Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

poruka: 6
|
čitano: 1.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

Ovako imam procesor phenom x4 960t,matična ploča m5a78lle i problem je nasta kada sam pritisnu bojku četri pri podizanju sustava za otključavanje jezgri i on je otključao automatski svih šest jezgri.Sada sam ga u biosu prebacio na manualno i vrati nekako na četri ali Windows 10 više ne prepoznaje moj procesor.Sad je pitanje kako sve vratiti na staro da ga windows opet prepoznaje i jeli to sad opasno pošto sam ga vratio na četri jezgre.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

Odi u bios, u postavkama di se otključavaju/zaključavaju jezgre ručno isključi core4 i core5 disabled ako ti je X6 proc, il X5 nebitno, spremi postavke i opet uđi u bios pa vidi šta piše. Mora radit i bit nakon tog X4. Mora prepoznat win proc...ako ne, vrati sve u biosu na tvorničke postavke pa se malo igraj sa postavkama kak ti najbolje odgovara što se tiče napona i MHz. Meni od početka radi na 3.6GHz, 1.35V, a na stock ne radi dobro, kao da nije stabilan.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2015 15:45 (DiRT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke
DiRT kaže...

Odi u bios, u postavkama di se otključavaju/zaključavaju jezgre ručno isključi core4 i core5 disabled ako ti je X6 proc, il X5 nebitno, spremi postavke i opet uđi u bios pa vidi šta piše. Mora radit i bit nakon tog X4. Mora prepoznat win proc...ako ne, vrati sve u biosu na tvorničke postavke pa se malo igraj sa postavkama kak ti najbolje odgovara što se tiče napona i MHz. Meni od početka radi na 3.6GHz, 1.35V, a na stock ne radi dobro, kao da nije stabilan.

 Kao da nije? Je li stabilan ili nije? o.O

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
13 godina
offline
Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

Radi, al nekak jadno, kao da je slab stock napon, il je do matične. Radi on, ponekad troka u winsima kao da je slab na 3.0GHz, al nekad pri paljenju kompa je black screen, a kad je OCan proc sve je super.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

isključio sam samo windowsi i dalje ne prepoznaju procesor nego samo piše 3000 mhz a igre normalno rade da da ga resetiram jel mogu u njemu ili moram vaditi baš vaditi bateriju.Htio bi da bude sve ko prije i dali je opasno resetirati ga,hoče li mi onda vratiti sigurno na tvorničke postavke.

13 godina
neaktivan
offline
Phenom x4 960 t vračanje na stare postavke

Evo hvala puno svima učitao sam mu postavke na dealt kako je već pisalo i sve se hvala bogu vratilo na staro.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice