Kopčica PCI-e grafičke kartice

poruka: 5
|
čitano: 2.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kopčica PCI-e grafičke kartice

Pozdrav!

Uspio sam polomiti onu malu kopču koji drži grafičku karticu u slotu {#}

Zaglavila se kartica, i vidio sam da je jos drži taj dio. Nije se dao pomaknuti, jako sam ga povukao i klik. Ode.

 

Da li se taj dio može izvaditi?

Pokušao bi pronaći neku staru matičnu ploču i s nje uzeti kopčicu i zamjeniti ih.

 

Ima možda netko od vas iskustva s tim?

Ili još bolje, kopčicu viška?

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kopčica PCI-e grafičke kartice

netreba ti, ako kučište ne skače ljevo desno od maženja nogom u ekstazi dok je ne podu, podloži nešto nemetalno ispod kartice da ju izravna ako imaš neku mrcinu od grafe pa ona sad malo visi i deri dalje.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kopčica PCI-e grafičke kartice

Nepotrebna ti je :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Kopčica PCI-e grafičke kartice
spojka kaže...

netreba ti, ako kučište ne skače ljevo desno od maženja nogom u ekstazi dok je ne podu, podloži nešto nemetalno ispod kartice da ju izravna ako imaš neku mrcinu od grafe pa ona sad malo visi i deri dalje.

Trenutno isprobavam bratovau GTX 580 koja je poprilicna, ali ju dva sarafa i PCI utor cisto dobro drze.

Moja GTX 560 Ti savrseno stoji unutra bez kopcice. Komp je na stolu i nigdje se ne mice od kad je instaliran.

 

Ali svejeno smeta to sto znam da je nema. A i maticna ploca je koliko toliko nova pa mi to cisto psiholoski smeta :)

 

Meni cak i izgleda da se ovaj dio koji je ostao ne bi samo tako dao izvuci... Ili bi?

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
13 godina
offline
Re: Kopčica PCI-e grafičke kartice
CyberDemonVZ kaže...
spojka kaže...

netreba ti, ako kučište ne skače ljevo desno od maženja nogom u ekstazi dok je ne podu, podloži nešto nemetalno ispod kartice da ju izravna ako imaš neku mrcinu od grafe pa ona sad malo visi i deri dalje.

Trenutno isprobavam bratovau GTX 580 koja je poprilicna, ali ju dva sarafa i PCI utor cisto dobro drze.

Moja GTX 560 Ti savrseno stoji unutra bez kopcice. Komp je na stolu i nigdje se ne mice od kad je instaliran.

 

Ali svejeno smeta to sto znam da je nema. A i maticna ploca je koliko toliko nova pa mi to cisto psiholoski smeta :)

 

Meni cak i izgleda da se ovaj dio koji je ostao ne bi samo tako dao izvuci... Ili bi?

Ne bi se dao izvuci.Kad imas sarafe ne treba ti kopcica.Bitno da ju sarafi drze.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice