Cudan wifi problem

poruka: 9
|
čitano: 1.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cudan wifi problem

Imam problem koji jos nisam dozivio. Kupio sam TP-LINK TL-WR843ND. Sa svojim laptopom se spajam bez problema, a sa curinim laptopom HP G6 uopce ne nalazi tu mrezu. I to izgleda bas samo tu mrezu. Mislio sam da je u driverima , i nakon svih mogucih proba sa driverima nakraju sam odlucio reinstalirati windows 10, pa sam na kraju stavio windows 7 i sve isto. E sad sto je jos cudnije imam staru alfu aws036h koja isto ne nalazi taj tplink. Stvarno cudno. Ne bih ja ni rijeci rekao da ja ne nalazim taj router sa svojim lapom i mobitelima. Stvarno sam bez ideje sta bi moglo biti. Svaka pomoc se cijeni. HVala u naprijed.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cudan wifi problem
Ako vidiš ostale mreže, a svoju ne, onda provjeri postavke u ruteru. Moguće je da ti je postavljeno samo spajanje za jedan uređaj odnosno da se nakon spajanja mreža skriva. Probaj s još nekim uređajem, mobitelom, ako ni s njim ne budeš vidio mrežu, onda je u ruteru problem.
13 godina
offline
Cudan wifi problem

Na kojem ti je kanalu Wireless mreža?

 

Imao sam isti problem. Na starom laptopu nisam mogao pronaći svoju Wi-Fi mrežu, te sam nakon malo istraživanja skužio kako je problem bio u mrežnoj kartici. Kako je moja Wireless mreža na 13. kanalu, na kartici je bilo namješteno (po defaultu) da gleda samo kanale od 1 do 11. Problem je riješen odabirom opcije #1 1-13, te restartom računala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 22:11 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cudan wifi problem

Ako ne uspiješ riješit na brzaka kontaktiraj TP-LINK podršku. Meni su ljetos sredili prastari router koji sam imao na tavanu u vikendači s time da sam ga još dodatno kemijao sa 3G modemom. Odgovaraju gotovo u realnom vremenu, prilagodili firmware prastarog routera na novi modem!! I sve to u roku 2 dana!

 

Fenomenalna podrška

 

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 23:53 (maximilian).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cudan wifi problem

Ili promjeniti kanal na TP-linku s trenutnog 12. ili 13. na jedan od prvih 11 ili prtljat po windowsima dok ne prebacis wifi karticu u hrvatsku/eu regiju.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cudan wifi problem

Probao mijenjati kanale, i nista. Stvar je u tome da i mobiteli i moj lap hvataju tplink a jedino njen laptop ne... Jako cudno.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cudan wifi problem

Wi-Fi je na 2.4 GHz ili 5 GHz? Ako je na 5 GHz, postavi ga na 2.4 GHz jer puno laptopa još uvijek ne podržava 5 GHz mrežu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cudan wifi problem

I obavzno kako kolega gore rece na kanale od 3 do 11... Taj router nema AC.

15 godina
offline
Cudan wifi problem

Stavio ja na 2, 6 ili 11 isto je. Ne nalazi ga. Lud sam vec.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 13:00 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice