Kompjuter "pao"?

poruka: 5
|
čitano: 1.323
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kompjuter "pao"?

Pozdrav,,dakle svoj kompjuter sam bio previse palio/gasio u jednom trenutku te se on tada ugasio i kada se upalio pokazao je nekakav error

Da li se pokvario hard disk ili?

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Kompjuter "pao"?

Samo da pogledam u čarobnu kuglu pa ću ti točno reći... {#}

 

 

Koju točno grešku javlja? Disk treba pogledati na nekom drugom PC-u, pa vidjeti da li je gotov...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2013 9:31 (MatkoBB).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kompjuter "pao"?
kaskader kaže...

Pozdrav,,dakle svoj kompjuter sam bio previse palio/gasio u jednom trenutku te se on tada ugasio i kada se upalio pokazao je nekakav error

Da li se pokvario hard disk ili?

 

Uzmi Linux Live CD (preporuka Ubuntu) ili USB (skini odavde), ubaci u optički pogon i pokreni računalo (bootaj s CD-a ili USB-a). Pod programima potraži Gparted i pogledaj što kaže za tvoj disk.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2013 9:41 (mario.L_hr).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kompjuter "pao"?
mario.L_hr kaže...
kaskader kaže...

Pozdrav,,dakle svoj kompjuter sam bio previse palio/gasio u jednom trenutku te se on tada ugasio i kada se upalio pokazao je nekakav error

Da li se pokvario hard disk ili?

 

Uzmi Linux Live CD (preporuka Ubuntu) ili USB (skini odavde), ubaci u optički pogon i pokreni računalo (bootaj s CD-a ili USB-a). Pod programima potraži Gparted i pogledaj što kaže za tvoj disk.

probao sam bootovati sa cda windows,no ne moze,nisam imao driver za cd prije ubacen u kompjuter pa sam morao jedan preko usba ubacit...no ne zeli da ucita OS.

13 godina
offline
Re: Kompjuter "pao"?

Windowsi baš i nisu najprijateljskije okruženje za Live OS. Ubuntu sam predložio jer ćeš podizanjem istog i isprobavanjem otkloniti/potvrditi hardversku grešku. Ubuntu možeš instalirati na USB i onda pokretati računalo s USB-a (neovisno o HDD-u ili optičkom pogonu). druga varijanta ti je Hirens Boot CD.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice