Last Steps (Unity Project)

poruka: 5
|
čitano: 1.623
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Last Steps (Unity Project)

Kao što sve piše radi se o projectu izrade igre u unityu. Traži se tim mladih ljudi entuzijasta i voljnih ostvariti ne moguče. Pod to ne moguče navodim izradu survival igrice poput rusta možda čak i bolje u nekim aspektima. Znam da je teško i znam da zvuči ne izvodivo ali zato i tražim pomoć. Prije nego što se počnete smijat i isprdavat sve što netko pokuša napravit priložit ću vam video tolko nadasve o ozbiljnsoti projekta i od toga da se neće odustat dok igrica ne bude gotova makar to značilo da će biti gotova 2025 i da ću ju morat izrađivat sam. Mjesta za pljuvanje po projektu u ovoj temi nema znači traži se tim ljudi, a ne nečije mišljenje o uspješnosti projekta. Kad smo s tim završili još nam ostaje priča.

Postapokaliptična igrica gdje se dogodi brodolom na jednom povečem otoku ali ne prevelikom koji ima par bioma od jungle do hawajskog bioma. Sa raznoraznim Al entitetima životinjama, radnja se fokusira na preživljavanje. Na otoku se susrečete sa starom vojnom bazom, nazi podmornicom i starim nekakvim utvrdama i građevinama gdje pronalazite loot stvari koje su vam potrebne da preživite. Gradite svoju bazu nešto slično rustu s više mogučnosti a te mogučnosti ću ostavit za kraj same igrice jer ništa se ne priča dok se ne završi. Nadam se da će projekt bit podržan i da će se javiti iskusni unity programeri. I sam programer početnik smatram da mogu puno naučiti uz pravljenje dotične igrice. Dosta priče evo nešto za predstavljanje .

 

Svi zainteresirani za pomoć javite se u PM. Pozdrav i živjeli ! 

 

https://vid.me/WDS9

 

PS: Snimano je mobom jer mi komp i nije za frapseve tako da je grafika jos i bolja.

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Last Steps (Unity Project)
codec kaže...

Kao što sve piše radi se o projectu izrade igre u unityu. Traži se tim mladih ljudi entuzijasta i voljnih ostvariti ne moguče. Pod to ne moguče navodim izradu survival igrice poput rusta možda čak i bolje u nekim aspektima. Znam da je teško i znam da zvuči ne izvodivo ali zato i tražim pomoć. Prije nego što se počnete smijat i isprdavat sve što netko pokuša napravit priložit ću vam video tolko nadasve o ozbiljnsoti projekta i od toga da se neće odustat dok igrica ne bude gotova makar to značilo da će biti gotova 2025 i da ću ju morat izrađivat sam. Mjesta za pljuvanje po projektu u ovoj temi nema znači traži se tim ljudi, a ne nečije mišljenje o uspješnosti projekta. Kad smo s tim završili još nam ostaje priča.

Postapokaliptična igrica gdje se dogodi brodolom na jednom povečem otoku ali ne prevelikom koji ima par bioma od jungle do hawajskog bioma. Sa raznoraznim Al entitetima životinjama, radnja se fokusira na preživljavanje. Na otoku se susrečete sa starom vojnom bazom, nazi podmornicom i starim nekakvim utvrdama i građevinama gdje pronalazite loot stvari koje su vam potrebne da preživite. Gradite svoju bazu nešto slično rustu s više mogučnosti a te mogučnosti ću ostavit za kraj same igrice jer ništa se ne priča dok se ne završi. Nadam se da će projekt bit podržan i da će se javiti iskusni unity programeri. I sam programer početnik smatram da mogu puno naučiti uz pravljenje dotične igrice. Dosta priče evo nešto za predstavljanje .

 

Svi zainteresirani za pomoć javite se u PM. Pozdrav i živjeli ! 

 

https://vid.me/WDS9

 

PS: Snimano je mobom jer mi komp i nije za frapseve tako da je grafika jos i bolja.

 Napisao si sve osim koliko nudis.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Last Steps (Unity Project)

Ako igrica uspije i lansira se na steam nudim svakom određeni postotak zarađenih novaca od igrice. Što se tiče nekih tekstura tu ću ja ulagati ali dosta kvalitetnih stvari se može naći i free. Daleko je to još od steama, a da nudim neke novce unaprijed ne mogu jer ovo nije firma, već čisto par ljudi udruženih s ciljem da naprave igricu i podjele zaradu a pritom usavrše znanje iz programiranja jave i C++, pa ako sreća i motivacija pogode može izaći i nešto veliko iz ovoga. Ideja je puno, ali kažem dosta ljudi odmah pita za novce nisam firma ali i sto se novca tiče u firmama kao Ubisoft, Valve, EA Games prvo pokazuješ ono što znaš tek onda dobiješ novce. Mislim da smo ovdje svi više manje početnici i da ova ideja o dijeljenju zarade zvuči jako dobro. Pozdrav  

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 16:42 (codec).
9 godina
neaktivan
offline
Last Steps (Unity Project)

C++ i Java?

 

Sta nisu u Unity-u podrzani samo C# i JavaScript? Ili su dodali sluzbenu podrsku i za ove jezike u meduvremenu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Last Steps (Unity Project)

Java ne C++ da, ali u pravilu C# se preporuca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 17:50 (tLeon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice