Grafička pali i gasi monitor

poruka: 5
|
čitano: 2.883
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Grafička pali i gasi monitor

Bok,

 

evo ovako pred nekih 3 tjedna dobio sam artefakte i bili su samo taj 1 dan i onda je neko vrijeme bilo oke i sad unazad par dana katastrofa.
Odjednom mi samo na sekundu nestane slika (crni ekran) i vrati se slika i onda moze biti neko vrijeme oke,a moze nastavit tak zivce mi dizat.U trenutku kada nestane slika primjetio sam po sredini ekrana od prilike crtu sa raznim bojama...

U monitoru nije problem jer sam spojio i tv i ista stvar se desava...temp su oke,probao sam i reinstalaciju drajvere,pa sam dobivao error 1603 i jedva nekak instalirao ponovo drajvere.

Isto tak sam primjetio kad se to dogodi temp grafe je 41 stupanj bez obzira kaj delam,probao sam pokrenut fun mark i sve je radilo kak spada to vrijeme.

Inace radi se o sapphire hd7850 2gb...neki pametan savjet?blizi li se grafi kraj?

 

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grafička pali i gasi monitor

kaj je stigao (vram + možda ''prokuhati''.. ali to je kao jackpot..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 22:00 (ihush).
12 godina
protjeran
offline
Re: Grafička pali i gasi monitor
Gamer15 kaže...

Bok,

 

evo ovako pred nekih 3 tjedna dobio sam artefakte i bili su samo taj 1 dan i onda je neko vrijeme bilo oke i sad unazad par dana katastrofa.
Odjednom mi samo na sekundu nestane slika (crni ekran) i vrati se slika i onda moze biti neko vrijeme oke,a moze nastavit tak zivce mi dizat.U trenutku kada nestane slika primjetio sam po sredini ekrana od prilike crtu sa raznim bojama...

U monitoru nije problem jer sam spojio i tv i ista stvar se desava...temp su oke,probao sam i reinstalaciju drajvere,pa sam dobivao error 1603 i jedva nekak instalirao ponovo drajvere.

Isto tak sam primjetio kad se to dogodi temp grafe je 41 stupanj bez obzira kaj delam,probao sam pokrenut fun mark i sve je radilo kak spada to vrijeme.

Inace radi se o sapphire hd7850 2gb...neki pametan savjet?blizi li se grafi kraj?

 

 odapela 100%, mozes je probati "ispeci"

https://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/popravak-graficke-kartice-koristenjem-pecnice/67886.aspx

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička pali i gasi monitor

provjeri da slučajno nije kabel

meni se isto to dešavalo da se mi se monitor usasi na sekundu i onda se upali

probaj malo mrdat kabel da vidiš što če se desit pogotopo pri konektorima na kraju

13 godina
offline
Re: Grafička pali i gasi monitor
martinocko9 kaže...

provjeri da slučajno nije kabel

meni se isto to dešavalo da se mi se monitor usasi na sekundu i onda se upali

probaj malo mrdat kabel da vidiš što če se desit pogotopo pri konektorima na kraju

 probao,nije bio kabel...
rjeseno je vec hvala,zamjenio sam ju sa gtx 1060

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice