Grafa ili ram dead?

poruka: 12
|
čitano: 1.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Grafa ili ram dead?
http://imgur.com/kyVvLqC

Unaprijed isprike na newbie pitanju...Ali eto da ne isprobavam uzaludno ako je netko od vas već vidio identicnu situaciju. 99% bih reko grafa...
Iznenada se samo pojavili zeleni artefakti, flickaju cijelo vrijeme....
Hvala :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Ne mora biti ništa od navedenoga, probaj naštimati kabel iz GPU u monitor, zamijeniti postojeći novime, ako to nije solucija onda je vrlo vjerojatno GPU u vječnim lovištima
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Ne mora biti ništa od navedenoga, probaj naštimati kabel iz GPU u monitor, zamijeniti postojeći novime, ako to nije solucija onda je vrlo vjerojatno GPU u vječnim lovištima
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Nemam zamjenski dvi-dvi ali pokušao s hdmi i dvi-vga i nažalost ista stvar. Bit će da je otišla u vječna lovišta, ne čudi me, ipak već ima koju godinu...(gtx660). Ništa, izgleda da je vrijeme za upgrade.
Hvala ti!
9 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Pričekaj još nečije mišljenje, ja znam ponešto, ima sigurno koji znaju puno više!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafa ili ram dead?

Kakve su temperature? Jesi li probao s drugim driverima? Unigineom? Ako ništa ne pomogne, onda je vrijeme za novu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Driveri nisu nedavno updateani pa da bi novi stvarali prob ali sam ipak unistall sve nvidijino sada i ostavio defaultne od win10 :( sve isto....
Temp 68 stupnjeva kaže open hardware monitor (ne znam kad sam zadnji puta gledao pa ne mogu usporedit koliko je normalno...)
14 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
TheExaltedOne kaže...
Driveri nisu nedavno updateani pa da bi novi stvarali prob ali sam ipak unistall sve nvidijino sada i ostavio defaultne od win10 :( sve isto....
Temp 68 stupnjeva kaže open hardware monitor (ne znam kad sam zadnji puta gledao pa ne mogu usporedit koliko je normalno...)

Koja je kartica u pitanju? Jesi li probao pustiti test Unigineom?

11 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
Ne bi islo, artefakti su već toliko izraženi da se jedva ista vidi. Gtx670 je u pitanju.
Provjerim još u drugom PCu ali mislim da je to to.
Da ne otvaram novu temu - može preporuka za novu? Ne treba mi nista high end, igram samo csgo i lol povremeno.
14 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
TheExaltedOne kaže...
Ne bi islo, artefakti su već toliko izraženi da se jedva ista vidi. Gtx670 je u pitanju.
Provjerim još u drugom PCu ali mislim da je to to.
Da ne otvaram novu temu - može preporuka za novu? Ne treba mi nista high end, igram samo csgo i lol povremeno.

Koji je ostatak komponenti? Najviše me zanimaju PSU i CPU, a i budžet. Neki prosjek bi bile 1060 recimo ili RX470.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 17:39 (softwaremaniac).
11 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
i5 3570k, psu ocz core 500w što bi vjerojatno trebalo zamijeniti za novu grafu pretpostavljam
Budžet nije problem ali što manje poželjno jer ipak nisam hardcore gamer.
14 godina
offline
Re: Grafa ili ram dead?
TheExaltedOne kaže...
i5 3570k, psu ocz core 500w što bi vjerojatno trebalo zamijeniti za novu grafu pretpostavljam
Budžet nije problem ali što manje poželjno jer ipak nisam hardcore gamer.

Ako je FHD u pitanju, pikni jednu od ove dvije, a napajanje bi bilo poželjno zamijeniti, jer taj OCZ nije baš neka kvaliteta, ali ako je ispravan...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice