Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

poruka: 11
|
čitano: 2.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

danas mi je stigao laptop Dell Inspirion 3551 koji je na Linux operativnom sustavu i želim instarirati Windows 7 znam kako se to radi, ali pojavio se problem koji mi izbacuje i na windovs 7 i XP prije nego što počnem s instalacijama odma na početku, pa ako ima netko tko se baš razumije u Informatiku da mi pomogne !

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

-Jesi li flashao BIOS ? Ako nisi trebao bi. Za to imaš temu "Flashanje BIOS" .

-Ne bi bilo na odmet provjeriti i memoriju sa memtest (ima ga u svakoj Linux distri (Live) i Hirens Boot CD).

 

 

KISS 4 LIFE !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

-podesi BIOS, čitaj manual.. i korsiti čist (untouched) ispravan boot medij.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !
weginer88 kaže...

danas mi je stigao laptop Dell Inspirion 3551 koji je na Linux operativnom sustavu i želim instarirati Windows 7 znam kako se to radi, ali pojavio se problem koji mi izbacuje i na windovs 7 i XP prije nego što počnem s instalacijama odma na početku, pa ako ima netko tko se baš razumije u Informatiku da mi pomogne !

 memorija ili hdd, reklamiraj

10 godina
odjavljen
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

Ovisi čim je snimao jer original ISO i disk snimljen u MBR mode ne bi smjelo davati probleme.

KISS 4 LIFE !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

nebi se ja baš učio na novom laptopu :) riječ je o laptopu koji nema dvd rom, kažu da sve više se izbacuje iz uporabe. možda se u se bazirali na one prijenosne ili što ja mislim da izumire zbog usb-a preko kojeg sam ja trebao butati u ovom slučaju !

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !

dan društvo hp laptop puknuti displej spajanje hdm na lcd tv,radilo sve normalno i odjednom nema signal slike više znali netko problem možda ili sto činit.lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !
fight kaže...

dan društvo hp laptop puknuti displej spajanje hdm na lcd tv,radilo sve normalno i odjednom nema signal slike više znali netko problem možda ili sto činit.lp

 Tri stvari : 1 kabal (malo vjerovatno osim ako ga nisi izlomio i ispresavijao pa je negdje pukao kontakt) 2. crkla graficka na laptopu (vrlo vjerovatno ako je lap star, i pregrijavanje dovelo da kvara) 3.  poremecena rezolucija (LCD ne podrzava rezoluciju na kojoj laptop emituje).

13 godina
offline
Re: Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !
blue_tander kaže...
fight kaže...

dan društvo hp laptop puknuti displej spajanje hdm na lcd tv,radilo sve normalno i odjednom nema signal slike više znali netko problem možda ili sto činit.lp

 Tri stvari : 1 kabal (malo vjerovatno osim ako ga nisi izlomio i ispresavijao pa je negdje pukao kontakt) 2. crkla graficka na laptopu (vrlo vjerovatno ako je lap star, i pregrijavanje dovelo da kvara) 3.  poremecena rezolucija (LCD ne podrzava rezoluciju na kojoj laptop emituje).

 da ali radilo je dosad...lp..

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi laptop, problem sa podizanjem sustava !
fight kaže...
blue_tander kaže...
fight kaže...

dan društvo hp laptop puknuti displej spajanje hdm na lcd tv,radilo sve normalno i odjednom nema signal slike više znali netko problem možda ili sto činit.lp

 Tri stvari : 1 kabal (malo vjerovatno osim ako ga nisi izlomio i ispresavijao pa je negdje pukao kontakt) 2. crkla graficka na laptopu (vrlo vjerovatno ako je lap star, i pregrijavanje dovelo da kvara) 3.  poremecena rezolucija (LCD ne podrzava rezoluciju na kojoj laptop emituje).

 da ali radilo je dosad...lp..

 

 Radio je i moj caca 40 godina u istoj firmi, pa morao u mirovinu :D Sve ima svoj vjek trajanja :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice