Dobar FPS ali nije glatko ?

poruka: 32
|
čitano: 4.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Ne bih bas usporedivao stari FX 8XXX sa prastarim core2quad procesorima...

A sto se tice problema rekao bi da te koci fx6xxx jer je to mid range cpu iz 2012 i nema bas neke logike da tjera far cry iz 2019 bez problema neovisno na 1050ti ili 1070ti...Sto je jos bolje FX6300 se moze usporedit sa i3 4gen po snazi.A neke novije igre danas stucaju cak i na i5 4460, i5 2500 , i5 3470 , FX 8100 kao na primjer u Assassins creed-u...Jedini izuzetak su K modeli npr. 2500k uz dobar OC to je jos uvijek solidan CPU iako je daleko "pametnije" trazit nesto sa hyper threadingom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
Luka123 kaže...

Citiram sam sebe:

Da ti dam rezultate nečega što sam prodao 2015 god.?
Vrtio sam Pi, Cinebench i raznorazne benchmarkove...


rezultati su bili isti... 8xxx seriji.

I kako moje mišljenje nema smisla, pogledaj rezultate cinebencha od 6xxx serije? Nemaš veze...


LP.

 Upravo to, to je samo tvoje mišljenje i ništa više. Dakle, nije realna činjenica, jer su činjenice sasvim drugačije od tvog mišljenja. 

 

Usporedi Chinebench benchmarke koje si citirao i vidit ćeš da i Phenomi x6 redovito imaju bolje rezultate od tvog Q9550, a kamoli FX 8xxx serija. 

 

Ponudio si CH skorove kao dokaz, a zapravo si sam sebe demantirao skorovima. Ukoliko nemaš drugih dokaza, mislim da je rasprava po ovom pitanju završena. 

 

Nemoj se što uvrijediti, nije mi namjera, ali neke stvari treba ispraviti ukoliko su pogrešne.

Q9550 je u svoje vrijeme bio extra procesor, htio sam ga kupiti ali mi je riknula P45 ploča pa sam prešao na Phenoma x4 965 BE koji i danas veselo kuca kod mene. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice