Problem pri paljenu računala.

poruka: 8
|
čitano: 2.194
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenu računala.

Ovako imam jedan veliki problem,

kad upalim komp počnu se ventilatori vrtiti i crn mi je ekran, kad ga restartiram naglo se svi ventilatori vrtiti onda moram izključiti iz struje i uključiti i onda tek kad ga upalim radi normalno, pa što bih mogo biti problem ja mislim da je napajanje ali nisam siguran zato što se venilatori vrte,

ali danas kad sam došao s prakse upalio sam komp svi ventilatori su se polako vrtili nisam ih niti mogao čuti onda sam ga restartirao i bio je pre bučan pa sam ga izključio iz struje pa ga uključio nije reagirao na ništa ni kad sam ga uključivao ili kad sam ga restartirao,

izključio sam i ponovo uključio i opet isto, otišao sam na 5 min kad sam se vratio uključio sam ga i normalno se upalio, pa mi je problem čekati ga 10 min. da se upali a i naživciram se,

pls ako zna neko nešto ili je imao sličan problem da mi kaže kako ga je on rješio bilo bi mi puno od pomoči thx

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenu računala.

Netko, nitko Plač

I`em HARD PRO GAMER!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Problem pri paljenu računala.

Meni se toliko zavrtilo da sada ne znam o čemu ti pričaš ebiga al sorryCool

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenu računala.

kad pritisnem gumb za paljenje racunara on pocne da pisti i neprikazuje sliku na monitoru,

poslje nekoliko prisilnih restartovanja pocne da normalno radi 

molim za pomoc (unaprijed hvala)

adis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem pri paljenu računala.

ako pisti problem je u ramimanapravi memtest ili zamijeni rame...ako je novija ploca pogledaj u manual i vidiako kratki beep-ovi sta znace ali gotovo siguran da su rami!!

14 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenu računala.

najvjerovatnije je nesto do grafe,ali moras pogledat manual,npr ako 8 puta bipne,pogledas manual i pise npr grapic,znaci da je grafa osla ili ce ubrzo,a ja na nju sumnjan

-------Ovo je potpis-------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenu računala.

umene je otisao na grafi onaj coler(ventilator) sto je hladi.

dali je to moze biti uzrok da zbog pregrijavanja pisti i ne prikazuje sliku

on kad se upali neprestalno pisti dok ga ne ugasim tako vise puta dok jednom ne upali normalno

adis
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 15:27 (ksoud).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem pri paljenu računala.

ak ti nevrti vent garant su ti procurili kondenzori a sto se tice pregrijavanjapregrijava se sigurno i vjerojatno je i grafa uzrok sto nema boota-a!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice