Trazim programere

poruka: 31
|
čitano: 10.774
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Trazim programere

Tražim programere entuzijaste za zajednicki projekt i timski rad, moguce osnivanje firme, moze i pocetnici, svaki voljna osoba koja je spremna radit i usavrsavat se je dobro dosla, zajednicki projekti bi se plasirali na strano trziste uz odgovaraju ci marketing.

 

Zainteresirani se mogu javit privatnom porukom na ovom forumu, ostavite i email kontakt!

 

 

Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 23:34 (danmega).
 
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
danmega kaže...

Tražim programere entuzijaste za zajednicki projekt i timski rad, moguce osnivanje firme, moze i pocetnici, svaki voljna osoba koja je spremna radit i usavrsavat se je dobro dosla, zajednicki projekti bi se plasirali na strano trziste uz odgovaraju ci marketing.

 

Zainteresirani se mogu javit privatnom porukom na ovom forumu.

 

Pozdrav!

kao što svakoj firmi treba web...ja (moja malenkost) ti se nudim kao web dizajner HEH

 

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
14 godina
offline
RE: Trazim programere

Hvala na ponudi, svaka radna snaga je dobro dosla! :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
sk8 4 life kaže...
danmega kaže...

Tražim programere entuzijaste za zajednicki projekt i timski rad, moguce osnivanje firme, moze i pocetnici, svaki voljna osoba koja je spremna radit i usavrsavat se je dobro dosla, zajednicki projekti bi se plasirali na strano trziste uz odgovaraju ci marketing.

 

Zainteresirani se mogu javit privatnom porukom na ovom forumu.

 

Pozdrav!

kao što svakoj firmi treba web...ja (moja malenkost) ti se nudim kao web dizajner HEH

 

Evo ja sam ing. Informatike. Znam ponešto java script, php, vb, my SQL, XML, Osnove u C, C++ -u. Uz to solidno baratam Photoshopom.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
offline
RE: Trazim programere

Pricekat cu par dana da vidim koliko ce se ljudi javit, uglavnom nakon toga bi se vidjelo kakav komercijalan projekt u vidu shareware programa ili igrice bi bio idealan za izradu tj sta je trazeno van nasih prostora.

Naravno bilo bi pozeljno da se jave i ljudi koji su zainteresirani za istrazivanje trzista, gdje sta plasirat, reklama itd....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
danmega kaže...

Pricekat cu par dana da vidim koliko ce se ljudi javit, uglavnom nakon toga bi se vidjelo kakav komercijalan projekt u vidu shareware programa ili igrice bi bio idealan za izradu tj sta je trazeno van nasih prostora.

Naravno bilo bi pozeljno da se jave i ljudi koji su zainteresirani za istrazivanje trzista, gdje sta plasirat, reklama itd....

Za istrazivanje trzista među mlađom populacijom najbolje je iskoristit, socijalne mreže tipa Facebook ili twitter. Mislim da su igrice prevelik zalogaj. Teško je bit konkurentan u 21.stoljecu. Trebao bi imat tim od najmanje 100 ljudi koji bi radili na nekom projektu. Eventualno da probas s Flash igrama ili slicno.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Radne akcije? Tu sam!Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Trazim programere

Da za igru i je potrebno puno ljudi, počeli bi sa manjim projektom, shareware programom ili sl pa nakon toga dalje na vece projekte, radilo bi se kod kuce kako tko ima vremena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Heh, nemoj se ljutit, no rekao bih samo, pazi da ti se ne odvuce rasprava na temu imena tima programera, na temu preambicioznih aplikacija od kojih na kraju ostane nista, jer se to znalo dogoditi tu... ;)

 

Shvati dobronamjerno :)

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD http://irale.deviantart.com
 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

A ti si? Što bi nas privuklo da radimo s tobom (za tebe?)? Možeš li pokazati neki portfolio svojih radova na području softwarea ili weba? Kakav marketing? Što bi ti (uz skupinu ljudi) mogao napraviti što bi strano tržite zanimalo?

Što se tiče izrade igara, uopće nije potrebno puno ljudi, jer se ne radi o "Crysis killerima", nego o indie igrama koje može napraviti i jedna osoba (osobno se razumijem u područje izrade igara i područje indie igara). Da moje riječi nebi ostale neargumentirane, primjer ti je World of Goo koji je plod 2 uma. Postoji i primjer(i) iz hrvatske, kao npr. Cateia games (ne znam koliko ih ima, ali siguran sam da je manje od 100) koji rade "prave" igre koje se stvarno prodaju, postoji FPX-Studio (www.fpx-studio.com), čini mi se da je i član ovog foruma, koji radi na 3D game engineu, postoji RayDX koji je isto član ovog foruma, isto radi na engineu i na igri, itd... (da sad ne nabrajam. čak postoji portal i forum za hrvatske (balkanse) indie game developere).

Ugl, bit je u tome da svatko može sve, uz određenu količinu znanja, interesa, iskustva i kreativnosti. Pokaži svoje "faktore" (koje sam u maloprije spomeno), pa se onda dalje da raspravljati.

(Napomena: ovo nije niti napad niti izrugivanje, nego čisto objektivno postavljen zahtjev autoru teme)

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Trazim programere

Nebi radili za mene, radili bi za sebe za vlastito usavrsavanje, ja takodjer programiram, 10god iskustva, svatko bi bio vlastiti sef, radili bi na zajednickom projektu kojeg bi zajedno osmislili i napravili, naravno tesko je konkurirat na danasnjem trzistu ali ima mjesta za sve, bitna je kreativnost, kvaliteta i rad bez puno price.

15 godina
offline
Trazim programere

već je bio sličan "projekt" pa je sve kolko mi se čini - propalo

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
danmega kaže...

Nebi radili za mene, radili bi za sebe za vlastito usavrsavanje, ja takodjer programiram, 10god iskustva, svatko bi bio vlastiti sef, radili bi na zajednickom projektu kojeg bi zajedno osmislili i napravili, naravno tesko je konkurirat na danasnjem trzistu ali ima mjesta za sve, bitna je kreativnost, kvaliteta i rad bez puno price.

a da bi se napredovalo trebalo bi i love...za nove programe, "registraciju" naziva i firme itd. Iako se rado ukljucujem u projekt ne volim kad se nešto radi u skupini a da ne radimo svi skupa na istom mjestu.btw trebao bi nam neki officechat za dogovaranje tko će što radit.

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
danmega kaže...

Nebi radili za mene, radili bi za sebe za vlastito usavrsavanje, ja takodjer programiram, 10god iskustva, svatko bi bio vlastiti sef, radili bi na zajednickom projektu kojeg bi zajedno osmislili i napravili, naravno tesko je konkurirat na danasnjem trzistu ali ima mjesta za sve, bitna je kreativnost, kvaliteta i rad bez puno price.

Acta, non verba...

Želim vidjeti što si ti već napravio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 21:11 (DragonSoul).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
RaLe kaže...

Heh, nemoj se ljutit, no rekao bih samo, pazi da ti se ne odvuce rasprava na temu imena tima programera, na temu preambicioznih aplikacija od kojih na kraju ostane nista, jer se to znalo dogoditi tu... ;)

jurluk kaže...

već je bio sličan "projekt" pa je sve kolko mi se čini - propalo

Viče Ja sam samo htio da mi kažete koju poddomenu za forum da odaberem, i svi su zbog toga odustali od "projekta".

 

sk8 4 life kaže...

a da bi se napredovalo trebalo bi i love...za nove programe, "registraciju" naziva i firme itd. Iako se rado ukljucujem u projekt ne volim kad se nešto radi u skupini a da ne radimo svi skupa na istom mjestu.btw trebao bi nam neki officechat za dogovaranje tko će što radit.

Sad ti istu stvar radiš Belji se

There is no place like 127.0.0.1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
andy0101 kaže...
RaLe kaže...

Heh, nemoj se ljutit, no rekao bih samo, pazi da ti se ne odvuce rasprava na temu imena tima programera, na temu preambicioznih aplikacija od kojih na kraju ostane nista, jer se to znalo dogoditi tu... ;)

jurluk kaže...

već je bio sličan "projekt" pa je sve kolko mi se čini - propalo

Viče Ja sam samo htio da mi kažete koju poddomenu za forum da odaberem, i svi su zbog toga odustali od "projekta".

znam, ali znam kako je ekspresno propao i interes, barem dok sam ja pratio. kakvo je sad stanje? vjerujem nista, jel tako?

 

nisam mislio da si ti napravio nesto lose, nego da se razvodnila komunikacija, i otisla u 100 smjerova, a ni jedan od njih nije bio onaj u kojem se actually nesto sjelo i radilo. :)

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD http://irale.deviantart.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
Sk8 4 life kaže...

a da bi se napredovalo trebalo bi i love...za nove programe, "registraciju" naziva i firme itd. Iako se rado ukljucujem u projekt ne volim kad se nešto radi u skupini a da ne radimo svi skupa na istom mjestu.btw trebao bi nam neki officechat za dogovaranje tko će što radit.

Sad ti istu stvar radiš Belji se

Aaaa...pa prepisali bi vlasništvo firme na Bug hehe...a jbg!?! SmijehNamigiva

 

btw. da se ne izgubi radnicki spirit...bilo bi najbolje što prije početi sa osmišljavanjem imena i loga i ostalih p*zdarija

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 21:22 (sk8 4 life).
14 godina
offline
Trazim programere

Nebi u detalje dok se ne skupi tim, 5 dana ce bit dosta pa na private i tema se zatvara, dodatne rasprave ne vode nigdje, bitno je receno.

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Ljudi moji, pa to se tako ne radi!! Na forumu okupljat poslovnu ekipu. Ljude sa kojima će se ulazit u projekte, ulagat novce.Programera prvo moraš testirat da vidiš da li vrijedi da ga primiš u svoj tim, a za to treba dooosta vremena.

 

Neće ovo proći...

dr. Mito Korupcija, doktor političkih znanosti.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere

Poštovani

Tek sam krenula na faks i počela programirati..Nemam još znanje ali bi se voljela usavršiti tijekom studiranja.Voljela bih da mi date šansu da se kod vas isprakticiram, barem godinu i pol dana bez da me se uopće plaća.Moj email kontakt je verka1989@gmail.com, unaprijed zahvaljujem

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
verka1989 kaže...

Poštovani

Tek sam krenula na faks i počela programirati..Nemam još znanje ali bi se voljela usavršiti tijekom studiranja.Voljela bih da mi date šansu da se kod vas isprakticiram, barem godinu i pol dana bez da me se uopće plaća.Moj email kontakt je verka1989@gmail.com, unaprijed zahvaljujem

+OffTopic+

Joj, mogu samo zamislit kakve ces ponude dobit

 

+OnTopic+

Zasto svi pokusavate "srusit" projekt negativnim odgovorima ?

 

Iskreno, clan sam jedne ekipe (mlade) koja je napravila poprilican uspijeh slicnim startom (iako smo imali temu na bugu, nije bilo zainteresiranih, na drugim mjestima smo se organizirali i napravili fin POS program, te poprilicno uspjesan), mozete vidit http://www.facebook.com/group.php?gid=46555654606&ref=ts

 

umjesto negativnih komentara, preskocite topic, ili najbolje podrzite projekt :)

 

 

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Ako se nadje posla za nooba sa viškom vremena tu sam^^!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Podržavam svaku inicijativu za radom. Ukoliko krenete s radom na kakvom projektu rado ću se uključiti i pokušati pomoći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere
Svaka cast na programu, nadam se da vam projekt uspije i da se prosirite na HR naravno.
01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
LordShgi kaže...
Svaka cast na programu, nadam se da vam projekt uspije i da se prosirite na HR naravno.

 

 

neznam kome si odgovorio, ali ako je odgovor meni.. onda je to bar lako, skupi se mala ekipa i "gurnete" ga u jedan objekt, poslije toga dolazi sve samo :)

 

U BIH 60-70 objekata radi pod nasim programom..

 

ako sam fulo, sorry :)

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Tebi tebi, ali ti ja nemogu puno pomoći jer imam 13 god. SOrry ali stvarno je prehebena stvar i trebali bi naci distributera za hrvatsku.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim programere
LordShgi kaže...

Tebi tebi, ali ti ja nemogu puno pomoći jer imam 13 god. SOrry ali stvarno je prehebena stvar i trebali bi naci distributera za hrvatsku.

 

Posten odgovor,

 

pa trenutno se "borimo" s nasim trzistem, u svakom slucaju cemo ic na "osvajanje" ali polako, osim ako se neko ne javi sam..

ps. drago mi je da ima neko tvojih godina opcenito zainteresiran za ovake stvari..

 

ps. ja sam poceo s 14 :)

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

Što je na kraju sa ovim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trazim programere

meni se sviđa ono da je svatko svoj šef - ja se dobrovoljno javljam da imam najveću plaću u timu, pošto sam šef... hmm... student sam foi-a i znam programirati u c++, pythonu i u svemu drugome pomalo, također se mogu pohvaliti sa velikim interesom prema ovome području. Jedini nedostaci u mom jednosekundno napisanom zivotopisu su nedostatak ozbiljnog vremena, ali ako treba pomoć oko nekih malih poslića javite mi se

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazim programere
Nilturion kaže...

meni se sviđa ono da je svatko svoj šef - ja se dobrovoljno javljam da imam najveću plaću u timu, pošto sam šef... hmm... student sam foi-a i znam programirati u c++, pythonu i u svemu drugome pomalo, također se mogu pohvaliti sa velikim interesom prema ovome području. Jedini nedostaci u mom jednosekundno napisanom zivotopisu su nedostatak ozbiljnog vremena, ali ako treba pomoć oko nekih malih poslića javite mi se

Impresivno

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programming_languages_by_category

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice