Acer Aspire - Cudni problemi sa driverima

poruka: 4
|
čitano: 1.859
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Acer Aspire - Cudni problemi sa driverima

Donio mi je pozanik laptop, star par mjeseci da mu napravim na novo instalaciju Windowsa, navodno nije radio wifi! Instaliram ja tako nove Windowse 10 64bit-a , skinem na novo drivere sa Acer stranice , sve radilo, wifi isto tako , znaci nikakvih problema, sve super. Restartam laptop i vise nema interneta, wifia a ni zvuka. Ne mogu u Power Options od wndowsa... Sve moguce sam isprobao u Device Manageru, ne zeli uopce detektirat lan i zvucnu karticu. Neznam kaj da napravim da proradi... radi se o Acer Aspire ESI-512-C8XB. Vec 2h pokusavam dobit zvuk /lan/ wifi na tom prokletom laptopu i nema sanse! 

 

Ima ko kakvu ideju kaj bi moglo bit? Do prije 2h sve radilo, nista nije instalirano osim drivera, winrara, avasta, chroma i CClenera?!

 

 

Molim vas pomoc

 

 

p.s. uredno driveri od Wifi-a, lan-a i zvuka su instalirani i nalaze se u Control Panelu( Realtek Ethernet Controller, Qualcomm Atheros Wlan and Bluetooth )

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 15:56 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Acer Aspire - Cudni problemi sa driverima
Sandro HR Zagorje kaže...

Donio mi je pozanik laptop, star par mjeseci da mu napravim na novo instalaciju Windowsa, navodno nije radio wifi! Instaliram ja tako nove Windowse 10 64bit-a , skinem na novo drivere sa Acer stranice , sve radilo, wifi isto tako , znaci nikakvih problema, sve super. Restartam laptop i vise nema interneta, wifia a ni zvuka. Ne mogu u Power Options od wndowsa... Sve moguce sam isprobao u Device Manageru, ne zeli uopce detektirat lan i zvucnu karticu. Neznam kaj da napravim da proradi... radi se o Acer Aspire ESI-512-C8XB. Vec 2h pokusavam dobit zvuk /lan/ wifi na tom prokletom laptopu i nema sanse! 

 

Ima ko kakvu ideju kaj bi moglo bit? Do prije 2h sve radilo, nista nije instalirano osim drivera, winrara, avasta, chroma i CClenera?!

 

 

Molim vas pomoc

 

 

p.s. uredno driveri od Wifi-a, lan-a i zvuka su instalirani i nalaze se u Control Panelu( Realtek Ethernet Controller, Qualcomm Atheros Wlan and Bluetooth )

 Vidi s Driver Boosterom što kaže. Možda nađe neku drugu verziju.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
offline
Acer Aspire - Cudni problemi sa driverima

Možda pomogne ovo? 

Što se tiče zvuka pregledaj u Control Panel što je postavljeno kao Default Device.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Acer Aspire - Cudni problemi sa driverima

Radio sam na novo instalaciju windwosa 8.1 pro i radi vec 2 dana bez problema. Ovo sa wfiem sam probao nije radilo- bacalo je error da mrezna nije ugradena, a za ovo kaj si dao u control panel-> sound -> lista je upotpunosti bila prazna. Svi driveri instalirani al on nije mogao detektirat lan, wifi i sound adapter. Nema veze, ionako kak sam reko, metnuo sam 8.1, radi ko podmazano. Nikada mi se ovako nesto nije desilo a nainstalirao sam se brdo i brdo razlicitih inacica Windowsa. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 22:50 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice