Nije valjda nešto krepalo...

poruka: 32
|
čitano: 5.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

Copy/paste sa GP foruma...ne da mi se ponovo sve pisat Belji se.

C/P->  Jucer sam najnormalnije bio na kompu.Ugasio sam ga normalno(dakle,ne prisilno).Danas sam ga pokusao upaliti ali nista od toga...samo krene dizanje harda....i to je to...zaruzi,i cuje se dugi bip.dakle ne pojavi se ni pocetni ekran ni nista.....onak,wtf??????????ja sam ovisnik i ne mogu bez njega.

 

 

Zna li netko koji bi mogao biti problem?Ujutro cu usisat svu onu prasinu i sve muce koje su se skupile i onda malo po malo sve dijelove odspojit.(mislim samo na to da zicu izvadim pa je opet vratim,ako je slucajno nedovoljno gurnuta unutra)

 

Komp je kupljen u 9.mj. 2006 godine.

 

Konfiguracija:

Procesor :AMD Athlon 3800+ dual core

Graf. : Radeon x1600xt

Ram:2gb

Maticna:MBO DFI Am2 Infinity nF4 Ultra II,nFORCE 4 Ultra.......

 

M3do
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

Copy/paste sa GP foruma...ne da mi se ponovo sve pisat Belji se.

C/P->  Jucer sam najnormalnije bio na kompu.Ugasio sam ga normalno(dakle,ne prisilno).Danas sam ga pokusao upaliti ali nista od toga...samo krene dizanje harda....i to je to...zaruzi,i cuje se dugi bip.dakle ne pojavi se ni pocetni ekran ni nista.....onak,wtf??????????ja sam ovisnik i ne mogu bez njega.

 

 

Zna li netko koji bi mogao biti problem?Ujutro cu usisat svu onu prasinu i sve muce koje su se skupile i onda malo po malo sve dijelove odspojit.(mislim samo na to da zicu izvadim pa je opet vratim,ako je slucajno nedovoljno gurnuta unutra)

 

Komp je kupljen u 9.mj. 2006 godine.

 

Konfiguracija:

Procesor :AMD Athlon 3800+ dual core

Graf. : Radeon x1600xt

Ram:2gb

Maticna:MBO DFI Am2 Infinity nF4 Ultra II,nFORCE 4 Ultra.......

 

 nije nista krepalo..

..osim MATICNE

pawhawhawhawh
|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

Copy/paste sa GP foruma...ne da mi se ponovo sve pisat Belji se.

C/P->  Jucer sam najnormalnije bio na kompu.Ugasio sam ga normalno(dakle,ne prisilno).Danas sam ga pokusao upaliti ali nista od toga...samo krene dizanje harda....i to je to...zaruzi,i cuje se dugi bip.dakle ne pojavi se ni pocetni ekran ni nista.....onak,wtf??????????ja sam ovisnik i ne mogu bez njega.

 

 

Zna li netko koji bi mogao biti problem?Ujutro cu usisat svu onu prasinu i sve muce koje su se skupile i onda malo po malo sve dijelove odspojit.(mislim samo na to da zicu izvadim pa je opet vratim,ako je slucajno nedovoljno gurnuta unutra)

 

Komp je kupljen u 9.mj. 2006 godine.

 

Konfiguracija:

Procesor :AMD Athlon 3800+ dual core

Graf. : Radeon x1600xt

Ram:2gb

Maticna:MBO DFI Am2 Infinity nF4 Ultra II,nFORCE 4 Ultra.......

 

 Može bit da ti je Ram izgubio konekciju
http://www.njuskalo.hr/oglas380962
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

dakle ne mora biti da je nesto krepalo?Osmijeh

iskreno,cijelo vrijeme zelim nadogradit komp...a sad kad cu mozda morati bas i ne zelim davat pare za to...:p

nadam se da je do neke zice ili da je nesto izgubilo konekciju....

M3do
15 godina
odjavljen
offline
Nije valjda nešto krepalo...

U pravilu je dugi bip ili ram ili grafička. Pokušaj ih izvaditi pa vratiti.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

dakle ne mora biti da je nesto krepalo?Osmijeh

iskreno,cijelo vrijeme zelim nadogradit komp...a sad kad cu mozda morati bas i ne zelim davat pare za to...:p

nadam se da je do neke zice ili da je nesto izgubilo konekciju....

 a probaj sredit kablove, izvadit ram, vratit ram..
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

ma sve ću pokusati!!! SVE!....a sad ce i praznici...i ne mogu bit bez kompa...(ovaj s kojeg se sad javljam se spor i slab....i star)....

a preporuka dobrog servisa u zg?...ako je slucajno nesto krepalo...

M3do
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

izgleda da je graficka krepala....ujutro sam opet pokusao upalit nakon sto sam sve dijelove izvadio i ponovo ih stavio.

M3do
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

izgleda da je graficka krepala....ujutro sam opet pokusao upalit nakon sto sam sve dijelove izvadio i ponovo ih stavio.

 probaj je posudit od nekog frednda da probas, ili probaj tu graficku stavit u neki drugi komp
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

onda ako ti je grafička krepala barem imaš razloga da kupiš novu.

 

slažem se s prijedlogom iznad da isprobaš na drugome kompu

Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

da,sjetio sam se toga ....sutra ce frend doc koji ima istu...pa javim

M3do
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

evo,frend donio istu...nista i dalje...maticna ili procesor...preporuka servisa?

M3do
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

E kada bi imao ovu alatku možda bi bilo lakše. Na žalost kod nas je nisam pronašao...Mršti se

Pci analizator Pci analizator
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 21:52 (Mac_os).
16 godina
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

Copy/paste sa GP foruma...ne da mi se ponovo sve pisat Belji se.

C/P->  Jucer sam najnormalnije bio na kompu.Ugasio sam ga normalno(dakle,ne prisilno).Danas sam ga pokusao upaliti ali nista od toga...samo krene dizanje harda....i to je to...zaruzi,i cuje se dugi bip.dakle ne pojavi se ni pocetni ekran ni nista.....onak,wtf??????????ja sam ovisnik i ne mogu bez njega.

 

 

Zna li netko koji bi mogao biti problem?Ujutro cu usisat svu onu prasinu i sve muce koje su se skupile i onda malo po malo sve dijelove odspojit.(mislim samo na to da zicu izvadim pa je opet vratim,ako je slucajno nedovoljno gurnuta unutra)

 

Komp je kupljen u 9.mj. 2006 godine.

 

Konfiguracija:

Procesor :AMD Athlon 3800+ dual core

Graf. : Radeon x1600xt

Ram:2gb

Maticna:MBO DFI Am2 Infinity nF4 Ultra II,nFORCE 4 Ultra.......

 

 isto to se i men desilo...otišla je grafa...(bar meni)...možda je i teb...ta tvoja mi ne ulijeva neko povjerenje...
AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Palit GeForce 9500GT Silence+ 1GB | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...) http://s4.ba.bitefight.org/c.php?uid=57668
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

Ma koja grafa?... ako ne možeš ništa pokrenuti niti ući u BIOS onda je sto posto matična...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

ma na servisu je već...sutra ce me zvat pa javim ...drzite fige

M3do
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

držimo "fige" i držimo te za riječ...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

nisu zvali...mozda ce danas..Plač

M3do
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

Dakle nazvali su...krepao je vga utor na maticnoj za graficku...:P

covjek mi je ponudio 2 maticne... biostar m61  i msi k9n6sgm-v

obje su oko 350kn...koju izabrati?

M3do
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

Dakle nazvali su...krepao je vga utor na maticnoj za graficku...:P

covjek mi je ponudio 2 maticne... biostar m61  i msi k9n6sgm-v

obje su oko 350kn...koju izabrati?

 esam ja reko da je matična!! :)

ja ne vidim nekakve razlike među tim matičnima pa bi eto uzeo ovu msijevu čisto zbog izgleda
Danas je teško biti glup. Previše je Slovenaca. Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

e uzmi tu biostar m61 ima dual channel :D

i nista drugo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

dual channel?sto je to?

M3do
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

lol....ok ako neznas....

 

to ti je kad u matičnu staviš dvije pločice istog kapaciteta i po mogućnosti istog prozvođača, dobiješ veću propusnost podataka!

ja mislim da je to tako nešto, samo malo pojednostavljeno! ;D

AMD Athlon 2.6 GHz 1mb L2 Cache // 1gb DDR2 Buffalo 800MHz // Ati Radeon HD4350 512mb 64bit GDDR2 // 80gb HDD Maxtor (Vratio se na xp :D) // Gigabyte M61PME-S2 // MS 400W :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

lol....ok ako neznas....

 

to ti je kad u matičnu staviš dvije pločice istog rama , dobiješ veću propusnost podataka!Al ti na maticnoj moraju biti dvije iste boje kao na toj maticnoj.

ja mislim da je to tako nešto, samo malo pojednostavljeno! ;D

AMD Athlon 2.6 GHz 1mb L2 Cache // 1gb DDR2 Buffalo 800MHz // Ati Radeon HD4350 512mb 64bit GDDR2 // 80gb HDD Maxtor (Vratio se na xp :D) // Gigabyte M61PME-S2 // MS 400W :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2009 15:27 (duma.ivan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

svakako uzmi onu sa boljim chipsetom...

čini mi se da sam zakasnio sa komentarom jer najprije pišem a tek poslje gledam na "sat" ili kalendar...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 19:10 (Jurra).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...

dakle...kad sam dosao u dućan,ponudili su mi obje...pa da izaberem..međutim msi nema dovoljno utora za ram memoriju...ima samo dva a meni treba vise...a ova druga nema dovoljno uticnica za moje zvucnike...(5.1,a ima 3)....pa sam odabrao novu koju su narucili i stize u utorak....u srijedu cu onda dobiti komp nazad....a za to vrijeme moram reinstalirat windowse...i vistu i xp(dva harda)...

 

ovo je ta nova :)....http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&cat2_no=171&prod_no=1431

M3do
15 godina
neaktivan
offline
Nije valjda nešto krepalo...

po meni super odabir...imas dva dual channela....super chipset...ono super maticna!

AMD Athlon 2.6 GHz 1mb L2 Cache // 1gb DDR2 Buffalo 800MHz // Ati Radeon HD4350 512mb 64bit GDDR2 // 80gb HDD Maxtor (Vratio se na xp :D) // Gigabyte M61PME-S2 // MS 400W :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
M3do kaže...

dakle...kad sam dosao u dućan,ponudili su mi obje...pa da izaberem..međutim msi nema dovoljno utora za ram memoriju...ima samo dva a meni treba vise...a ova druga nema dovoljno uticnica za moje zvucnike...(5.1,a ima 3)....pa sam odabrao novu koju su narucili i stize u utorak....u srijedu cu onda dobiti komp nazad....a za to vrijeme moram reinstalirat windowse...i vistu i xp(dva harda)...

 

ovo je ta nova :)....http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&cat2_no=171&prod_no=1431

 Sve je to dobro i fino, al ja nigdje nevidim da ta maticna ima i AGP utor, znaci moras mjenjat i graficku, ili sam u krivu ?
I sacrifice so they can live my life, If necessary I'll give my life, No need crying at the end of my life,Just remember me right
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nije valjda nešto krepalo...
n3r3d kaže...
M3do kaže...

dakle...kad sam dosao u dućan,ponudili su mi obje...pa da izaberem..međutim msi nema dovoljno utora za ram memoriju...ima samo dva a meni treba vise...a ova druga nema dovoljno uticnica za moje zvucnike...(5.1,a ima 3)....pa sam odabrao novu koju su narucili i stize u utorak....u srijedu cu onda dobiti komp nazad....a za to vrijeme moram reinstalirat windowse...i vistu i xp(dva harda)...

 

ovo je ta nova :)....http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&cat2_no=171&prod_no=1431

 Sve je to dobro i fino, al ja nigdje nevidim da ta maticna ima i AGP utor, znaci moras mjenjat i graficku, ili sam u krivu ?
...heh...to bi već mogao biti ozbiljan problem...
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 19:11 (Jurra).
15 godina
odjavljen
offline
Nije valjda nešto krepalo...

Koliko sam ja upučen, stara ploča je imala nForce 4 chipset koji nema VGA nego PCI-e, tako da ne treba mijenjati grafičku. Jedina greška je to što je napisao VGA utor umjesto PCI-e.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice