Gpu problem

poruka: 9
|
čitano: 2.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gpu problem

Nakon update drivera komp se ne pali s grafickom u njemu. Nema nikakve slike. Probao izvadit bateriju, reinstal windowsa i prebacivanje grafe u drugi pcie slot, ali sve isto. Komp normalno radi kad spojim hdmi u integriranu grafu. Maticna asus z97-a, a grafa ati r9 280x.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gpu problem

-kvar.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
odjavljen
offline
Re: Gpu problem
JohnnyBlaze kaže...

Nakon update drivera komp se ne pali s grafickom u njemu. Nema nikakve slike. Probao izvadit bateriju, reinstal windowsa i prebacivanje grafe u drugi pcie slot, ali sve isto. Komp normalno radi kad spojim hdmi u integriranu grafu. Maticna asus z97-a, a grafa ati r9 280x.

 Spoji na integriranu, uđi u safe mode, pobriši drivere sa DDU, izađi iz safe moda i instaliraj zadnje koji su radili.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
protjeran
offline
Gpu problem

prvo napravis sto ti je predlozio Jakovp i nadas se da nije ono sto je napisao ihushlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Gpu problem

I pogledaj u safemodeu da ti se nekim cudom nije prebacilo na integrusu kao glavnu grafu. Ako ništa probaj kod frenda, ako nista i onda... Onda je to jos jedna kvarljiva 280ka

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gpu problem
Jakovp kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Nakon update drivera komp se ne pali s grafickom u njemu. Nema nikakve slike. Probao izvadit bateriju, reinstal windowsa i prebacivanje grafe u drugi pcie slot, ali sve isto. Komp normalno radi kad spojim hdmi u integriranu grafu. Maticna asus z97-a, a grafa ati r9 280x.

 Spoji na integriranu, uđi u safe mode, pobriši drivere sa DDU, izađi iz safe moda i instaliraj zadnje koji su radili.

 Nemam sta obrisat vise jer sam stavio druge windowse i opet isto.

14 godina
offline
Re: Gpu problem

Još ti jedino preostaje da probaš u nekom drugom računalu, ili da probaš drugu karticu u svom računalu. Možda je do matične, ali je najvjerojatnije grafa crkla.

8 godina
odjavljen
offline
Gpu problem

AMD Driveri imaju novi fičer, ubijaju stare grafičke

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gpu problem

Popravljeno. Ocito su driveri nesta bios smrdali na grafi pa sam stavio na onboard grafu sliku i flashao biose na njoj i sad radi normalno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice