PC ujutro ne daje znakove života

poruka: 86
|
čitano: 12.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
mrki_tua kaže...
nicky.sl kaže...

ajme majko 

 Nicky nemoj se naljutit, tvoj je savjet bio logičan i na tragu mog razmišljanja, svaka ti čast, ali upisi tipa: "ajme majko, nemam riječi, " ; itd. nemaju veze s mozgom.

 Nisi ti mene razumio ovo ajme majko je upućeno vašem svađaju, vrijeđanju i općenito lošoj klimi koja se time stvara. Cijela tema se sastoji od nekoliko konkretnih postova a ostalo je međusobno prepucavanje.

 

Stoga opet ponavljam "AJME MAJKO" 

MISCREATED
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
nicky.sl kaže...
mrki_tua kaže...
nicky.sl kaže...

ajme majko 

 Nicky nemoj se naljutit, tvoj je savjet bio logičan i na tragu mog razmišljanja, svaka ti čast, ali upisi tipa: "ajme majko, nemam riječi, " ; itd. nemaju veze s mozgom.

 Nisi ti mene razumio ovo ajme majko je upućeno vašem svađaju, vrijeđanju i općenito lošoj klimi koja se time stvara. Cijela tema se sastoji od nekoliko konkretnih postova a ostalo je međusobno prepucavanje.

 

Stoga opet ponavljam "AJME MAJKO" 

 Svaka čast! Moja namjera nije provokacija, a kada zaista jest, onda je to odgovor na provokaciju (u biti već je kasno jer skrenemo s teme).

Festina lente
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Mr.ddevil kaže...

Govorim ti s aspekta programera, fastboot nije kriv, vrati BIOS postavke na default kao sto ti drugi kazu, ako ne zelis ili mislis da znas, rijesi svoj problem sam

 

Ok, hvala, napravit ću, ali može li pitanje? Zašto se problem nije javio odmah nakon promjena, nego racimo par dana iza? Sada sam vratio fastboot u windowsima, pa ću provat sutra/prekosutra sa paljenjem, a ako se simptomi vrate (jer sad sve radi ok), onda ću resetirat BIOS. 

Festina lente
10 godina
offline
PC ujutro ne daje znakove života

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
mrki_tua kaže...

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

 Pa onda nemoj prčkat po BIOS-u 

MISCREATED
13 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
mrki_tua kaže...

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

Kad diraš ono o čemu pojma nemaš na platformi koja je koma, promjeni platformu, nauči neke osnove (nema ih puno)

i onda se možemo razgovarati, kaj bi jedan forumaš rekao, LP. ;-)

10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Valentin17 kaže...
mrki_tua kaže...

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

Kad diraš ono o čemu pojma nemaš na platformi koja je koma, promjeni platformu, nauči neke osnove (nema ih puno)

i onda se možemo razgovarati, kaj bi jedan forumaš rekao, LP. ;-)

 Oću, tebe ću pitat, prokazanog forumskog provokatora i nulu od čovika. Tko s djecom liježe, upišan se diže, tako da mi se s tobom niti razgovara, niti tipka, prolistaj svoje upise i tzv. savjete, retardacija žešća, važno ti je punit ego primitivnim stvarima tipa ja imam intel, amd ne valja, itd. jer te vjerojatno u stvarnom životu šikaniraju i ponižavaju na svakom koraku. 

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 14:54 (mrki_tua).
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
nicky.sl kaže...
mrki_tua kaže...

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

 Pa onda nemoj prčkat po BIOS-u 

 Kreneš samo ću ovo, pa ono, a šta reći...

Festina lente
12 godina
protjeran
offline
PC ujutro ne daje znakove života

Ovaj mrki u sekundi stvori profil covjeka, bas ga ide, covjek bi pomislio da iz njega izviru neki opaki kompleksi. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
mrki_tua kaže...
nicky.sl kaže...
mrki_tua kaže...

Ako koga zanima, vratio sam u W postakve na fast boot i sve radi ok, znači da je prčkanje po BIOS-u pravilo problem. 

 Pa onda nemoj prčkat po BIOS-u 

 Kreneš samo ću ovo, pa ono, a šta reći...

 A štaš reć, tu smo isti ali zato ja kupujen ploče što iza imaju tipku za reset BIOS-a da ne moran svako malo otvarat kućište 

MISCREATED
11 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
war3_tft kaže...

covjek bi pomislio da iz njega izviru neki opaki kompleksi. 

 pa vidi koliku pljucu ima na profilnoj, 100% kompenzira nešto 

7 godina
protjeran
offline
PC ujutro ne daje znakove života

kakav god bio nije čist,  ide dirati ryzen platformu koja radi, nije svjestan blagoslova koji ga je dopao, to se BIOS locka passwordom od 60 znamenki, i ne diraj ništa 

Moj PC  
1 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
war3_tft kaže...

Ovaj mrki u sekundi stvori profil covjeka, bas ga ide, covjek bi pomislio da iz njega izviru neki opaki kompleksi. 

 

Upravo suprotno, životna škola mi je dala da pročitam ljude s teškim kompleksima. Gdje si ti vidija ili pročita da sam ja pisao recimo o Intelovim problemima koji svako malo izrone ili da se rugam? Čak štoviše nisam deklarirani niti intelovac niti amdovac, kupujem ono šta smatram da je tada najbolje za moj novac, a štrapati bez argumenta samo da bi štrapao je smješno. Nadalje, na teme ne ulazim da bi provocirao, već da bi nešto pročitao, u krajnju ruku naučio. I da, ako tko želi provjeravati šta kod mene, slobodno mi pošalje broj mobitela pa se javi kad je u Splitu, ja sam prijateljski nastrojen, ali na kompleksaše moram ukazati. 

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 15:25 (mrki_tua).
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
picajzla0707 kaže...
war3_tft kaže...

covjek bi pomislio da iz njega izviru neki opaki kompleksi. 

 pa vidi koliku pljucu ima na profilnoj, 100% kompenzira nešto 

 Jbg izbor za avatar je bio to ili Diablo ili Red Alert, ono mrežne igrice koje smo tukli kao dica, opet Duke Nukem je nekako najprikladniji za avatar. 

Festina lente
13 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
lav1000 kaže...

kakav god bio nije čist,  ide dirati ryzen platformu koja radi, nije svjestan blagoslova koji ga je dopao, to se BIOS locka passwordom od 60 znamenki, i ne diraj ništa 

Koja si ti legenda, svaka čast. 

nicky.sl kaže...

 A štaš reć, tu smo isti ali zato ja kupujen ploče što iza imaju tipku za reset BIOS-a da ne moran svako malo otvarat kućište 

Ti si spavao izgleda do sada, Ryzen i te stvari ti ne idu zajedno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 15:28 (Valentin17).
6 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
mrki_tua kaže...

 Jbg izbor za avatar je bio to ili Diablo ili Red Alert, ono mrežne igrice koje smo tukli kao dica, opet Duke Nukem je nekako najprikladniji za avatar. 

 Btw što je sa red alertom, igra li se to još

Trust nobody, become the best !
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Mr.ddevil kaže...
mrki_tua kaže...

 Jbg izbor za avatar je bio to ili Diablo ili Red Alert, ono mrežne igrice koje smo tukli kao dica, opet Duke Nukem je nekako najprikladniji za avatar. 

 Btw što je sa red alertom, igra li se to još

 Evo provokatoru:

Festina lente
6 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života

Ovo je bilo jako ozbiljno pitanje, to mi je bila najdraža igra, ide odmah download

Trust nobody, become the best !
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Mr.ddevil kaže...

Ovo je bilo jako ozbiljno pitanje, to mi je bila najdraža igra, ide odmah download

 

Dao sam jako ozbiljan odgovor, evo i ja ću...

Festina lente
6 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života

Ima li još problema sa LAN-mp , sjećam se da sam skidao win xp samo da bi to igrao xD

Trust nobody, become the best !
12 godina
protjeran
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Pa bas zato sto i nakon hrpetine argumenata i dokaza stavljenih pred nos opet prdite po svome, upravo kao i ti sad u ovoj temi, da bi se na kraju ispostavilo da su "kompleksasi" bili u pravu.

Vidio si i sam da sam ti dao savjet sa oc-om rx-ice, nije bilo nikakvih provokacija ili ne znam cega, dapace objasnio sam koliko sam znao i mogao. Al kad se krene sa konstantnim nebulozama i panetovanjem nema smisla biti kolegijalan.
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
war3_tft kaže...
Pa bas zato sto i nakon hrpetine argumenata i dokaza stavljenih pred nos opet prdite po svome, upravo kao i ti sad u ovoj temi, da bi se na kraju ispostavilo da su "kompleksasi" bili u pravu.

Vidio si i sam da sam ti dao savjet sa oc-om rx-ice, nije bilo nikakvih provokacija ili ne znam cega, dapace objasnio sam koliko sam znao i mogao. Al kad se krene sa konstantnim nebulozama i panetovanjem nema smisla biti kolegijalan.

 

Pročitaj ovu temu od početka, pa mi navedi tko je dao realan savjet, a tko provocira? I tako je na svakoj temi, neki ljudi (i ti) daješ savjeti, a neki se dođu rugat zbog liječenja vlastitih kompleksa. Svaka tebi čast.

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 15:45 (mrki_tua).
12 godina
protjeran
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Ovo sve skupa je zacarani krug provokacija jbg, moglo bi to izgledati puno bolje, al sta je tu je...
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Mr.ddevil kaže...

Ima li još problema sa LAN-mp , sjećam se da sam skidao win xp samo da bi to igrao xD

 Mogao bi sklopiti staru mašinu pa ti javim. 

Festina lente
10 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
Valentin17 kaže...
lav1000 kaže...

kakav god bio nije čist,  ide dirati ryzen platformu koja radi, nije svjestan blagoslova koji ga je dopao, to se BIOS locka passwordom od 60 znamenki, i ne diraj ništa 

Koja si ti legenda, svaka čast. 

nicky.sl kaže...

 A štaš reć, tu smo isti ali zato ja kupujen ploče što iza imaju tipku za reset BIOS-a da ne moran svako malo otvarat kućište 

Ti si spavao izgleda do sada, Ryzen i te stvari ti ne idu zajedno. 

 Jok brate ja sad idem spavati 

MISCREATED
13 godina
offline
Re: PC ujutro ne daje znakove života
nicky.sl kaže...

 Jok brate ja sad idem spavati 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice