Hard disc problem

poruka: 8
|
čitano: 2.674
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hard disc problem

ovako rijec je o hard discu samsung spinpont od 1tb SATA kupljenom prije mjesec dana u linksu.. u cemu je problem? problem je u tome sto zna zamrznuti cijeli komp tu i tamo, a ne WB od 80gb starom to ne radi, nemojte mislit da je komp šrot jer je nov, riječ je od phenom II 955 4gb rama od corsaira itd itd, ugl to nije problem. poslje zadnjeg smrzavanja se resetirao komp i nakon tog reseta nije vise maticna prepoznavala hard disc, kod susjeda ista stvar. vrisnuo je hard disc..ugl dal nekako mogu spasiti sa D disca podatke? jer ce ovi u linksu najvjerovatnije dat novi hard... pomocc..{#}

antifriz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hard disc problem

probaj kupit kućište za unutarnje diskove pa da ga spojis na vanjski usb, sigurno ih ima u linksu. ako to ne proradi, probaj dati nekom servisu za izvlacenje podataka(doduse, to kosta dosta para) a ako to ne proradi, onda mi je zao...

R.I.P. Steve Jobs! 1955.-2011.
13 godina
protjeran
offline
Hard disc problem

Piše se Disk!

SENAID
 
2 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disc problem
Senaid_gates kaže...

Piše se Disk!

no shit sheclock?

 

iKula kaže...

probaj kupit kućište za unutarnje diskove pa da ga spojis na vanjski usb, sigurno ih ima u linksu. ako to ne proradi, probaj dati nekom servisu za izvlacenje podataka(doduse, to kosta dosta para) a ako to ne proradi, onda mi je zao...

probo... neide.. ima neka finta il neki prog da se to napravi da ne nosim na servis?!

antifriz
14 godina
offline
Re: Hard disc problem
Tomm95 kaže...

probo... neide.. ima neka finta il neki prog da se to napravi da ne nosim na servis?!

Ima par softvera,ali oni ne mogu sve vratiti i ne garantiram da ćeš uspjeti,ali pokušaj sa GetDataBack

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disc problem
softwaremaniac kaže...
Tomm95 kaže...

probo... neide.. ima neka finta il neki prog da se to napravi da ne nosim na servis?!

Ima par softvera,ali oni ne mogu sve vratiti i ne garantiram da ćeš uspjeti,ali pokušaj sa GetDataBack

na koju fintu radi? ce prisilit hard disc da proradi ili moram cekat ako dobijem taj isti natrag sa servisa?{#}

antifriz
14 godina
offline
Hard disc problem

aha,a čuj ako ne radi ne znam,mislim da nema druge nego servis....

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disc problem
softwaremaniac kaže...

aha,a čuj ako ne radi ne znam,mislim da nema druge nego servis....

{#}

bacio bi bombu na samsung najradje..trazit cu WD blue u zamjenu ak mu nema spasa..{#}

antifriz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice