"Clock graficke kartice"

poruka: 10
|
čitano: 2.866
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
"Clock graficke kartice"

Znaci novi sam sta se tice ovog softwera od nvidie , znaci kupio sam laptop i grafa mi se vrti recimo memory 800 MHz a core clock mi je 640 MHz , u pojedinim igrama ide do 1024 mislim nisam siguran , ali je oko 1000 , mene zanima dali mogu ja kako da drzim "core clock" na najvise tako da u manje zahtjevnim igrama mogu imat vise fpsa , a ne da mi npr vrti cod4 na 640 MHz a moze na 1000 i gubim fps....
Grafa je 740m znaci laptop...  

Nauticaaa
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Clock graficke kartice"
Neznam dali to postoji za mobile modele no inace imas negdje u control panelu od grafe opciju high perfomance mod,pa vidi...neznam na pamet tocno di al nemres fulat!lp
||| Core™ inside |||
13 godina
offline
"Clock graficke kartice"

Michelllls

 

- Podesi si kad ideš igrat igre Power plan na High performance, KLIK.

 

- Kod nekih manje zahtijevnih radni svakako ga vrati na Balanced, da bi spriječio veće zagrijavanje laptopa i pojačan rad ventilatora hlađenja.

------ Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM, prihvaćam sve kritike, vrijeđanja, pohvale, sve što se kaže na PM ostaje samo za mene. Hvala :D ------
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Clock graficke kartice"

Pa stavim ja ali opet on vrti kako koju igru s drugacijim clock-om

Nauticaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Clock graficke kartice"
Valentin17 kaže...

Michelllls

 

- Podesi si kad ideš igrat igre Power plan na High performance, KLIK.

 

- Kod nekih manje zahtijevnih radni svakako ga vrati na Balanced, da bi spriječio veće zagrijavanje laptopa i pojačan rad ventilatora hlađenja.

to sto si mu ti opisao gore je za cpu i ostale stvari a ne za gpu!LP

||| Core™ inside |||
13 godina
offline
"Clock graficke kartice"

Stjepanj

 

- Možda na stolnome PCu, na laptopu tu imaš i štednju grafičke kartice, gdje se kod manjih zadataka spušta clock na minimum, da bi se štedila baterija.

 

- Evo na šta sam ja mislio, slika 1, kad postaviš na High performance, opcija graphic power plan je postavljena na Maximum performance.

------ Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM, prihvaćam sve kritike, vrijeđanja, pohvale, sve što se kaže na PM ostaje samo za mene. Hvala :D ------
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2013 17:47 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Clock graficke kartice"

to mi je postavljeno svejedno clock grafe ovisi o igri... nmg nikako da se vrti stalno na max...

Nauticaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Clock graficke kartice"
Michelllls kaže...

to mi je postavljeno svejedno clock grafe ovisi o igri... nmg nikako da se vrti stalno na max...

pa jesi to probao u control panelu od nvidije?

||| Core™ inside |||
11 godina
neaktivan
offline
"Clock graficke kartice"

nema tamo nista....

Nauticaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Clock graficke kartice"

pronasao problem preporucam svima koji koriste logitech gaming software da iskljuce ove opcije vezane uz grafiku...

Nauticaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice