Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

poruka: 7
|
čitano: 5.115
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

Imam tu karticu i slab signal doma (imam par zidova između pc-a i Linksys WRT54GL routera)

 

Zanima me dal su kartice poput D Link DWL-G520   bolje po pitanju prijema signala?

Ili to ovisi o anteni?

 

Ta kartica ima atheros chipset koji je valjda bolji od realteka na mojoj canyon....

 

I treba raditi na Visti. Canyon ne radi na Visti 64 bita, na 32 radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

po meni je bacanje novaca kupovina nove "bolje" kartice jer ces dobiti manji dobitak na signalu nego da kupis neku puno bolju antenu koju ces i kasnije moc iskoristit ako ti za nesto drugo bude trebala... imam tu karticu koju ti sada imas i nisam imao nikad nikakvih problema s njom.... moj glas ide kupovini dodatne antene

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

Koju antenu? kupio sam neku dlink iz linksa 289kn i lila nije baš nešto. Nisam tolko platio ali kad nema kantena...

15 godina
neaktivan
offline
Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

Si probao sam izraditi kantenu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511
16 godina
offline
Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

ma to je puno previse para za antenu napravi si sam antenu neku omnicu sam slozis, alat posudis od frendova i proci ces puno jeftinije a sto se tice ovog linka sa H2 shop.a mislim da je ta antena sasvim uredu za 85 kn super, po meni tu ne igraju neku veliku ulogu proizvodaci jer to ipak nije nikakva elektronika unutra vec cisti komad zice....

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bolja wireless kartica od Canyona CNP-WF511

Ta antena je sranje! Toliko klimava, loše napravljena i ma kakvih 10dB?!?

 

Kupio i vratio.

 

Ova dlink je preskupa, kupio sam za 200 novu od tipa i OK je, dosta kvalitetno napravljena, ali to je previše para.

 

Kupio bi kantenu ali nitko ne prodaje!

A sam neću .... treba fini alat za to a nemam.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice