[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 3.403
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Specifikacije Budget ESports Vol1. konfiguracije:
MBO Pegatron IPMMB-FM Formosa Z75 Chipset s1155, Intel Core i5 3550p, 3.1 GHz, 2x4GB RAM 1600MHz dual channel, Asus GTX 1060 3GB - HDMI_DP_ DVI-D, SSD Samsung 840 Pro 256 GB, WD Caviar Black 1TB, 500W PSU, Bitfenix Comrade kučište.

Na SSD disku postavljen je WIndows 10 sa svim potrebnim programima za rad. Hard disk Caviar Black 1TB podijeljen na dvije particije po cca 480GB. Na jednoj od particija napravljen je backup s programima i driverima u slučaju ponovne instalacije. Instaliran Office 2016, CCleaner za brisanje cache memorije računala i preglednika i Defraggler za defragmentaciju Caviar Black 1TB hard diska. Update Windows 10. Optimiziran Windows OS za što bolje perfomanse kao i gašenje nepotrebnih servisa koji troše RAM memoriju. BSplayer za filmove i glazbu, preglednik za internet Google Chrome. Postavljeni svi zadnji driveri za komponente, na SSD zapisan zadnji firmware. Podešen BIOS. Nova Termalna pasta na procesoru. Grafička kartica ima garanciju od lipnja 2017, dakle još dvije godine garancije, račun. SSD i HDD su dobrog zdravlja, bez greške. Napravljen je cable management.

Cijena? 3500kn za ovu Budget ESports konfiguraciju. Kupac na poklon dobiva: naponski kabel za napajanje i Eset Internet Security s originalnim ključem koji vrijedi dvije godine: Zaštita računala u svakom trenutku, sigurno online bankarstvo, antivirusna i malware zaštita u jednom.

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

3500 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
Glavas_ZG kaže...

3500 

 

Pa zar ne vidis da dobijes i kabel za napajanje?

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

A di mu ime nađe ???

 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
9 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Pozdrav svima, nisam očekivao da ćete me popljuvat toliko hahah :D Svi smo mi ovdje stručnjaci, al ljudi okolo nisu.. Da ste svjesni šta sve kupuju ljudi i za koje cijene križali biste se. Sklopim konfu i prodajem je za ovakve cijene i pod takvim "Imenom" LOL to privlaći ljude.. Za tu love ću prodati sigurno jer je njuškalo je koma šta se cijena tiće, toga smo svi svjesni nažalost dok ja imam sve dobro za tu lovu.

 

PS,

 

Trebam SSD 256GB, HD WD Black 1TB, pa ako mi može netko ponuditi molim u privat. Po dobroj cijeni naravno

 

LP.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Imam ti ja black 1 tbb 400kn. 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
Puno mi je to..
8 godina
online
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Pa cijena je sasvim korektna, prilagođena tvojim cijenama. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...

Pozdrav svima, nisam očekivao da ćete me popljuvat toliko hahah :D Svi smo mi ovdje stručnjaci, al ljudi okolo nisu.. Da ste svjesni šta sve kupuju ljudi i za koje cijene križali biste se. Sklopim konfu i prodajem je za ovakve cijene i pod takvim "Imenom" LOL to privlaći ljude.. Za tu love ću prodati sigurno jer je njuškalo je koma šta se cijena tiće, toga smo svi svjesni nažalost dok ja imam sve dobro za tu lovu.

 

PS,

 

Trebam SSD 256GB, HD WD Black 1TB, pa ako mi može netko ponuditi molim u privat. Po dobroj cijeni naravno

 

LP.

 

 

 daj nam kontakt od tih ljudi

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
Volim te nazive koje ljudi koriste: Ultra Super Esports Gaming Rig. Inace, po meni bi budget esport rig bilo nesto tipa ryzen 2400g s integrusom. 3500 kn nije bas budget konf.
11 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Da li je konfiguracija još uvijek na prodaju? 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Još je uvijek na prodaju!

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

 pa kako to, mislim stvarno mi nije jasno da ovo nije prodano odmah, zamolio bih sve koji kupuju komp da odustanu od gledanja jeftinijeg i boljeg u trgovini i da pod hitno kupe ovo !!!

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

 

PUBG, Overwatch, Fortnite, F1 2017 FPS test

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...

 

PUBG, Overwatch, Fortnite, F1 2017 FPS test

 Sokole sivi dobra je tebi reklama samo cijena nikako nije u skladu sa zakonima fizike il logike il čega već

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 2:05 (nicky.sl).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Sokole, konfu prodajem kao cjelinu, ovdje je u cijeni i moj posao na toj konfi dakle, cable management, izmjena pasti, instalacija, konfiguracija i optimizacija win10 + instalacija svih potrebnih programa za rad, zadnji update. Eset internet security ključ na dvije godine.. Da ga ne prodajem kao cjelinu rastepao bih ga po komponentama i prodavao. Nisam lovator da se  z s time.. Moje vrijeme također košta :) Cjenovno sam bolji prema ostalim oglasima, o njuskalu da ne pricam koliko je los s cijenama. LP

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Nudim 7000 jel može, javi mi ovdje što prije jer ne želim taj novac potrošit drugdje

Zamolio bih te da prodaš meni a ne drugima

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Kad slozim konfu za 7k onda cemo razgovarat. :)

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...

Sokole, konfu prodajem kao cjelinu, ovdje je u cijeni i moj posao na toj konfi dakle, cable management, izmjena pasti, instalacija, konfiguracija i optimizacija win10 + instalacija svih potrebnih programa za rad, zadnji update. Eset internet security ključ na dvije godine.. Da ga ne prodajem kao cjelinu rastepao bih ga po komponentama i prodavao. Nisam lovator da se  z s time.. Moje vrijeme također košta :) Cjenovno sam bolji prema ostalim oglasima, o njuskalu da ne pricam koliko je los s cijenama. LP

 Meni osobno a i 99% ljudi na ovom forumu tvoj rad ne vridi ni lipe čisto zato što to znam i sam napraviti i viruj mi da kojim slučajem kupim to računalo instantno bi išala čista instalacija.

Smatram da si odabrao krivu sredinu za prodavat te fore. Nas ovdje zanima isključivo hw i kroz cijene korištenih komponenti procjenjujemo konfiguracije. 

To što si ti napisao stoji u potpunosti ali na Njuškalu a ne na okupljalištu informatičara svih kalibara. 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Onaj koji ne zna upisat u adresnu traku njuskalo.hr on je zadivljem bookmarkom, a vjeruj ima takvih i više nego šta misliš, nemojte se uvrijediti što sam ovdje objavio svoje oglase. Jednostavno zaobiđete i ća

9 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

PRODANO. Cijena? 3500

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Daj se nemoj hvalit s tim molim te, uvalio si nekome ko ne zna bolje i sad se nama tu hvališ..

11 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Stvarno dno. Jadan čovjek koji je poslovao sa tobom.

Nadam se da nije netko kupio djeci kao uranjeni božićni poklon.

9 godina
offline
[Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Al ok, nisam uzeo 3 i pol soma, kompezirali smo za njegovu staru konfu i nadoplatu..

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...

Al ok, nisam uzeo 3 i pol soma, kompezirali smo za njegovu staru konfu i nadoplatu..

 znači sad ćemo još gori drlog od ovog imati u ponudi za 3500 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija

Bez brige ovdje nećete više 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...

Bez brige ovdje nećete više 

 stvarno šteta tj. bolje da nas ne dovodiš u napast sa tim BF cijenama 

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Budget ESports Vol1 konfiguracija
k_marijan_ kaže...


Cijena? 3500kn Prava sitnica, za ovu Budget ESports konfiguraciju.

Kupac na poklon dobiva: naponski kabel za napajanje.....

 

Stvarno darežljiv čo'ek 

Tigar Krezumica
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice