HDD problem !

poruka: 3
|
čitano: 1.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HDD problem !

Prije dva dana surfajuci netom mi se odjednom pojavio blue screen i reset laptopa, nakon cega ga vise nikako nisam mogao pokrenuti niti ponovo instalirati windows...jednostavno zablokira na boot screenu...kada sam pokrenuo hard disk test u biosu dobio sam quick i full primary hard disk fault (303) (305) error.Narucio sam novi hard disk i sad dok ga nestrpljivo cekam zanima me, dali cu biti u mogucnosti prebaciti stare podake ili je disk kompletno mrtav?

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HDD problem !
p4wner kaže...

Prije dva dana surfajuci netom mi se odjednom pojavio blue screen i reset laptopa, nakon cega ga vise nikako nisam mogao pokrenuti niti ponovo instalirati windows...jednostavno zablokira na boot screenu...kada sam pokrenuo hard disk test u biosu dobio sam quick i full primary hard disk fault (303) (305) error.Narucio sam novi hard disk i sad dok ga nestrpljivo cekam zanima me, dali cu biti u mogucnosti prebaciti stare podake ili je disk kompletno mrtav?

Možeš izvadit stari disk iz laptopa van i spojit ga na stolni komp (bilo svoj ili od nekog kolege) pa vidjet hoće ga prepoznat na taj način.

Valentin
13 godina
offline
HDD problem !

To i planiram napraviti cim nabavim sata to usb kabal...zanima ma dali je netko imao slican problem i da je hard proradio...posto imam 100gb bitnih stvari :-(

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice