Igre laggaju

poruka: 7
|
čitano: 1.695
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Igre laggaju

Poz, u zadnje vrijeme gotovo sve igre mi lagaju.

Počelo sve s Battlefield 1, sad pokrenuo COD 4 i on mi zna zalagat, a igram singleplayer.

Znači FPS konstantno na 60, temperature CPU i GPU je do 40, kad ne igram GPU i CPU je na 20C. 
Ne kužim u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Igre laggaju

Teško da su ti u idle-u temperature 20°C , jer temperature nemogu biti ispod temperatura okoline , a ne živiš valjda na sj.polu?

14 godina
offline
Re: Igre laggaju

sobu gdje držim racunalo ne grijem. temperatura je ista kao i vani, najniza bila 16C. nasao sam problem. izgleda da hard disk na izdisaju, morat cu kupit ssd za igrice

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 21:28 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Igre laggaju
Gremlin144 kaže...

sobu gdje držim racunalo ne grijem. temperatura je ista kao i vani, najniza bila 16C. nasao sam problem. izgleda da hard disk na izdisaju, morat cu kupit ssd za igrice

 Nije da pametujem , ali mehanika hd-a nevoli preniske temperature ... to je jedina komponenta , u PC-u, kojoj je temperatura od 50C bolja od 10C

11 godina
odjavljen
offline
Re: Igre laggaju

Da, ja bi preporučio da PC pokrije dekom dok igra 

Uglavnom, ako je hdd, nema to utjecaja na FPS. Jedino možeš imati povremene trzaje i dropove, ako se dešavaju naknadna učitavanja s njega, nikako na duže vrijeme.

...................................... funny facts
14 godina
offline
Igre laggaju

Pun mi PC hardiskova 

 

Točno kako je kolega iznad mene rekao, povremeno zatrza, prebacio sam na SSD i tamo nema ni trunke trzanja, tako da moram obavezno SSD kupit za igranje.

Pogotovo ove novije igre koje su po 50 gb, to je muka za hdd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Igre laggaju

Što se temperature tiče isti mi je FPS sad i kad su hdd preko 40'C

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice