija.

 Mislim da ću uzet gigabyte-icu. Hvala ti puno na savjetima!

Seronja nezauzet kaže...

Pa svako malo je tema ovdje MBO za Ryzen do 1000 kuna pa si pogledaj što su ljudi već napisali.

Nema potrebe izmišljati toplu vodu ili pisati što je već ionako napisano.

 Da imam vremena onda bih čitao, ovako, budući da mi je hitna kupovina, jednostavnije mi je otvorit novu temu pa vidjet.

5 godina
protjeran
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

Znači ljenčina koja želi sve na pladnju.. Pa tako reci sine.

Tebi je lijeno pregledati prijašnje teme, a mi bi trebalo trošiti naše vrijeme da ti odgovaramo. Najs.

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

hmmm kaj nisu Asus i Gigabyte kiksali po temperaturama VRM-a ?

 

uglavnom ispale su dobre sve jače MSI i Asrockice...gopvorimo B450 chipset koje su tu negdje do 1000 kn...

 

ja imam Asrock B450 Gaming K4, i OCan ryzen 2600 na 4.0 GHz i sve radi super, a ima 2x M.2

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
Seronja nezauzet kaže...

Znači ljenčina koja želi sve na pladnju.. Pa tako reci sine.

Tebi je lijeno pregledati prijašnje teme, a mi bi trebalo trošiti naše vrijeme da ti odgovaramo. Najs.

 Koliko sam uspio razaznat ti nisi dao nijedan konstruktivan odgovor u ovoj temi, došao si laprdat o tome što bi ja i gdje trebao provjerit.
Što spominješ druge?
Onaj tko hoće i ima volje pomoć, a pritome se razumije, neka pomogne.
Jesi ti nečiji glasnogovornik/izaslanik pa govoriš u njegovo/njihovo ime?

9 godina
neaktivan
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

Pa do sad si mogao procitati 3 puta. Ibme slaze konfe i mogao si lijepo otici u temu i pogledati konfu s tim procom i koju je maticu stavio. Odes u ducan i to je to.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
playjob kaže...
Seronja nezauzet kaže...

Znači ljenčina koja želi sve na pladnju.. Pa tako reci sine.

Tebi je lijeno pregledati prijašnje teme, a mi bi trebalo trošiti naše vrijeme da ti odgovaramo. Najs.

 Koliko sam uspio razaznat ti nisi dao nijedan konstruktivan odgovor u ovoj temi, došao si laprdat o tome što bi ja i gdje trebao provjerit.
Što spominješ druge?
Onaj tko hoće i ima volje pomoć, a pritome se razumije, neka pomogne.
Jesi ti nečiji glasnogovornik/izaslanik pa govoriš u njegovo/njihovo ime?

Dao sam ti konstruktivni savjet, a to je da pogledaš odgovore, jer su ljudi već odgovorili masu puta na to doslovno isto pitanje. Ali..

Cijele dane drndaš tamo po tom kompu i gledaš frekvencije CPU-a i raspituješ se. Drndaš fifu, cs i ostalo. Napišeš upit sinoć u 22 sata i sada kažeš da nemaš vremena da pogledaš posljednjih 10ak postova na forumu ?!?!?
To jako puno govori o tebi, ali ajde... Ima nas svakakvih.

 

 

 

9 godina
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
Kolacic kaže...

Pa do sad si mogao procitati 3 puta. Ibme slaze konfe i mogao si lijepo otici u temu i pogledati konfu s tim procom i koju je maticu stavio. Odes u ducan i to je to.

 Odem u dućan i to je to, izvalim kesu, na ti 1500 daj šta je ibme složio...
Ne znam jesam li bio jasan - hitna je kupovina, tema je postavljena sinoć, ne prije 5 dana jer bi u međuvremenu iščito i kineski IT forum...

Seronja nezauzet kaže...
playjob kaže...
Seronja nezauzet kaže...

Znači ljenčina koja želi sve na pladnju.. Pa tako reci sine.

Tebi je lijeno pregledati prijašnje teme, a mi bi trebalo trošiti naše vrijeme da ti odgovaramo. Najs.

 Koliko sam uspio razaznat ti nisi dao nijedan konstruktivan odgovor u ovoj temi, došao si laprdat o tome što bi ja i gdje trebao provjerit.
Što spominješ druge?
Onaj tko hoće i ima volje pomoć, a pritome se razumije, neka pomogne.
Jesi ti nečiji glasnogovornik/izaslanik pa govoriš u njegovo/njihovo ime?

Dao sam ti konstruktivni savjet, a to je da pogledaš odgovore, jer su ljudi već odgovorili masu puta na to doslovno isto pitanje. Ali..

Cijele dane drndaš tamo po tom kompu i gledaš frekvencije CPU-a i raspituješ se. Drndaš fifu, cs i ostalo. Napišeš upit sinoć u 22 sata i sada kažeš da nemaš vremena da pogledaš posljednjih 10ak postova na forumu ?!?!?
To jako puno govori o tebi, ali ajde... Ima nas svakakvih.

 

 

 

 Da, drndam fificu, cees, farkraj 5, volfenštajn i izrokam malo asesins krid oriđins, da malo čekiram kako se koja komponenta ponaša, da nije oslabio komp slučajno, tek kada sam to utvrdio onda sam donio odluku, ne budi brz na jeziku, tj. prstima.
Šta govori puno o meni? Što testiram i pitam oko nečega? Jesam glupan ako nešto ne znam? Vidi, tko pita ne skita, nema glupih pitanja, samo glupih odgovora, tvoji odgovori su više glupi nego li korisni, pravi si seronja kao što ti i korisničko ime glasi...

9 godina
neaktivan
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?

E ovako, imam pitanje, kako vam se čini ploča Gigabyte B450M DS3H. Procesor koji sam upario s tom pločom je Ryzen 5 1600X. U planu mi je bila kupnja Asrock B350M Pro, ali takvih ploča nisu više imali pa su mi ponudili Gigabyte B450M DS3H. Na internetu ima jako malo recenzija o toj ploči a zanimaju me i overclock mogučnosti. Lp

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju matičnu za Ryzen 5 2600x?
system kaže...

E ovako, imam pitanje, kako vam se čini ploča Gigabyte B450M DS3H. Procesor koji sam upario s tom pločom je Ryzen 5 1600X. U planu mi je bila kupnja Asrock B350M Pro, ali takvih ploča nisu više imali pa su mi ponudili Gigabyte B450M DS3H. Na internetu ima jako malo recenzija o toj ploči a zanimaju me i overclock mogučnosti. Lp

 koliko sam uspio pohvatati u hrpi offtopica giga se bas i nije proslavila  no evo pa pitaj u temi:

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx

mozda i dobijes odgovor nekim cudom,lp

Intel Core™ i7 Forever
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice