Problem kod HDD-a u vezi Ps3

poruka: 5
|
čitano: 4.034
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod HDD-a u vezi Ps3

Pozdrav. Imam prenosivi Hard Disk od Transcend-a od 320GB. Sa Partition Magic-om sam ga formatirao u Fat 32 da mi radi za Ps3. No kad pokušam stavit Kilzone 2 na njega kaže mi da treba Disc Cleanup (kao da je malo mjesta. A na njega mogu bez problema staviti igre MMA, Dead Space i Sonic Unleashed (sve zajedno). Kilzone ima kako mi piše ok 13 GB.  A sam disk kad sam ga formatirao i stavio u Fat32 iznosi 191GB.

 

Mi može netko objasniti u čemu bi mogao biti problem??? Zašto tu Igricu ne mogu staviti na prenosivi HDD

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Problem kod HDD-a u vezi Ps3
kennydj kaže...

Pozdrav. Imam prenosivi Hard Disk od Transcend-a od 320GB. Sa Partition Magic-om sam ga formatirao u Fat 32 da mi radi za Ps3. No kad pokušam stavit Kilzone 2 na njega kaže mi da treba Disc Cleanup (kao da je malo mjesta. A na njega mogu bez problema staviti igre MMA, Dead Space i Sonic Unleashed (sve zajedno). Kilzone ima kako mi piše ok 13 GB.  A sam disk kad sam ga formatirao i stavio u Fat32 iznosi 191GB.

 

Mi može netko objasniti u čemu bi mogao biti problem??? Zašto tu Igricu ne mogu staviti na prenosivi HDD

Fat32 fileove veće od 4gb nemože prenositi,dio po dio igre moraš.

nema beda dok ima meda...Muškarci su najbolji kuhari - dva jaja, jedna kobasica, malo mljeka i napune ženu 9 mjeseci
15 godina
offline
Problem kod HDD-a u vezi Ps3

Kako da stavim tu igru na HDD koji je formatiran u fat32 ,ako jedna datoteka ima 9 gb..može li se kako ta datoteka podijeliti pa opet spojiti na hdd-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem kod HDD-a u vezi Ps3

Refresh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kod HDD-a u vezi Ps3

Imaš program PS spliter on ti igru razdvoji na nekoliko partova te ih poslje na PS3 spojiš...

Malo proguglaj...

Pozdrav

Pro Deo Et Patria
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice