Miš preskače

poruka: 5
|
čitano: 3.717
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Miš preskače

Imam cordless logitechovu tipkovnicu i miša EX100,

i sve je dobro radilo dok nakon kojih mjesec-dva upotrebe miš nije počeo stajati na mjestu dok ja nešto ne kliknem i onda se pojavi na skroz drugom mjestu,

podloge sam mijenjao, ako ga reconnectam ili nešto slično radi neko vrijeme onda opet počne.

Tipkovnica radi bez problema, probao sam ih uključiti i u USB (inače su na PS/2) ali miš i dalje malo radi, malo ne radi.

Isto tako se ponekad ponaša kao da ja vrtim kotačić, pa ako npr. igram igru ne mogu igrati jer mijenja oružja (stvarno ide na živce), ako gledam nešto na internetu scrolla mi gore-dolje,

ako idem na ALT+TAB cijelo vrijeme bježi...

 

Ako uključim stariji (ne znam koji) isto Logitechov miš (isto optički), on radi besprijekorno.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Miš preskače
roko121roko kaže...

Imam cordless logitechovu tipkovnicu i miša EX100,

i sve je dobro radilo dok nakon kojih mjesec-dva upotrebe miš nije počeo stajati na mjestu dok ja nešto ne kliknem i onda se pojavi na skroz drugom mjestu,

podloge sam mijenjao, ako ga reconnectam ili nešto slično radi neko vrijeme onda opet počne.

Tipkovnica radi bez problema, probao sam ih uključiti i u USB (inače su na PS/2) ali miš i dalje malo radi, malo ne radi.

Isto tako se ponekad ponaša kao da ja vrtim kotačić, pa ako npr. igram igru ne mogu igrati jer mijenja oružja (stvarno ide na živce), ako gledam nešto na internetu scrolla mi gore-dolje,

ako idem na ALT+TAB cijelo vrijeme bježi...

 

Ako uključim stariji (ne znam koji) isto Logitechov miš (isto optički), on radi besprijekorno.

Ako ti je to bezicni pogledaj/promijeni baterije, ako nije mozda bi ga trebao malo ocistit iznutra Namigiva

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
14 godina
neaktivan
offline
Miš preskače

Baterije nove, mijenjao ih dva puta Nevinašce, na što misliš kad kažeš da ga očistim iznutra?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Miš preskače

Obrati se logijevom support-u i najvjerovatnije ćeš dobit novi komplet!

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
14 godina
neaktivan
offline
Miš preskače

Dobro, pokušat ću sa support-om...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice