Nestale particije?!

poruka: 41
|
čitano: 12.472
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
Re: Nestale particije?!
Spiridon kaže...

Sad imam dva D diska... Čini se da jednog računa kao removable... S obzirom da se to dogodilo dok sam pokušao formatirati USB stick...

I iskočio je prozorčić "What to do with removable storage device"? nakon što sam dodijelio slovo D .

zajebavaš me?

u disk managementu ne postoji niti jedna particija s slovom d, inače ti ne bi ponudio to slovo

... i kakvo je to pitanje? što ti nudi?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 6:30 (Louis Pluto).
7 godina
Nestale particije?!

Editirao sam prethodni post...  Dodao ondje ovaj ss

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Spiridon kaže...

Editirao sam prethodni post...  Dodao ondje ovaj ss

i šta sad? jesi li riješio problem? gdje su ti podaci?

7 godina
Nestale particije?!

Podatci su isti kad kliknem na bilo koje od dva slova D... Sve je sačuvano...

A ono pitanje u prozorčiću koje mi je nakratko izbacio - ne znam što s tim...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Spiridon kaže...

Podatci su isti kad kliknem na bilo koje od dva slova D... Sve je sačuvano...

A ono pitanje u prozorčiću koje mi je nakratko izbacio - ne znam što s tim...

na screenshotu vidim dvije particije, jednu c i jednu d, gdje ti je još jedna d? ne razumijem te...

otvorio ti se dodatni prozor od explorera? ugasi jedan

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 6:54 (Louis Pluto).
7 godina
Nestale particije?!

Ma onaj stupac skroz lijevo, ne znam jel to tak mora biti...  Tu vidim dva D ... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
Spiridon kaže...

Ma onaj stupac skroz lijevo, ne znam jel to tak mora biti...  Tu vidim dva D ... 

niš' to ti je normalno...

7 godina
Louis Pluto kaže...
Spiridon kaže...

niš' to ti je normalno...

Fala Bogeku... Već sam sav šokiran... Dva kompa u dva dana pravila probleme, ovaj je riješen a drugi će biti riješen friškim instalom Windoza...

Nisam ja ništa prčko.
3 godine
Nestale particije?!

JBMU,kaj je tako problem otvoriti novu temu,a ne da se mora čitati postove od 2008.

Ne kužim ...

Tvoj problem nije isti ko i od onoga iz 2008. ...

0 2 hvala 0
11 godina
Spiridon kaže...

Hvala rambo... Pričekat ću još poneki savjet, bez uvrede.

A kupovati HDD ne bih... Bolje da obujem vojničke cokule i odšutam smeće u Dravu...

Pa čuj ja ne znam kaj si ti zapravo napravil, ipak očito srečom nisi i formatiral particiju u toj cjeloj zbrci."Zato sam i napisal ono možda i formatiral", a kad se to dogodi onda ti i treba alat kao Minitool PDR.Ljudi često naprave zbrku, pa i ne napišu kaj su točno napravili pa eto problema.

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/nestale-particije/10153.aspx?page=0&jumpto=5911906&sort=asc&view=flat

300kn je ništa za spasit bitne podatke, "u odnosu na profi gulikože koji dobro iskoriste neiskustvo korisnika u panici za podacima". 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
2 godine
rambox kaže...

Pa čuj ja ne znam kaj si ti zapravo napravil, ipak očito srečom nisi i formatiral particiju u toj cjeloj zbrci."Zato sam i napisal ono možda i formatiral", a kad se to dogodi onda ti i treba alat kao Minitool PDR.Ljudi često naprave zbrku, pa i ne napišu kaj su točno napravili pa eto problema.

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/nestale-particije/10153.aspx?page=0&jumpto=5911906&sort=asc&view=flat

300kn je ništa za spasit bitne podatke, "u odnosu na profi gulikože koji dobro iskoriste neiskustvo korisnika u panici za podacima". 

daj ne piydi, particija i disk su potpuno zdravi, upravo je s tim trećim programima uspio izgubiti slovo na particiji, ako ne kužiš da je samo vratio slovo na particiju i koliko je to trivijalni problem onda si tih 11 godina na forumu okači mačku o rep...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice