Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

poruka: 6
|
čitano: 2.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

Evo sastavljen novi komp sa tom matičnom. Windowsi 7 64 bita.

 

Problem je što se ponekad jako dugo boota, obično stoji na prvom ekranu gdje su još podaci od sustava, a sad je par puta i sporo bootao windowse, žmigao je kursor (onaj od DOSa) i nije krenulo ni bootanje Windowsa i onda nakon 5 minuta krene.

 

Također, išao sam skidati nove drivere sa sitea, i kad sam ih pokrenuo, javilo mi da su up to date - sa onima sa CDa. To mi se još nije desilo! Što je moguće da nisu noviji izašli?


I još nešto, Mybook je spojen preko esata. Prije je bio preko USBa ili firewirea. I preko esate ne detektira automatski vanjski hard. Nekada ni kad skeniram u device manageru ne nađe odmah nego trebam ištekat/uštekat.

 

Eto, ako je netko naišao na slične probleme, ili ima iskustva sa tim tipom matičnih....znam da sam do sada sve matične bazirane na nvidia chipsetu morao stalno updateati kada sam ih kupio.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

Ja i još tri frenda imamo tu ploću i svima savršeno radi -.-'' 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

Imate drivere sa CDa, Asrock sitea ili nešto treće? AMDovog možda?

14 godina
neaktivan
offline
Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

Moji su s neta, jel nemam optike u kompu :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti
Crayox kaže...

Evo sastavljen novi komp sa tom matičnom. Windowsi 7 64 bita.

 

Problem je što se ponekad jako dugo boota, obično stoji na prvom ekranu gdje su još podaci od sustava, a sad je par puta i sporo bootao windowse, žmigao je kursor (onaj od DOSa) i nije krenulo ni bootanje Windowsa i onda nakon 5 minuta krene.

 

Također, išao sam skidati nove drivere sa sitea, i kad sam ih pokrenuo, javilo mi da su up to date - sa onima sa CDa. To mi se još nije desilo! Što je moguće da nisu noviji izašli?


I još nešto, Mybook je spojen preko esata. Prije je bio preko USBa ili firewirea. I preko esate ne detektira automatski vanjski hard. Nekada ni kad skeniram u device manageru ne nađe odmah nego trebam ištekat/uštekat.

 

Eto, ako je netko naišao na slične probleme, ili ima iskustva sa tim tipom matičnih....znam da sam do sada sve matične bazirane na nvidia chipsetu morao stalno updateati kada sam ih kupio.

 

hvala

Meni se ista stvar događa,samo ne s istom matičnom,dakle spominješ vanjski HDD iskopčaj ga prije bootanja ,pa probaj onda bootat. Ja sam zvao servis radi toga pa su rekli da je to do voltaže na matičnoj neke takve spike.

Piracy lives forever!!!
16 godina
offline
RE: Asrock 870 Extreme3 dječje bolesti

Hm, zapravo se baš i JE to počelo dešavati otprilike kada smo stavili eSatu. Budemo probali vratiti USB na jedno vrijeme.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice