[Prodaja] Mydac

poruka: 3
|
čitano: 691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
[Prodaja] Mydac by MicroMega

Prodajem MyDac. high fi ocijena 4/5. Za tu cijenu se daleko čuje.  USB ulaz radi u asinhronom modu od 24 bits/192khz. Također ima koaksialni ulaz 75ohm i optički ulaz. .Daje audio sustavu bump kao SSD kompu. Sitan ali dinamitan, cijena 1300 za forumase 100kn dolje još. Moguće slušanje ako treba i ofc provjera ispravnosti. Stanje mint 10/10 .. Garanciju više nemam ali imam org ambalazu . bang for buck u entry lvl audio sustavima . Otvoren je prema visokima i srednjim tonovima. Trenutno svira uz Denon PMA1510 AE i Monitor Audio. jedna od recenzija

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 19:16 (sseennoonn).
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Mydac by MicroMega
sseennoonn kaže...

Prodajem MyDac. high fi ocijena 4/5. Za tu cijenu se daleko čuje.  USB ulaz radi u asinhronom modu od 24 bits/192khz. Također ima koaksialni ulaz 75ohm i optički ulaz. .Daje audio sustavu bump kao SSD kompu. Sitan ali dinamitan, cijena 1300 za forumase 100kn dolje još. Moguće slušanje ako treba i ofc provjera ispravnosti. Stanje mint 10/10 .. Garanciju više nemam ali imam org ambalazu . bang for buck u entry lvl audio sustavima . Otvoren je prema visokima i srednjim tonovima. Trenutno svira uz Denon PMA1510 AE i Monitor Audio. jedna od recenzija

Što to točno znači? Nije transparentan, nego radi ekvilizaciju?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Mydac by MicroMega

Pa moze istaknut  visoke,sto odredenim zvucnicima moze i dobro doc. Jedino malo kombinacija sa otvorenim zvucnicima i njim moze bit malkoc ne uvijek ali ponekad malo   jak vokal npr. Da se krivo ne shvati ne zvuci to nista lose da to kriči,samo eto  meni osobno uz monitorce bi isao malo bolje drugi dac,vjerovatno cu ic na arcam irdac 2

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice