[Prodaja] I5 6500konfa zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 4.864
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] I5 6500 konfa

Pozdrav, prodajem konfu.

 

Asrock H170 PRO4/D3, 1151 socket garancija 7/2019
Intel I5 6500 @3.20GHz 4 jezgre
16GB RAM DDR3 1600MHz
GPU MSI GTX 1060 6GB garancija do kraja 2019 - prije mjesec dana je reklamirana jer se rasklimao ventilator, napravio reklamaciju i dobio istu novu.
SSD Kingston A400, 240 GB, nemam račun
HDD WD enteprise edition 1TB
PSU Corsair VX450W
MS CYCLOPS IV mid tower kučište

Računalo ima dva ispušna NZXT ventilatora(Kraken X52 AIO). Pošto su oba 4pinska, a ploča ima jedan 4pinski i jedan 3pinski konektor, na mjesto 3 pinskog konektora je postavljen potenciometar kako bi regulirali vrtnju stražnjeg ventilatora. Na slici je kutija od I3 6100 al sam ga prodao i ubacio I5 6500. Procesor je ispitan Intel Processor Diagnostic Tool programom.

Slike u prilogu.

Nalazim se kod Vrbovca.

Tko je blizu može doći pogledati konfu. Cijena dogovor. Šaljem poštom uz prethodnu uplatu na račun

14 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Bok, ako si dobio novu karticu na reklamaciji. Nova kartica = nova garancija
Čuvaj papire da možeš dokazati.

9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Rečeno mi je da mi vrijedi račun od stare. Ukoliko išta bude s karticom

14 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

račun od prve je temelj, a potvrda da si dobio zamjenu kartice je dokaz da ti nova garancija teče od prošlog mjeseca + 2godine

Stari, navraćao sam se ja opreme i elektronike u zadnjih 10 godina, rekao bih da imam neki peh haha

9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Takav papir nisam dobio radi se o konami servis iz matulja. Dobio sam samo nazad karticu i racun koji sam prilozio za reklamaciju.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

E tako ti je to s kvazi servisima. U Zagrebu ne znam servis koji ne izdaje potvrde o primitku i vracanju opreme.. Jer se zna zakon potrosaca i potrosacki kod te zakon o elektronskim uredjajima.

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa
k_marijan_ kaže...

Takav papir nisam dobio radi se o konami servis iz matulja. Dobio sam samo nazad karticu i racun koji sam prilozio za reklamaciju.

 ?

s čime pravdaju svoj rad, dijagnostiku kvara stare kartice ?

morao si na tvome starom računu dobiti bar nekakav žig i datum te napis da je kartica zamijenjena.

tvoja pogreška a njihova bezobraština.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Posto jos i na staru tece garancija ne bi bilo frke da se i s ovom nesto dogodi, ne bi smjelo al ajd..ipak je nova sad. imam cak i video gdje sam snimao kako se raspustio ventilator na staroj.

9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

U svakom slucaju sve radi tako da problema nema.

9 godina
offline
[Prodaja] I5 6500konfa

WithSkill 

 

Edit: Po računu grafa ima garanciju do kraja 5/2020, a ne do kraja 2019...moja greška...

 

 

btw, poslao sam upit pa ću vidjeti dalje odgovor na to pitanje garancije za drugu grafu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 21:27 (k_marijan_).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500konfa

Dobio sam odgovor. Dakle, pošto je to bila prodaja preko servisa, njegov dobavljač garantira za karticu do 5/2020. Moja je ostavljena kod njih, a dobio sam drugu ispravnu. I za ovu mi garancija vrijedi do 5/2020. Ukoliko se nešto dogodi s karticom, a da je oni iz nekog razloga nemaju, davaju povrat novaca. U svakom slučaju grafa ima važeću HR garanciju tako da brige nemate.

 

Ponude PP ili 091 739 8351.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500konfa

Od momenta kada si dobio drugu/novu karticu u sklopu reklamacije teče ti nova garancija na tu novu karticu. To ti je zakonom definisano (novi proizvod nova garancija) i trebao bi imati neki dokaz da si dobio novu karticu bez obzira na stari račun. Kao drugo nova kartica ima i drugi serijski broj koji ne odgovara na računu (ili neki drugi ID podatak) pa ćeš u budućnosti ako bude kvarova imati problem dokazivanja da je kartica dobivena na reklamaciji. Ja bih tražio neki dokaz da si dobio novu karticu.  To su ti prava a ti kako hoćeš.   

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

4300?

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa
k_marijan_ kaže...

4300?

 Da, u snovima optimizatora konfi 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Ako ne prodam u komplet, ići će po dijelovima..

 

Glavas_ZG može i ovdje procjena?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 18:12 (k_marijan_).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa
k_marijan_ kaže...

Pozdrav, prodajem konfu.

 

Asrock H170 PRO4/D3, 1151 socket garancija 7/2019 *300kn
Intel I5 6500 @3.20GHz 4 jezgre *600kn
16GB RAM DDR3 1600MHz *400kn
GPU MSI GTX 1060 6GB garancija do kraja 2019 - prije mjesec dana je reklamirana jer se rasklimao ventilator, napravio reklamaciju i dobio istu novu. *1100-1200kn
SSD Kingston A400, 240 GB, nemam račun *200kn
HDD WD enteprise edition 1TB *100-150n
PSU Corsair VX450W *100kn
MS CYCLOPS IV mid tower kučište *50kn

Računalo ima dva ispušna NZXT ventilatora(Kraken X52 AIO). Pošto su oba 4pinska, a ploča ima jedan 4pinski i jedan 3pinski konektor, na mjesto 3 pinskog konektora je postavljen potenciometar kako bi regulirali vrtnju stražnjeg ventilatora. Na slici je kutija od I3 6100 al sam ga prodao i ubacio I5 6500. Procesor je ispitan Intel Processor Diagnostic Tool programom.

Slike u prilogu.

Nalazim se kod Vrbovca.

Tko je blizu može doći pogledati konfu. Cijena dogovor. Šaljem poštom uz prethodnu uplatu na račun

 

10 godina
online
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

NZXT Aer P120 isto nisu za bacit, dapace to je najbolja ponuda 120mm ventova iz NZXT, samo bez RGB. Nemoj ih prodavat za manje od 50kn po komadu, ako su ispravni.

 

SSD mi nije jasno zakaj prodajes, mozes ga stavit u laptop ak ides na tu opciju. Ak zelis novi brzi SSD, onda oke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 18:52 (The_Fichek).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

Ventovi nemaju ti 10h rada... imam potencijalnog kupca u utorak dok dođe pogledat konfu pa možda i ode u kompletu :)

9 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 6500 konfa

PRODANO.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice