[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

poruka: 14
|
čitano: 2.974
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Pozdrav,

 

radim upgrade hardwarea pa poklanjam ono sto mi vise ne treba. Znaci poklanjam navedene tri stvari istoj osobi posto mislim da to ima najvise smisla nego jedno po jedno:

 

ProcesorCore i5 3570K 3.4GHz

MaticnaMSI Z77A-G41

Hladnjak za procesorSCYTHE Grand Kama Cross Rev. B

 

Kao i uvijek, racune i garanciju nemam, to jest mozda i imam, ali tko zna gdje, a i garancija je sigurno vec istekla. Sve je u najboljem redu, radi ko podmazano, procesor nije nikada OC-an (sto je smijesno s obzirom da je K verzija ali sta ces :P ).

 

Takodjer, kao i obicno, molim one koji ovo misle prodavati da se ne javljaju, imajte razumijevanja prema onima koji ovo stvarno trebaju.

 

Prijavljujete se putem privatne poruke.

 

Dobitnika cu nasumicno odabrati u utorak, a poslati hw najvjerojatnije u srijedu. Saljem besplatno bilo gdje u Hrvatskoj.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 0:19 (OriginalEXE).
 
68 0 hvala 44
7 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
Mislim da mozes donirat nekoj skoli,pozdrav.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
dabar_solta_V2 kaže...
Mislim da mozes donirat nekoj skoli,pozdrav.

 Pozdrav,

 

znam da bih mogao, ali to zahtjeva dosta veci vremenski angazman, ovo mi je ipak jednostavnije.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
Ako se ne varam, jedan dečko je otvorio temu kako je u teškoj financijskoj situaciji i kako bi mu dobro došao komp za učenje jer ga uopće nema. Možda da probaš njega kontaktirati, ako je ono što on govori istina, to bi bila lijepa gesta.
Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
Manzi kaže...
Ako se ne varam, jedan dečko je otvorio temu kako je u teškoj financijskoj situaciji i kako bi mu dobro došao komp za učenje jer ga uopće nema. Možda da probaš njega kontaktirati, ako je ono što on govori istina, to bi bila lijepa gesta.

 Problem kod takvih tema je uvijek isti, moze biti istina ali i ne mora. S obzirom da nema laganog nacina da ja provjerim, osim da osobno odem do mjesta njegovog stanovanja, mislim da je nasumicni odabir dobitnika najefikasnija solucija. Istina, moze se dogoditi da ce dobiti netko tko ovo zaista ne treba, ali rekao bih da su sanse manje.

 

P.S. Molim da mi posaljes link do te teme na privatnu poruku. Hvala

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2016 23:09 (OriginalEXE).
15 godina
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Fakat nemas nekog u kvartu i da ima neki jad doma?

Ovaj tu na forumu ti nema neki komp, sudeci po screenshotovima i hardveru koji spominje.

 

 

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 0:15 (kunof00).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
kunof00 kaže...

Fakat nemas nekog u kvartu i da ima neki jad doma?

Ovaj tu na forumu ti nema neki komp, sudeci po screenshotovima i hardveru koji spominje.

 

 

 Graficku sam poklonio prijatelju, ne znam nikoga osobno kome bi ostalo koristilo pa zato poklanjam ovako. Nemoguce je odrediti kome treba najvise, zato i odabirem nasumicno, pa tko ima najvise srece.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 0:19 (OriginalEXE).
15 godina
odjavljen
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Poz,

 

svaka ti čast na ovakvoj gesti ali... Bilo bi dobro, barem ja tako mislim, kad bi skupio par kandidata i onda javno u temi iznio tko su ti, tako da ako se nađe neki điber da ga možda neki frugi forumaš izda ili ne znam što. Ovo je jako zajebana stvar. Kad sam se tek regao na forum bila je neka tema o skupljanju hardvera za siromašnije ljude i ja se ponudio. I tako ti se meni javi u PP jedan frajer (mislim da mu je nick bio armor) da je on siromašan i da mu nešto treba - matična ploča za AMD. I kupim ti ja njemu neku jeftinu i to napišem u temi i kad ono hladan tuš. Javili mi se neki ljudi da je on điber i seronja i da samo žica (linkali mi njegove postove gdje se hvali hardverom i to). Jebiga, želja za pomoći mi je bila jača od pameti. Nije me oštetio u financijskom smislu (cca 300kn) ali više tu temu nisam ni pogledao, tako da... Barem si osiguraj neke mehanizme provjere. Čisto to. Lijepi pozdrav i još jednom - svaka ti čast!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
5 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Poštovanje,

zanima me ako se hardware jos poklanja,bio bi mi upgrade :

 

Procesor: Athlon II x4 645

Maticna: Asrock M3A UCC

Hladnjak za procesor: Stock hladnjak

 

s starim hardware-om mogu učiniti isto

 

Lijep pozdrav!

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler
Xeroth kaže...

Poštovanje,

zanima me ako se hardware jos poklanja,bio bi mi upgrade :

 

Procesor: Athlon II x4 645

Maticna: Asrock M3A UCC

Hladnjak za procesor: Stock hladnjak

 

s starim hardware-om mogu učiniti isto

 

Lijep pozdrav!

 Iskreno kolega to nebi bilo pravedno naspram svih nas koji smo si dali truda i prijavili više manje,sretno svima.

12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Znam,njemu je da odluči i vidi kome je više potrebno. Također je ovo bila prijava kao i svim ostalima koji su ga konaktirali,samo sam greškom umjesto na PP postao ovdje. Sretno svima

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 11:29 (Xeroth).
16 godina
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Hvala na mogućnosti da se dobije pristojno računalo.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Sretno svima! :)

Novi potpis?? Ne opran je Perwollom.
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor + maticna + CPU cooler

Pozdrav,

evo zavrsen jos jedan giveaway, ukupno je bilo 55 prijava, a najsretniji ovoga puta bio je forumas pod imenom Hitman :D, kojega cu kontaktirati putem privatne poruke.

Cestitke dobitniku, ostalima vise srece drugi put 

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
18 0 hvala 8
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice