MSi R9 380 ne radi dobro nakon unpluganja, hitno

poruka: 5
|
čitano: 1.090
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MSi R9 Radeon ne radi dobro nakon unplugganja

Problem je ovakav, imao sam problem da mi grafa nije prikazivala sliku na monitoru koji bi bio u power saving modu, uzasno me zivciralo, isao sam trazit malo sto bi moglo bit i pokusao sam izvadit CMOs bateriju koja mi se nalazila tocno ispod PCIe porta gdje je bila graficka koju sam pokusao izvadit ali mi nije uspijevalo, izvadio sam pola porta, ali drugi nisam mogao jer je drzac ili kako se vec zove bio jako prisvrcen i bilo me strah to otvarat da nebi nesto poslo po zlu, da ne razbijem grafu ili maticni, nakon toga sve sam vratio na mjesto bateriju nisam ni dotakao, i kompjuter se normalno upalio, ali kad sam usao u igru, fps koji je inace oko 300 bio je uzasan nekih 30-80, sad me je strah ista ic dirat, sta da radim, u velikom sam problemu, je li moguce da sam ostetio graficku ili maticnu ?

 

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MSi R9 380 ne radi dobro nakon unpluganja, hit
Nisi dobro usteko grafu u PCIe slot.
10 godina
neaktivan
offline
Re: MSi R9 380 ne radi dobro nakon unpluganja, hit
xfire975 kaže...
Nisi dobro usteko grafu u PCIe slot.

 Neznam, nevjerujem, mislim da je mozda do novog drivera, ili je mozda upalo prasine na pcie pa kontakt nije dovoljan

DP
10 godina
offline
Re: MSi R9 Radeon ne radi dobro nakon unplugganja
dominik.statebriga kaže...

Problem je ovakav, imao sam problem da mi grafa nije prikazivala sliku na monitoru koji bi bio u power saving modu, uzasno me zivciralo, isao sam trazit malo sto bi moglo bit i pokusao sam izvadit CMOs bateriju koja mi se nalazila tocno ispod PCIe porta gdje je bila graficka koju sam pokusao izvadit ali mi nije uspijevalo, izvadio sam pola porta, ali drugi nisam mogao jer je drzac ili kako se vec zove bio jako prisvrcen i bilo me strah to otvarat da nebi nesto poslo po zlu, da ne razbijem grafu ili maticni, nakon toga sve sam vratio na mjesto bateriju nisam ni dotakao, i kompjuter se normalno upalio, ali kad sam usao u igru, fps koji je inace oko 300 bio je uzasan nekih 30-80, sad me je strah ista ic dirat, sta da radim, u velikom sam problemu, je li moguce da sam ostetio graficku ili maticnu ?

 

 Pošto neznaš izvadit grafičku iz PCI-e slota moja preporuka je da komp odneseš nekom tko zna dok nisi prouzročio veću štetu. 

 

MISCREATED
10 godina
neaktivan
offline
Re: MSi R9 Radeon ne radi dobro nakon unplugganja

Slazem se, ali mislis da je moguce da sam nesto pokvario/ostetio? Jer neznam sta radit fps u igri s nekih 250-300 stalnih sad se spusti na 30-80 do 150 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice