Monitor ostane bez slike,pomoc

poruka: 9
|
čitano: 1.561
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Monitor ostane bez slike,pomoc

Pozdrav

 

 

Imam problemcic sa PC-om.Proc sam OC na 4.4 i graficku sam isto OC neznam tocno na koliko ali to je sve radilo super.Problem koji me brine je to da mi se samo monitor zacrni on je upaljen vec izgubi sliku.Danas sam maknuo OC i opet mi se ugasi monitor.U cemu je problem?Mislim da do procesora nije imam super hladenje a isto mislim da s grafickom nebi trebalo biti problema.Temperature proca su oko 60 65 a graficka 75 mozda par stupnjeva vise/manje pri full loadu.Dali postoji mogucnost da je problem u monitoru posto ga imam vec 4/5 godina?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 23:45 (FuZe).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Monitor ostane bez slike,pomoc

evo slika OC graficke

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc
FuZe kaže...

evo slika OC graficke

Probaj s drugim napajanjem i vidi je li RAM ispravan. Provjeri GPU Unigineom ili Furmarkom.

11 godina
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc

Drugo napajanje nemam,kako da provjerim jeli RAM ispravan,a GPU sam stress testao sa FurMarkom

 

11 godina
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc

I jer postoji mogucnost da mi momitor jednostavno krepava?

12 godina
protjeran
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc
FuZe kaže...

I jer postoji mogucnost da mi momitor jednostavno krepava?

 probaj s integriranom...pa vidi da li se desava isto!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc
FuZe kaže...

Drugo napajanje nemam,kako da provjerim jeli RAM ispravan,a GPU sam stress testao sa FurMarkom

 

RAM testiraj Memtestom ili još bolje ako imaš više pločica probaj koristiti samo jednu, pa samo drugu da vidiš ima li napretka + ako to ne pokaže ništa testiraj Memtestom86+ pločicu po pločicu, pa vidi.

7 godina
neaktivan
offline
Monitor ostane bez slike,pomoc

Dobar dan, moj problem je svaki puta kad se pc resetira na monitoru nema signala, vrati se kad iskljucim racunalo, graficka je nova, napajanje je novo, rami isto sve je provjereno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Monitor ostane bez slike,pomoc
sandman92 kaže...

Dobar dan, moj problem je svaki puta kad se pc resetira na monitoru nema signala, vrati se kad iskljucim racunalo, graficka je nova, napajanje je novo, rami isto sve je provjereno.

Probaj s drugim monitorom ili ako imaš integriranu grafiku na procesoru, probaj spojiti monitor na nju i testirati tako.

GPU izvadi van dok testiraš sa integriranom.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice