Kako poraviti "input signal out range"

poruka: 4
|
čitano: 2.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti "INPUT SIGNAL OUT OF RANGE"

Pozdrav.Bas malo prije mi je drig nesta caprkao oko racunara i stino rezoluciju,i kroz salu je izabrao neku gore predzadnju rezoluciju,e sada mi je ekran samo crn sa natpisom out signal of range,kada smo restartovali komp ucita oo pocetno Dell i ono starting vindowes,ali kada treba da se pojavi skika i to samo se pojavi bkack screen sa ovom porukom,na monitoru mi imaju dugmad input plus i minus on je i to diro ne bil nekako vratio aki nista,zna ki iko kako da popravim to,inave windows 7 je

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako popraviti "INPUT SIGNAL OUT OF RANGE"

Stišći F8 par puta nakon učitavanja biosa a prije bootanja windowsa 7. Trebao bi dobiti safe mode boot meni. Odaberi opciju "Enable VGA mode". Windowsi će se pokrenuti u 640x480 rezoluciji, nakon toga postavi rezoluciju koju monitor podržava.

6 godina
neaktivan
offline
Kako poraviti "input signal out range"

Brt hvala zi od srca vec sam pomislio kako cu morat komp da stavljam na plazmu pa vracat i to,a taj safe mod nisam mogo nac hvala ti znas kolko

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako poraviti "input signal out range"

Nema na čemu. To sa plazmom ti ne bi pomoglo ako plazma ne podržava rezoluciju koju je tvoj frend šaljivdžija postavio. Ja ga ne bi puštao više blizu kompa :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice