[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.946
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

CPU: i7 2700K - Cijena: 600* HRK

-Nemam kutiju, bez jamstva


MBO: ASUS P8Z68-V PRO GEN3 - Cijena: 100* HRK
-Nemam kutiju, bez jamstva, bez limića. Mali problem s njom je što izgleda ne radi mrežna kartica, pokazuje uskličnik. Uz ploču ide wireless adapter.

RAM: G.Skill RipjawsZ 2x8GB DDR3 2400MHz - Cijena: 400* HRK
-Nemam kutiju, bez jamstva.

 

Cijena kompleta: 1100 HRK

 

Primopredaja moguća u Rijeci, ostalo šaljem dostavnom službom po dogovoru, na trošak kupca uz prethodnu uplatu na račun ili pouzećem.

Sve upite i ponude u privatne poruke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 15:29 (PR3DA70R).
12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

Čisto informativno. Za vas koji stavljate palac dole.

U čemu je problem? Jer nije đaba ili što? Koja je vaša procjena?

 

 

12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

Meni se ovaj dio ne sviđa.

"na trošak kupca uz prethodnu uplatu na račun." 

 

Kupac bi trebao uplatiti troškove dostave samo, a plaćanje po preuzimanju. Ja obično tako radim. 

 

Druga zamjerka je polu ispravna ploča, to vrijedi cca 50kn.

 

Cijena CPU i rama stoji 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 11:13 (Luka123).
12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

Ma joj pouzećem se možemo dogovoriti. Nije nikakav problem.

Automatski to napišem jer sam doživljavao zajebe gdje su ljudi neodgovorni pa odbiju paket jer su se predomislili u zadnji tren itd.

 

A za ploču, kako može biti poluispravna ako joj samo mrežna kartica ne radi, pa većina ionako koristi WiFi. Ne razumijem.

Ja osobno nisam niti primjetio da je neispravna do nedavno jer je bila od početka deaktivirana u BIOS-u kada mi ju je kolega dao.

 

Ali aj... Evo ispravak.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM
PR3DA70R kaže...

Ma joj pouzećem se možemo dogovoriti. Nije nikakav problem.

Automatski to napišem jer sam doživljavao zajebe gdje su ljudi neodgovorni pa odbiju paket jer su se predomislili u zadnji tren itd.

 

A za ploču, kako može biti poluispravna ako joj samo mrežna kartica ne radi, pa većina ionako koristi WiFi. Ne razumijem.

Ja osobno nisam niti primjetio da je neispravna do nedavno jer je bila od početka deaktivirana u BIOS-u kada mi ju je kolega dao.

 

Ali aj... Evo ispravak.

 Vecina koristi wifi? sta??, pa svako malo ozbiljniji spaja kabelom, jer wifi niti je ping zadovoljavajuci niti je brzina, pogotovo ako ima optiku

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

Da naravno ako imaš žnj adapter od cige na pijaci.

 

Radim sve preko WiFia već godinama, gaming online, streaming... Propusnost 260-325Mbps, sasvim dovoljno i za optiku, mada imam VDSL. Nikad problema nisam imao. Ping mi je isti klinac kao što je bio na žicu.

Brate mili a da ne spominjem uvjete u starom stanu gdje sam se spajao preko repeatera koji je bio spojen sa routerom od gazde dva kata iznad mene u privatnoj kući. Dvije godine igrao nesmetano.

A ploča bez LAN-a nije kao ploča bez npr ispravnog slota za RAM ili tako nešto, što ne možeš na nikakav način nadomijestiti. Nije to toliki problem da se kaže poluispravno i traži đaba bokte mazo.

 

Pa h*ebemu, ako baš mora biti LAN. Evo riješenje.

https://www.tp-link.com/in/home-networking/computer-accessory/ue300/

 

100kn i bog te veseli.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 22:51 (PR3DA70R).
12 godina
offline
[Prodaja] Komplet: CPU, MBO i RAM

Prodano!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice