Crni ekran i problem sa driverima

poruka: 8
|
čitano: 1.027
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Isključenje monitora i problem sa driverima

Monitor mi se isključi usred korištenja Windowsa. Koristim Win10 i gtx970. 

Pojavi mi se "No signal" poruka na ekranu. Zvuk dalje radi te input od miša i tipkovnice. Mogu jedina na tipku na kučištu ugasit kompjuter i restart.

Kada restartam, kompjuter radi, no ne učitaju se nvidia driveri. Nakon sljedećeg restarta sve radi do sljedećeg No signal poruke na ekranu.

 

Znam da je problem sofverski budući da imam i MacOS na istom kompu i tamo sve normalno radi.

 

Problem mi se prvi put pojavio nakon što sam updateo i igrao igru Ring of elysium.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Crni ekran i problem sa driverima

edit: sad mi se i na MacOSu gasi slika.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Crni ekran i problem sa driverima

Mislim da je vrijeme za novu grafu.

Možeš probati još deinstalirati drivere kompletno, i staviti neke starije drivere.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crni ekran i problem sa driverima
Zaboravio sam spomenut. Reinstalirao sam najnovije drivere. Probat ću sa starima
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Crni ekran i problem sa driverima

Stavio sam drugu grafu i kompjuter se tu i tam neočekivani ugasi sam od sebe i restarta, što mi se i događalo sa prvom grafom. Probat ću ovu prvu grafu sa napajanjem instalirat u frugi kompjuter pa bum vidil.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Crni ekran i problem sa driverima

Probaj zamijeniti napajanje ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Crni ekran i problem sa driverima
bruno03 kaže...

Stavio sam drugu grafu i kompjuter se tu i tam neočekivani ugasi sam od sebe i restarta, što mi se i događalo sa prvom grafom. Probat ću ovu prvu grafu sa napajanjem instalirat u frugi kompjuter pa bum vidil.

Ako bude radilo u drugom kompu, možeš probati sa friškom instalacijom Windowsa na svom kompu. Nekad Windowsi znaju poblesaviti...

 

14 godina
offline
Crni ekran i problem sa driverima

Isproba sam grafu u drugom kompu koji je dosta sporiji (i3 3100) zajedno sa mojim napajanjem i memorijom i tamo je sa grafom bilo sve u redu. Zaključio sam da je problem u matičnoj. No odlučio sam svom kompu dati novu šansu. Odigrao sam jednu rundu ove igre i nije mi se ugasio. Mislim da je problem bio u onom glavnom priključku koji iz napajanja ide u matičnu.  Kada sam odspajao napajanje(za ovo testiranje na drugo kompu) primjetio sam da jedan kraj nije skroz utisnut. Neznam kako se to odspojilo jer sam zadnju put preslagivao komp prije više od godine dana.

No sad radi  i bumo vidili što će biti kasnije.

Life is great
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice